دموکرات تاخیر در تصویب کنوانسیون در میان ویروس نگرانی

دموکرات ها پنج شنبه اعلام کرد که آنها به تعویق انداختن خود را نامزد ریاست جمهوری کنوانسیون تا ماه اوت حرکت بی سابقه ای را نشان می دهد که چگونه coronavirus شکل دهی مجدد جنگ برای کاخ سفید است.

دریافت آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و آن اثر موج دار شدن در شیکاگو و ایلینوی در ما زنده وبلاگ.

این حزب امیدوار بود که اواسط جولای کنوانسیون خواهد به آنها زمان بیشتری برای تجمع در پشت یک نامزد و متحد در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اما نگرانی که جمعیت زیادی را به گسترش این ویروس باعث دموکرات ها از جمله آینده نگر نامزد جو بایدن به فشار برای جایگزین.

“در آب و هوای فعلی ما عدم اطمینان ما معتقدیم باهوش ترین روش این است که به زمان بیشتری برای نظارت بر چگونگی این وضعیت آشکار بنابراین ما می توانید در بهترین موقعیت حزب ما به صورت امن و موفق کنوانسیون” گفت دموکراتیک کنوانسیون مدیر عامل جو Solmonese.

میلواکی هنوز میزبان این کنوانسیون که در حال حاضر برنامه ریزی شده برای هفته Aug. 17. جمهوری خواهان در حال چسبیده با طرح خود را برای دیدار در شارلوت کارولینای شمالی یک هفته بعد به renominate مغلوب ساختن پیشی جستن.

اجتماعی فاصله مورد نیاز برای مبارزه با کروناویروس در حال حاضر درخواست های متعدد متحده برای به تاخیر انداختن خود در انتخابات مقدماتی از آوریل و مه به ماه ژوئن است. اما به تعویق افتادن این کنوانسیون است که مهم ترین تغییر به ریاست جمهوری بخش روند تا به امروز است.

شرایط خارج را تحت تاثیر کنوانسیون در گذشته از جمله طوفان که مجبور نسبتا جزئی برنامه ریزی تغییرات جمهوری خواه گردهمایی در سال های 2008 و 2012. هنوز احزاب عمده سیاسی باید همیشه فشار رو به جلو با کنوانسیون حتی در زمان بحران به عنوان شدید به عنوان جنگ داخلی.

“در نهایت سلامت و ایمنی ما کنوانسیون شرکت کنندگان و مردم میلواکی اولویت ما است” دموکراتیک ملی رئیس کمیته تام پرز گفت.

بایدن شروع پیشنهاد این هفته که تغییرات شد. ظاهر می شود در جیمی فالون را در اواخر شب NBC برنامه در روز چهارشنبه بایدن گفت که او شک “که آیا کنوانسیون دموکراتیک در حال رفتن به قادر برگزار می شود” در آن اصلی جولای 13-16 خرما.

“من فکر می کنم آن را باید به حرکت به اوت می شود.”

اعلام روز پنجشنبه مشخص نیست که آیا کنوانسیون باقی خواهد ماند سنتی چهار امر شب و یا اینکه آیا همه جنبه برگزار خواهد شد در شخص است. شده است وجود دارد بحث برگزاری بخش از کنوانسیون عملا و اجازه می دهد نمایندگان به رای توسط پروکسی.

هنوز تغییر ارائه گسترده مسائل تدارکاتی برای ده ها هزار نفر از نمایندگان فعالان رهبران حزب و رسانه ای که برنامه ریزی شده به فرود در میلواکی در ماه جولای. این حزب گفت: عرصه میله میله برای میزبانی کنوانسیون همراه با هتل ها در این منطقه هنوز در دسترس است در ماه اوت است.

نه دموکراتیک و نه رهبران جمهوری خواه می خواهید به قربانی افزایش است که می تواند از یک مشتاق کنوانسیون جمع آوری است.

مغلوب ساختن پیشی جستن رشد در تظاهرات و اتحاد از دست رفته است که بخشی از روال خود را در میان coronavirus شیوع اکراه تبدیل باغ گل رز و اتاق جلسه کاخ سفید به جایگزین. سنتی کنوانسیون با یک تلویزیونی در سراسر کشور سخنرانی پذیرش نامزدی می تواند حتی مهم تر برای بایدن است که تنزل به تازگی به کنترل از راه دور تلویزیون مصاحبه از او دلاور خانه قادر به قرعه کشی از نوع ویژه است که یک رئیس جمهور نشسته دستورات.

بایدن یک فرمانده نماینده منجر شود اما ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز باقی مانده در مسابقه و می تواند نگه داشتن معاون رئیس جمهور سابق از برنده شدن نامزدی تا اواخر ماه ژوئن است. که نیاز به پرز به آج کمرویی در اطراف هر گونه بحث که رهبران حزب را با بایدن و یا مشاوران او — به خصوص با توجه به شک و تردید در میان ساندرز’ حامیان حزب تاسیس.

ساندرز’ کمپین نیست نظر پنج شنبه در تاخیر. Solmonese و پرز نمی کند به صراحت ذکر بایدن در بیانیه خود اعلام به تعویق افتادن.

این حرکت می تواند دموکراتیک مقامات انعطاف پذیری بیشتر برای مقابله با تغییر تقویم اصلی. بیش از یک دوجین متحده با تاخیر خود را مقدماتی برخی از آنها فشار فراتر از حزب موجود در ژوئن 9, مهلت برگزاری مسابقات و 20 ژوئن مهلت به نام کنوانسیون نمایندگان. نقض آن مهلت می تواند هزینه یک دولت تا نصف آن کنوانسیون نمایندگان. حزب قوانین و آیین نامه رئیس جیم روزولت میگوید که کامل کمیته را در نظر چشم پوشی موجود مهلت به آنها فرستاده شده توسط دولت دموکراتیک احزاب است.

این حرکت همچنین اجازه می دهد تا دموکرات ها برای جلوگیری از درگیری بالقوه: موکول پلی آف NBA. روشن نیست که آیا برگشتی رخ خواهد داد اما موجود کنوانسیون برنامه های به نام بود برای حزب نیست برای دسترسی به آماده سازی عرصه تا Milwaukee Bucks تا به حال به این نتیجه رسیدند فصل خود را. NBA اصلی برنامه مطرح شده هیچ تهدید واقعی است. اما دوباره برگشتی برای ماه جولای می تواند مجبور به مذاکره مجدد.

جمهوری خواهان نمی در صورت مشابه داخلی حزب قطعیت به عنوان دموکرات ها هر چند آنها هنوز هم باید همان وزن بهداشت عمومی حالات.

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel گفت که او فکر می کند “ما باید از این” تا پایان ماه اوت. در مصاحبه ای گفت جمهوری خواهان در حال حاضر مطرح شده پول لازم برای این کنوانسیون و کارکنان استخدام شده و در محل.

“ما آماده هستیم به,” او گفت:. “این چیزی است که ما را متوقف کند.”

هنوز او افزود: یک نکته: “بدیهی است که علم را دیکته می کند که.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net