ناتوانی بعد از عزاداری افتخارات کشته شدگان توسط مراقبان

“افراد معلول دو بار به عنوان به احتمال زیاد به غیر از افراد معلول به قربانیان جرم و جنایت خشونت آمیز.” — ویویان اولیه در هشتم سالانه ناتوانی بعد از عزاداری

سوء استفاده از قربانی بیل مک آرتور در حال سخنرانی در هشتمین سالانه ناتوانی بعد از عزاداری در برنابی همسایگی خانه در روز یکشنبه. آرلن Redekop / PNG

بیل مک آرتور مورد تجاوز قرار گرفت و مورد ضرب و شتم به عنوان یک کودک او را دیدم وحشتناک موارد دیگر آزار و اذیت جنسی و عاطفی سوء استفاده در طول چهار بار جداگانه او فرستاده سابق استانی lunatic asylum/بیمارستان برای دیوانه که شد جنگل مدرسه در New Westminster.

در راه او خود را خوش شانس: او بگویید در مورد آن و حمایت از حقوق معلولین.

روز یکشنبه در برنابی همسایگی خانه مرکز اجتماع مردم برای جمع آوری هشتم سالانه ناتوانی بعد از عزاداری در روز به افتخار افراد معلول بودند که قتل توسط خود را مراقبان.

“(Woodland) نبود مدرسه شما می تواند فارغ التحصیل از” مک آرتور, 60, گفت:. “این در واقع یک زندان است.”

مک آرتور متولد شد و زودرس و به عنوان او قرار داده و آن را منعکس کردن دیوار به عنوان یک نوزاد و کودک. او شاهد کودکان قادر به اجابت مزاج در موقع مد به اندازه کافی باید آب جوشان ریخته خود groins به آنها را تشویق به “شل.”

“من خوش شانس بود, من هرگز خرچنگ درمان, اما بسیاری از دیگران بود.”

توهمی خود حمایت شبکه (ASAN) که آهنگ مورد سوء استفاده و مرگ وارد یک لیست از بیش از 1300 گزارش قتل افراد معلول توسط بستگان یا مراقبان بیش از 39 سال گذشته.

سالانه بعد از عزاداری — نیز مشاهده شده در کملوپس در سراسر کانادا و تا 40 شهرستانها در سراسر جهان — برای اولین بار برگزار می شود در سال 2012 در پاسخ به کشته شدن یک جوان 22 ساله مبتلا به اوتیسم در دست مادرش در کالیفرنیا است.

لیست طولانی از مرگ و میر ثبت شده پس شامل 77 ساله در ایالت مینه سوتا با زوال عقل شات توسط شوهرش, یکی از بسیاری از قتل-خودکشی; 90-سال-پیر زن ژاپنی کشته شده توسط نوه اش که پر از یک حوله به او خفه; a 13-year-old South Carolina دختر بود که محدود به یک صندلی چرخدار عمدا به سمت چپ قفل ماشین تا زمانی که او درگذشت; یک دختر شش ساله, کالیفرنیا, پسر بچه خفه توسط مادرش و عمه 69 ساله آفریقای جنوبی که زمانی که شوهر او را به تلاش برای خفه کردن او با یک بالش شکست خورده و شکاف گلو او.

کانادا از جمله معروف ترین مورد رابرت Latimer, یک, Saskatchewan کشاورز بود که به جرم قتل درجه دوم در سال 1993 مرگ 12-year-old daughter تریسی است که تا به حال فلج مغزی.


ویویان Ly از ونکوور فصل Autistics ایالات آماده به صحبت در هشتم سالانه ناتوانی بعد از عزاداری در برنابی همسایگی خانه در روز یکشنبه.

آرلن Redekop / PNG

بیش از حد اغلب موارد شبیه به این در نظر گرفته رحمت کشتار قربانی است که بهتر است مرده, Vivian Ly از ونکوور فصل Autistics ایالات گفت.

“افراد معلول دو بار به عنوان به احتمال زیاد به غیر از افراد معلول به قربانیان جرم و جنایت خشونت آمیز” او گفت:. “بیش از حد اغلب پوشش رسانه ای با تمرکز بر همدردی برای قاتل چرا که آنها تا به حال زندگی می کنند و یا مراقبت از یک فرد با ناتوانی است.

“پیام به مردم است که زندگی ما ندارد و ما, مرگ و میر, در حال فاجعه است.”

مک آرتور افزود: “هر کسی چیزی برای ارائه به جامعه برای من مهم نیست که چگونه غیر فعال هستند. آنها حق دارند برای زندگی در کنار ما و کار در کنار ما و لذت بردن از این چیزی که ما زندگی می نامیم.”

تمرکز ویژه پرداخت شد و در روز یکشنبه به مرگ پورت کوکوئیتالم سندرم داون قربانی فلورانس گیررد که گرسنگی به مرگ در سال 2018 در خانه پرداخت می شود مراقب. آسترید شارلوت دال از کوکیتلام که در خانه گیررد تا به حال زندگی می کردند برای مدت 10 سال است به اتهام جرم انگاری باعث مرگ و با عدم انجام وظیفه قانونی برای ارائه necessaries.

این Kinsight جامعه جامعه کوکیتلام یک گروه غیر انتفاعی است که نظارت خانه های, سرویس, شد, متهم به عدم انجام وظیفه قانونی برای ارائه به ضرورت.

حضور در دادگاه در حال برنامه ریزی برای مارس 9.

[email protected]

twitter.com/gordmcintyre

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de