Denzel ولنتاین است اما وقت خود را با گاو نر در حال اجرا است

Category: سانتایمز Comments: No comments

نیویورک – زمان بازی برای Denzel ولنتاین نسبتا محدود بود در روز شنبه.

فقط بیش از 10 دقیقه از کار با وجود جامد هشت امتیاز در سه ماهه سوم سراسیمگی در مقابل نیکز.

تا حدی که او از بازگشت از مصدومیت همسترینگ که او را مجبور در قفسه پس از Feb. 2 اما عمدتا به دلیل آن را ولنتاین.

همان ولنتاین بود که یک بار در قرعه کشی انتخاب در سال 2016 NBA پیش نویس و در حال حاضر همان ولنتاین که می تواند با 22 بازی و دور از دیگر اینکه بخشی از تنها تیم او تا کنون با بازی در این سطح.

“این واقعا” ولنتاین ” روز شنبه زمانی که خواسته در مورد آنچه باقی مانده از این فصل به معنی به او. “فقط برای اثبات به خودم و هر کس دیگری که من متعلق خوب است.”

نه احساس او تا به حال به طور مداوم در طول این فصل است.

هیچ بازیکن در حال حاضر در فهرست است که در داخل و خارج از جیم Boylen لانه سگ به عنوان ولنتاین است در طول 2019-20 مبارزات انتخاباتی. بله, آن را کمک نمی کند ولنتاین علت است که او تا پایان فصل پا عمل جراحی سال گذشته کاسته بازگشت به اردوگاه های آموزشی در اکتبر اما حتی زمانی که او قرار است بازی جامد هم مانند او زمین در اوایل دسامبر – آن را به سختی پاداش یا مجاز پایدار باشد.

ولنتاین گفت: خورشید بار در اوایل ژانویه بود که او نا امید خود ایستاده اما تا به حال هیچ چاره ای جز تمرکز بر کنترل آنچه که او می تواند کنترل.

در حال حاضر که او را از آسیب است که ذهنیت تغییر زیادی نکرده است.

“آن را فقط به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد و از آن لذت ببرید مرد” گفت: ولنتاین خود بازگشت. “از آن لذت ببرید با هم تیمی های من و بیشتر از این وضعیت است. از آن لذت ببرید و من فکر می کنم آن را به یک استراحت از این فصل است.”

ولنتاین یک محدود رایگان عامل این تابستان و گاو بدون شک بازار اجازه می دهد برای تنظیم قیمت برای او قبل از آنها تصمیم بگیرید که اگر آنها هر گونه علاقه در حفظ او. بحث با این رژیم فعلی است که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد.

آن را تا به ولنتاین به مطمئن شوید که تیم های دیگر به زودی ارزش در اضافه کردن او ،

“اثبات است که رفتن به در پودینگ مهم نیست که چه” ولنتاین گفت. “فقط بازی سخت و هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد. من لازم نیست که هر گونه انتظارات است.”

کمک های اولیه

Boylen گفت که در حالی که گاو شده اند یکی از زخمی franchises در لیگ چند فصل گذشته با اشاره انگشتان در جهت پزشکی و آموزش کارکنان خواهد بود کاملا نادرست و روایت.

چه Boylen می گویند این است که به عنوان یک سازمان آنها در حال حاضر شروع دوباره بررسی چگونه بازیکنان رسیدگی offseason برنامه های تمرین به دور از این تیم است. امید است که آنها می توانید برخی از پاسخ های که در راه است.

“من مطمئن هستم که ما ارزیابی همه که و ما در حال انجام آن” Boylen گفت: تیم پزشکی. “من واقعا معتقدم که ما در گروه آموزشی و پزشکی ما.

“من در آن نگاه کنید در یک زن و شوهر از راه های مختلف. ما تا به حال ضربه. تروما متفاوت است. یک انگشت شکسته شکسته پا و دو زانو چیزهایی که اتفاق می افتد از تماس با ما برخورد. اینها چیزهایی که من فکر می کنم بسیار دشوار است برای کنترل. ما بازی سخت است. ما می خواهیم برای اجرای دفاع ما فعال است اما من فقط فکر می کنم ما در یک لحظه که در آن ما تا به حال یک رابطه جنسی خشن اجرا شود. من نمی دانم که چگونه به آن را توضیح دهید. ما نمی توانیم گریه در مورد آن ما باید به مبارزه را از طریق آن و بچه ها که در حال بازی نیاز به بازی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>