پدیده افزایش در دسترس بودن بالاتر پایان آپارتمانهای ممکن است بازتابی از بیشتر سرمایه گذار-صاحبان اضافه کردن واحدهای خود را به بلند مدت اجاره استخر به جای پرداخت های مختلف خالی خانه و حدس و گمان مالیات است.

نشانه هایی جدید برای اجاره واحد در دعاوی خیابان ارائه تخفیف برای یک سال اجاره. فرانسیس گرجستان / PNG

وجود دارد یک نوع جدید از املاک و مستغلات تبلیغ در ونکوور شعار تخفیف و یا مشوق در تازه ساخته شده اجاره ساختمان. آنها قول برخی از نوع محدود ارائه زمان از چند صد دلار به نرخ ماهانه برای امضای اجاره نامه.

اما ارائه می دهد بعید است که برای کمک به با قیمت در شهر هستند چرا که آنها بیشتر برای بالاتر پایان واحد است که اجاره برای هزاران دلار در ماه است.

برای مثال زبان انگلیسی خلیج خوابگاه تبلیغات “محدود به زمان اجاره تخفیف” از $250 کردن اجاره ماهانه برای سال اول به صورت دو خوابه سوئیت در سال 1668 دعاوی سنت یک هدف ساخته شده برای اجاره ساختمان. در حال حاضر شما می توانید ثبت نام برای $2,770 در هر ماه است که یک تخفیف از اولیه درخواست از $3,020 یک ماه.

این تنزیل در بالاتر اجاره دامنه است مانند یک معامله در یک فروشگاه کامل از فراری که بسیاری از مستاجرها فقط می توانید استطاعت Hondas گفت: Andy یان مدیر برنامه های شهرستان در دانشگاه سیمون فریزر.

افرادی که می توانند هزینه اجاره ماهانه 2500 $تا یک بخش کوچک از این بازار نیاز به یک درآمد خانوار از بین 90000 دلار تا 100000 دلار که نشان دهنده پنج تا 10 درصد از مستاجرها گفت: یان.

“معمولی خود را مستاجر می سازد 50.000 دلار در سال,” او گفت:.

در بازار معمولا تعریف شده توسط تنگ نرخ خالی و به شدت رو به افزایش اجاره تبلیغات زیر بنای آمار جالب که یان موجود در تجزیه و تحلیل خود را از وام مسکن کانادا Corp. 2019 بازار اجاره نظرسنجی.

در اکتبر 2019 در میزان فرصت های شغلی برای دو خوابه, هدف ساخته شده و اجاره واحدهای شارژ بالاترین سطح اجاره در $1,750-به علاوه در ونکوور بود 1.9 درصد در مقایسه با 0.9 درصد یک سال قبل از. در کاهش اجاره سطوح تغییرات شد بسیار بیشتر از متوسط فقط یک دهم درصد بالا یا پایین.

“این یک موضوع با اضافه کردن واقعا گران اجاره هنگامی که آنچه اکثر مردم نیاز به بیشتر از متوسط اجاره گفت:” یان.

پدیده افزایش در دسترس بودن بالاتر پایان آپارتمانهای ممکن است بازتابی از بیشتر سرمایه گذار-صاحبان اضافه کردن واحدهای خود را به بلند مدت اجاره استخر به جای پرداخت های مختلف خالی خانه و حدس و گمان مالیات است.

یکی دیگر از عوامل می تواند ساخت و ساز بیشتر اجاره انبار. در ونکوور, وست به عنوان مثال وجود دارد این منطقه در دعاوی بین خیابان Bidwell و Cardero که در آن چند هدف ساخته شده اجاره ساختمان به تازگی تکمیل شده است و با وجود برج های بیشتر در خط لوله اضافه خواهد شد که صدها واحد بیشتر است.

“اجاره شده اند برای نرم شدن بیش از یک سال است. آن را قطعا با توجه به واحد های بیشتر در آینده بر روی جریان گفت:” دیوید Hutniak مدیر عامل شرکت صاحبخانه قبل از میلاد که نشان دهنده صاحبان و مدیران اجاره مسکن.

او گفت که تبلیغات شعار تخفیف های مختلف برای اجاره در هدف ساخته شده ساختمان ها یک پدیده جدید است که “ما را دیده اند در برای همیشه.”

این CMHC گزارش می دهد که متوسط درخواست اجاره یک واحد خالی در سراسر ونکوور است که نزدیک به 20 درصد بیشتر از اشغال یکی از نشان دادن تفاوت در اجاره مستاجر صورت اگر آنها نیاز به حرکت می کند. اما در برخی مناطق مانند ونکوور پایان غرب را افزایش می دهد در حال متواضع تر است. تفاوت در برای اجاره دو خوابه در پایان غرب است 8.4 درصد افزایش دهد. و برای لیسانس سوئیت وجود دارد در واقع یک 3.3 درصد کاهش می دهد.

کمال جارویس جمهور Wesgroup خواص و صندلی شهری, موسسه توسعه هیئت مدیره وجود دارد گفت: همچنین بالاتر نرخ خالی در برخی از ساختمان های قدیمی تر به عنوان “مردمی با ظرفیت مالی” حرکت به ساختمان های جدیدتر. او فکر می کند که سیاستگذاران باید “با توجه به پایان غرب submarket آن را به عنوان ممکن است کمک به اطلاع رسانی جدید اجاره/مسکن مقرون به صرفه سیاست.”

Hutniak توافق آن را به زمان برای کشف کردن آنچه اجاره سطوح بازار را تحمل خواهد کرد اما گفت که نیز وجود دارد که چشم انداز یک گروه جدیدی از کارگران و مدیران که انتظار می رود به حقوق بالاتر مشغول به کار در شرکت های فن آوری و می خواهید “با نام تجاری واحدهای جدید و تازه ساخت و ساز جدید.”

با این وجود یان نگرانی در مورد ساختمان به اندازه کافی اجاره “برای افرادی که در اینجا در حال حاضر است.”

او اشاره می کند که در یک خانواده درآمد بین $50,000 $60,000, تقسیم بین مستاجر و مالک خانوار در ونکوور است که در مورد حتی با بیش از 10 ، 000 در هر. اما در درآمد بین $90,000 $100.000 به تعدادی از صاحبان بالا می رود به 5,890 نسبت به 3,255 مستاجرها. برای درآمد بین $125,000 به $150,000 تعدادی از صاحبان در 7,805 دور کوتوله تعداد مستاجرها در 1,980 با توجه به CMHC اعداد.

“در درآمد بالاتر وجود دارد بیشتر از یک انتخاب بین مالکیت خانه یا اجاره,” او گفت:.

jlee-young@postmedia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im