DePaul را Kayla Caudle حمل در اواخر مادر او کار و شور و شوق در هائیتی

Category: سانتایمز Comments: No comments

حدود یک سال پیش DePaul دانشجوی سال اول Kayla Caudle فرود در هائیتی حمل لوازم و اثاثه قابل حمل کیسه های پر از لباس و کفش او را از دوستان و همکلاسی های او به عنوان انجام بسیاری از بار.

او با صعود به یک ماشین و جرأت به روح حقیقت مدرسه و پرورشگاه در Guibert که در اواخر مادر او کمک می ساخت.

فاصله نبود اما زمین بود. در راه راننده با احتیاط اجتناب چاههای در جاده های راکی به عنوان ماشین زیپ در اطراف کوه. در زمان به نظر می رسید مانند ماشین ممکن است جست و خیز کردن طرف صخره; هیچ guardrails به آن را ذخیره کنید.

هنگامی که شما در اطراف یک نقطه خاص وجود دارد یک جنگل سبز تا آنجا که چشم می توانید ببینید. در آن شما پیدا کردن پرورشگاه و بسکتبال است که احاطه شده توسط درختان بلند. رنگ در اب و هوای اسلب بتنی سال کمرنگ شده و قدیمی زنگ زده پرتال تخصصی اولی ها همیشه لازم نیست که شبکه خود را.

“که احتمالا بخش مورد علاقه من از رفتن به هائیتی — بازی [بسکتبال] با کودکان و نوجوانان” گفت: Caudle که از ورنن هیلز. “از آنجا که آنها بیش از همه شما; آنها فقط می خواهم شما را به آغوش.

Kayla Caudle به ارمغان می آورد Starbursts و مکنده با او را در خدمات سفر به هائیتی به کودکان.
ارائه شده

“و اگر شما را به آب نبات اوه خدای من. آنها میخوای ازدحام شما رو به دست آن را مخفیانه مانند “به کسی نگو” یا دیگری آنها میخوای پرش در شما.”

بسکتبال به عنوان یک بخش بزرگ از Caudle زندگی پس از او در کلاس چهارم. این بود که او پس از فرار او و مادرش, اموزش, درگذشت, سرطان پستان که Caudle 10 بود. اما او همچنین دارای یک شور و شوق برای کار اجتماعی که مادر او القا او و خواهران و برادرانش در سن جوان است.

اموزش مهاجرت به ایالات متحده از هائیتی در سال 1989 به او بیشتر آموزش و پرورش است. او اختصاص داده شده زندگی او را به بازگشت به جامعه است. حتی وقتی روت کردم واقعا بیمار و ضعیف Caudle به یاد مادرش تماس با مردم و تلاش برای سازماندهی بودجه اضافی برای پروژه های خود را در هائیتی.

“این واقعیت است که او فوق العاده بیمار و مراقبت در مورد مردم علاوه بر خودش . . . که واقعا چشمان من را باز کرد گفت:” Caudle که شده است به طور مداوم بازدید هائیتی پس از او 8 ماه است. “گفتم وای این است که زندگی او شور بود که چه راند ، و بنابراین من واقعا چیزهای زیادی یاد گرفتم از مامان من در این راه و آن را به من آموخت نه به آنچه که من باید برای اعطا شده است.”

“مادر من و من واقعا نزدیک” Kayla Caudle گفت. “[من] قطعا یک مادر و دختر.”
ارائه شده

Caudle انجام داد او و مادرش میراث و بسکتبال.

در طول چهار فصل در ورنن هیلز Caudle عینک شماره 22 به افتخار او و مادرش, جشن تولد, Jan. 22. اما هنگامی که او به DePaul ارشد Chante استون وال در حال حاضر این تعداد پس او را برداشت شماره 24 چون مادر او درگذشت Feb. 24.

“شاید سال بعد هنگامی که Chante فارغ التحصیلان من می توانید آن را سرقت” Caudle شوخی با لبخند گفت:. “اما این خوب است.”

خاموش دادگاه Caudle که مسلط به زبان اسپانیایی به طور معمول باعث می شود تلاش برای کمک به هم برای هائیتی چهار مدارس و دو یتیم خانه ها با جمع آوری منابع بیشتر و یا دادن زمان خود را. او و خواهر و برادر در کنار هم قرار کریسمس خود را پول در سال گذشته و کمک به تغذیه 400 خانواده. و پس از کالج Caudle قصد دارد به درگیر در اجتماعی عدالت و اصلاحات و یا شروع خود را غیر انتفاعی.

“او یک بچه پس از مادر او را در قلب خود” Kayla پدر برایان Caudle گفت. “او یک اصل مراقبت از نگرانی برای افراد دیگر. . . . او دیده می شود بسیاری او را از طریق بسیاری بوده است و بسیاری او را. او از این منظر که اگر او از دست می دهد بازی بسکتبال, او می داند که وجود دارد چیزهای بزرگتر در زندگی او قرار می دهد چیزهای کوچک پشت سر او.”

Kayla Caudle است که به طور متوسط 2.2 امتیاز در 13 بازی این فصل است.
استیو Woltmann/DePaul دو و میدانی

Caudle تا به حال او سهم عادلانه از مبارزات در این فصل برای اولین بار با شماره 16 DePaul. او تا به حال دو آسیب از جمله midseason پيچ خوردگی مچ پا. در 13 بازی او به طور متوسط 2.2 امتیاز در 40.7 درصد تیراندازی در 7.5 دقیقه است.

“او شده است واقعا قوی و سفت و سخت در دست زدن به آن همه” مربی داگ Bruno گفت. “او را در آغوش آن و واقعا یک کار خوب انجام داده. و او را بسیار نزدیک به بازی از او حتی متوجه می شود.

“هنوز هم وجود دارد برخی از چیزهایی که او را به یاد بگیرند که تا زمانی که او بر روی زمین است. اما من او را دوست دارم رقابت است. او سخت کار می کند; او به ارمغان می آورد یک رویکرد خوب.”

اما بسکتبال تنها یک جنبه از Caudle زندگی.

در طول مداحی در اموزش تشییع جنازه کشیش به چالش نسل جوان به دنبال در اموزش رد و پیشنهاد این سوال: “چه کسی در حال حاضر را انتخاب کنید تا مشعل?”

“من در حال حاضر می دانید چه کسی را با آن اجرا کنید و هرگز اجازه دهید آن را لمس زمین” برایان Caudle گفت. “Kayla.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>