سازمان های مانند کندوی عسل VMLY&R, موتور, Publicis Sapient St Luke را Rotcho و لئو برنت به قاضی درام رز جوایز سال 2020 است.

در اوایل سال جاری اعلام شد که Digitas’ رئیس, خلاق, Emma de la Fosse خواهد صندلی قضاوت پنل.

خلاق جهان خارج از M25 پر رونق است. این جوایز شناسایی پاداش و جشن بهترین کار در سراسر تبلیغات دیجیتال و طراحی از خارج از لندن است. بزرگ یا کوچک و یا هر کسی می تواند وارد کنید – ارائه به مشتری و یا سازمان که مقر آن در خارج از M25.

برندگان گذشته شامل: بری Leino, Cheetham بل لیت آژانس یک خرس سیاه سیاه بزرگ, خلاق, B&W Studio, Havas Lynx, Chapter, McCann منچستر TBWA, منچستر, ریس Bradley هپبورن و جری Farrell, Inc نقره آژانس باکستر و بیلی MadeBrave, Thompson نام تجاری شرکای تقسیم برای همیشه بتا و مسری است – به نام تنها چند.

که در این سال هیئت داوران?

در زیر یک شکست فقط هشت نفر از داوران. بیشتر خواهد شد اضافه شده روزانه است.

Tim Doust

تیم Doust & همکاران

تیم Doust

موسس

داشتن شده است در رسانه ها و بازاریابی در صنعت برای بیش از 30 سال بزرگترین دستاورد من تا به امروز بوده است راه اندازی دوزخ (یکی از لندن پیشرو یکپارچه سازمان) و تماشای رشد آن در سال در سال. من گفتم که من کلید تخصص ناهار کسب و کار و من واقعا نمی تواند با آن استدلال می کنند! در بیشتر جدی طرف های جدید کسب و کار و شبکه من هستند فنجان چای. به عنوان یک شریک موسس من نیز پس از استعدادهای جوان و پرورش ما آینده صنعت superstars. من می خواهم به تماس های شخصی و با موفقیت دیده می شود از طریق کسب/معامله از دوزخ به FCB (IPG) و یک چیزی که در مورد من نیست که معمولا شناخته شده است. من استفاده می شود به یک بازیکن حرفه ای فوتبال!

به طور فزاینده, درخشان ترین و بهترین نیست به طور انحصاری در بر داشت در لندن است. وجود سنگهای برخی (خبر) بیش از همه محل تولید کار برجسته برای مشتریان این جوایز ویترین آن است. من می خواهم برای دیدن کار است که با این نسخهها کار – چندساله اما اغلب نادیده گرفته معیار برای قضات و برای دیدن نوشته که از نظر احساسی ارتباط با مخاطبان به عنوان یک راه برای متقاعد کردن آنها به عمل آورند.

Martin Galton

کندوی عسل

مارتین Galton

مدیر خلاق

داشتن شده است در استخدام آقا جان Hegarty در BBH, Galton در ادامه به ایجاد موثر برنده جایزه کمپین برای مارک های مانند لوی سونی و آئودی. او سپس با انتقال به Leagas Delaney برای تبدیل شدن به سر هنر و شریک برای تیم Delaney. در سال 1999 Galton آغاز شده و خود آژانس هوپر Galton که پس از 12 موفق سال بود به دست آورد VCCP. او همچنین بنیانگذار Bang گفت تفنگ و اخیرا در کندوی عسل.

گل رز هستند Noel Gallagher چسباندن دو انگشت از بالا به جهان است. آنچه من می خواهم برای دیدن است, جسورانه, تفکر شهودی در بهترین حالت آن است. چیزی که باعث می شود من نگاه کنید. اگر شما نمی گرفتن توجه هر چیز دیگری بی ربط است.

Tom Bedwell

بالا و فراتر از آن

تام Bedwell

مدیر عامل

Bedwell است مدیر عامل مستقل, سازمان خلاق, بالا,+, فراتر از کار کردن با امثال مترو آمازون و زائران انتخاب است. شروع کردن در BBH در لوی و بریتیش ایرویز حساب او سوار بر یک حرفه ای است که او را دیده کار با طیف متنوعی از مشتریان از جمله پلی استیشن, گینس, مسترکارت, Unilever (Lynx) و بازی های EA در سازمان از جمله Wieden+Kennedy, مادر, AMVBBDO و McCann لندن است.

چیزی که من در روده راست و سپس باعث می شود یک پشته تمام معنا در سر من پس از آن. متمایز و مدرن, راه حل های خلاق است که ایستادگی کردن از دریای تنبل هر دری سخنی که rive در بسیاری از دسته بندی ها در حال حاضر هوشمندانه مبتنی بودن معتبر (و ownable) چیزی است که با نام تجاری انجام می شود, مرتبط با, روشن, کسب و کار و یا ارتباطات اهداف است. هیچ خلاقیت یا نوآوری به خاطر خود لطفا و قطعا بی شرمانه پریدن از روی آخرین ارابه موسیقی.

Ashika Chauchan

Krow گروه

Ashika Chauchan

دیجیتال مدیر خلاق

Chauchan کار می کرد در انگلستان و استرالیا بیش از گذشته 15 yers در دیجیتال و یکپارچه کمپین برای خانواده نام مارک. او دارای یک پایه در همه چیز از برنامه نویسی و استراتژی به مفهوم خلاق و تولید محتوا. در خط با تکامل سریع دیجیتال و محتوای بیش از دهه گذشته Chauchan به سرپرستی و رهبری تیم های متنوع است که نشستن در داخل به طور کلی یکپارچه آژانس ارائه حصول اطمینان از کسب و کار مداوم ربط.

من دوست دارم برای دیدن نوشته است که با داشتن یک تاثیر مثبت بر روی افراد واقعی است. قوی ترین کار در خارج وجود دارد از طریق کاهش تبلیغات و سر و صدا و دارای یک پیام است که طنین انداز با ما در یک سطح انسانی. فراتر از کوتاه مدت, من می خواهم برای دیدن کار است که برگ ماندنی است.

Leila Fataar

پلت فرم 13

لیلا Fataar

موسس

Fataar بنیانگذار Platform13. او بیش از دو دهه تجربه از 10 سال برای اولین بار جوانان گرا بوتیک آژانس چرخش روی لئامت دادن در شرکت نیروگاه Edelman و در نقش های ارشد در هر دو ورزشی, غول, adidas Originals (جهانی) و Diageo (اروپا) به او یک توانایی منحصر به فرد برای صحبت کارآفرینی فرهنگی و شرکت های بزرگ روان را قادر می سازد گاهی اوقات اما همیشه معتبر مکالمه بین برندها و مخاطبان خود را.

لندن شده است تمرکز از جوایز و خلاقیت است. اما همه ما می دانیم وجود دارد, تبلیغات, طراحی دیجیتال و استعداد فراتر از M25, آیا در آژانس کوچکتر فروشگاه یا دسته جمعی. من به دنبال فکر اصلی با ساده جامع پیام بسته بندی شده در خلاقیت فرهنگی و ارتباط. اگر شما می خواهید را به ایستادگی کردن مطمئن شوید که آن را آسان به درک و قانع کننده است. همانطور که من همیشه می گویم thumbstopping. هیچ faff.

Lydia Jones

St luke’s

لیدیا جونز

مدیر برنامه ریزی

جونز شده است در تبلیغات برای نزدیک به 14 سال است. او آموخته هنر و صنعت خود را مستقیم و بازاریابی دیجیتال در HTW و جرات و بعد در McCann و Ogilvy. نکات برجسته عبارتند از خالکوبی کسی به فروش یک بازی ویدیویی و داشتن مسی در آغوش غریبه ها تصادفی برای فروش شامپو. پس از 3 سال در آمستردام مشغول به کار در امارات و P&> او رفت و برگشت به لندن در سال 2016 ایجاد نام تجاری جهانی استراتژی برای کبوتر و Hellmann است. او پیوست St luke’s در سال 2018 است و برنامه ریزی, مدیر بسیار.co.uk, KP آجیل و Montezuma شکلات.

من هیجان زده به قضاوت در این سال گل رز جوایز و هیجان زده برای دیدن کار از سراسر انگلستان است. جوایز مانند گل حیاتی برای صنعت ما آنها به ما یادآوری وجود زندگی در خارج از لندن و آن را به ویژه مهم است برای نشان دادن افراد جوان که مایل به تبلیغات است که شما لازم نیست که به چنگال چشم wateringly گران لندن اجاره به بخشی از ساخت عالی کار خلاق است.

مطمئن شوید که خود را وارد کنید حالت مبارزات انتخاباتی به زودی مهلت برای دریافت جوایز است پنج شنبه 20 فوریه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im