توسعه دهنده خرید زمین در برنابی را برنتوود به بخشی از تحول

Grosvenor جدید سایت نزدیک به برنت وود است که در روزهای اول به دنبال مصوبات و حدود یک دهه از اتمام خواهد بود اما بخشی از تبدیل به هاب حمل و نقل در برنابی به یک جنگل از برج

Grosvenor گروه مایکل Ward, معاون ارشد رئیس جمهور از توسعه و مارک Josephson, معاون رئیس جمهور از توسعه در بسته از زمین که Grosvenor گروه خریداری شده در نزدیکی برنتوود بازار. فرانسیس گرجستان / PNG

Grosvenor گروه به تازگی به پایان رسید خرید هشت هکتار زمین در سراسر از برنتوود مرکز شهر و SkyTrain station در برنابی. سمت جنوب آن مواجه پایان یک نوار است که اجرا می شود به موازات Lougheed بزرگراه.

این یک طرح جذاب برای متراکم کردن برای لندن-بر اساس شرکت است که قدمت آن به 1677 و صاحب برخی از گران ترین املاک و مستغلات است که در شهر Mayfair and Belgravia مناطق و شرکت مدیریت سرمایه گذاری برای 7 دوک وستمینستر هیو Grosvenor یک اشراف زاده به عنوان شناخته شده جهان ثروتمندترین فرد زیر 30 مبتنی بر زمین و اموال و دارایی های دیگر.

“پنج یا 10 سال پیش ما را نداشته اند خرید” در اینجا گفت: Michael Ward, ونکوور بر اساس معاون ارشد رئیس جمهور برای Grosvenor آمریکا.

این شرکت ساخته شده خود را برای اولین بار ونکوور منطقه کسب در سال 1953 اما برای چندین دهه آن را انجام نمی بسیار در مسکونی قلمرو اینجا تا زمانی که آخرین محل سکونت رونق هنگامی که آن را راه اندازی گران نزدیک به اسکله, لوکس, محل سکونت پروژه های در وست ونکوور امبلسید منطقه و در مرکز شهر ونکوور Hornby خیابان.

اما این سایت در نزدیکی برنت وود است که در روزهای اول به دنبال مصوبات و حدود یک دهه از اتمام متفاوت است جاه طلبی پوشش دو شهر بلوک.

بسته ترکیبی ارزیابی ارزش $273 میلیون و در حال حاضر اشغال شده توسط یک هشت طبقه ساختمان اداری و برخی از سطح فضای پارکینگ. استفاده می شود وجود دارد یک نمایندگی اتومبیل.

آنها همچنین احاطه شده توسط آرایه ای از شیپور برج popping تا در طول SkyTrain مسیر.

“این منطقه به یک سطح از بلوغ از نظر یک توده مهم از مردم خرده فروشی امکانات رفاهی و حمل و نقل گفت: بخش با استناد به افزایش ترافیک پا و حمل و نقل ridership اعداد و همچنین به عنوان توسعه دهندگان دیگر در حال حاضر با داشتن شکسته زمین.

“بنابراین ما می تواند در آمده و بخشی از گذشته 10 سال از ساخت کامل جامعه است.”

آن را بخشی از راه را از طریق یک دیگر طرح در برنابی تبدیل حمل و نقل مناطق به اصطلاح جنگل برج در زمانی که وجود دارد برخی از دیدگاه های ضد و نقیضی در مورد بالاتر, برج, اجاره مسکن و حمل و نقل محور توسعه است.

Grosvenor قصد دارد به دنبال تصویب پنج برج تا 51 طبقه به علاوه چهار ساختمان های دیگر تا شش طبقه و 280,000 فوت مربع از دفتر خرده فروشی و رستوران فضا.

در حال حاضر وجود دارد برخی از ساختمان های بلند در این نسخهها کار در اینجا و جاهای دیگر در برنابی. نزدیک Onni گروه دو گیلمور محل خواهد بود 64-طبقه و برخی از 214 متر قد, قرار دادن آن بیش از ونکوور بلندترین ساختمان های موجود زندگی Shangri-La و مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل و برج. بیش از Lougheed مرکز شهر نیز در Burnaby توسعه دهنده اوج بین المللی است پیشنهاد 82-طبقه محل سکونت برج.

“آنها کمی غیر شخصی و بدون یک زمین مناسب طرح گفت:” بخش. “برج یک راه برای رسیدن به چگالی که با این نسخهها کار به خوبی با خدمات حمل و نقل. این خوب است, اما آن را به مراتب مهم تر بود جالب بر روی سطح زمین.

او گفت: وجود خواهد داشت تمرکز بر فضاهای که در آن ساکنان می خواهد به جمع آوری و تعامل مانند گالری با هنر و تئاتر و برنامه های خرده فروشی که شامل گزینه های محلی و کسب و کارهای کوچک به جای بزرگتر زنجیر.

در حالی که برخی دیگر برج نیز شامل هر دو آپارتمانهای برای فروش به عنوان به خوبی به عنوان هدف ساخته شده اجاره واحدهای بخش گفت: Grosvenor است برای هدف بالاتر ترکیبی از هدف ساخته شده اجاره با هر دو بازار و بازار غیر واحد.

تعداد بالاتر از هدف ساخته شده اجاره واحدهای اجازه خواهد داد که شرکت آب و تغییر شرایط بازار و همچنین افزایش پذیرش اجاره بیش از داشتن خانه و با استفاده از حمل و نقل به جای رانندگی او اضافه شده است.

jlee-young@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر