با کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی نومیدانه در نیاز به پول نقد سریع به دلیل COVID-19 گیر کارفرمایان شروع جمعه می توانید درخواست برای وام های فدرال با مهم ویژگی ها: وام را می توان به کمک های مالی اگر پول استفاده می شود به نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد.

مالی راه نجات اجرا می شود از طریق اداره کسب و کار کوچک است که با هدف حفظ کارفرمایان در کسب و کار و کارگران پرداخت می شود.

$349 میلیارد جدید “چک حفاظت از برنامه” است که در 2.2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل به قانون امضا جمعه گذشته است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بانک ها می توانند شروع به پذیرش برنامه های کاربردی برای مدیریت کسب و کار کوچک برنامه جمعه.

ایلینوی بوده است در lockdown برای تقریبا دو هفته با هفته بیشتر به آمده است. مشاغل در حال تبخیر و جریان وجوه نقد به کارفرمایان است قطره ای و یا در حال حاضر از بین رفته اند.

به گفته وزارت خزانه داری وزارت ارشاد صادر شده سه شنبه بانک ها خواهد شد در حال حرکت در سرعت فوق العاده خطرناک بنابراین برنامه های کاربردی خواهد بود “تایید شده در همان روز. SBA-حمایت وام بخشوده خواهد شد به عنوان طولانی به عنوان پول استفاده می شود به نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد و برخی هزینه های دیگر.”

پول نقد ممکن است حداقل خرید برخی از زمان به عنوان COVID-19 گسترش می یابد. در اینجا اطلاعات منتشر شده توسط وزارت خزانه داری روز سه شنبه:

*این است که مهم ترین عنصر — خرس تکرار. “SBA را ببخشد بخشی از درآمد حاصل از وام استفاده می شود که برای پوشش هشت هفته اول از حقوق و دستمزد هزینه های اجاره و آب و برق و بهره وام مسکن.”

*یکی دیگر از ویژگی های بسیار مهم. این وام می تواند عطف به ماسبق از Feb. از 15 سال 2020 “بنابراین کارفرمایان می توانند rehire خود را به تازگی گذاشته و کارکنان از طریق 30 ژوئن 2020.”

*قصد این است که اجازه می دهد این پول را به جریان به تمام انواع از مبارزه نهاد. کسب و کار سازمان های غیر انتفاعی, جانبازان, سازمان مالکیت انحصاری خود اشتغالی افراد و پیمانکاران مستقل. برای بسیاری از اصلی ترین معیار برای واجد شرایط بودن به 500 یا کمتر کارکنان.

*این وام در دسترس هستند از بانک ها و یا اتحادیه های اعتباری که در حال SBA وام دهندگان.

*همه وام پرداخت خواهد شد و معوق به مدت شش ماه.

*و اگر این پول باقی مانده وام خواهد بود 0.5%

*نیاز مبرم به حفظ و کارفرمایان بالا, آب, ميانگين وام خواهد بود ساخته شده با وثیقه شخصی یا تضمین لازم.

*SBA نمی خواهد اتهام قرض یا وام دهنده هزینه.

*حداکثر وام 10 میلیون دلار.

یک تجزیه و تحلیل از فدرال تسکین قانون ایلینوی سنسور. Dick Durbin و Tammy Duckworth, هر دو حزب دموکرات اشاره کرد که آن را نیز شامل $17 میلیارد دلار برای SBA به “پوشش شش ماه از پرداخت موجود برای وام SBA.”

*اطلاعات بیشتر و نرم افزار را می توان در یافت SBA.gov/Coronavirus.

یکی دیگر از راه برای نگه داشتن جریان نقدی به حقوق این است که به کارفرمایان امداد در مالیات فدرال.

وزارت خزانه داری روز سه شنبه گفت: مالیات مالیات غیر مستقیم پرداخت می شود به تاخیر افتاد برای آبجو و شراب مقطر ارواح توتون و تنباکو و سایر محصولات “منفی تحت تاثیر قرار COVID-19.”

کسب و کار کوچک کمک از ایالت ایلینوی

صاحبان کسب و کار کوچک و سازمان های غیر انتفاعی در ایالت ایلینوی در حال حاضر دولت فدرال و گزینه های که آن را به سریع اورژانس کمک مالی است.

دولت تعریف کسب و کار کوچک به عنوان داشتن کمتر از 1 میلیون دلار از دارایی های مایع یا 8 میلیون دلار به طور متوسط سالانه رسید.

ایالت ایلینویز امداد طرح ایلینوی کسب و کار کوچک COVID-19 امداد برنامه اجرا می شود از طریق دولت خزانه دار ، آن را به پمپ 250 میلیون دلار در سپرده به موسسات مالی در ایالت نزدیک به صفر و نرخ.

از طریق این برنامه خزانه دار دفتر کار با ایلینوی موسسات مالی برای ارائه کم نرخ وام به کسب و کار و یا سازمان های غیر انتفاعی است که نمی خواهد در غیر این صورت واجد شرایط — در سفارش به آب و افزایش COVID-19 بیماری همه گیر.

اطلاعات بیشتر را می توان در یافت https://www.illinoistreasurer.gov/Invest_in_Illinois/Small_Business_COVID-19_Relief_Program

دولت خزانه دار مایکل Frerichs گفت: شیکاگو سان-تایمز “طرح ما این است که برای تکمیل آنچه که فدرال در حال انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net