برای مادران/مردان در برابر بی معنی قتل’ بنیانگذار تامار منسی چند روز گذشته و ماه شده اند مأیوس کننده به حداقل می گویند.

خالق شناخته شده ملی ضد خشونت گروه قرار دادن زندگی خود را در خط امید توقف خشونت در گرشام و انگلوود با اوج پلیس به پتانسیل تلافی در یک مراسم تشییع جنازه روز سه شنبه.

اما اگر چه پلیس شده بودند در خارج از تشییع جنازه آنها قادر به متوقف کردن یکی از خشونت بار ترین حوادث در حافظه از وقوع بعد از 15 نفر اصابت گلوله در ضربات بین اعضای باند رقیب.

به منسی اداره پلیس را به ناتوانی در جلوگیری از این حادثه حتی پس از او به آنها هشدارهای متعدد یک شکست بزرگ است — و یک سیگنال به جامعه است که آنها در خود را دارند.

“من قصد دارم به پلیس گفت:” ما هر دو نمی خواهید بچه ها به تن ما می خواهیم آنها را به یک زندگی, بنابراین من نیاز به کمک شما و آنها هنوز هم اجازه دهید این اتفاق می افتد” منسی در مصاحبه ای گفت:.

“من شوکه شده من وحشت زده,” او گفت:.

که این حادثه اتفاق افتاد تقریبا یک سال پس از داوطلبان کشته شدند و فقط کمی بیش از یک مایل دور شد از همه بیشتر نامطلوب. که دو قتل دو بچه است که او معتقد است ممکن است متصل به حادثه جمعه نیز به عنوان یکی دیگر از قتل کمتر از یک بلوک از ماسک را از پایه حل نشده باقی مانده است.

“هیچ یک از این حتی تا به حال اتفاق می افتد,” او نوشت: در یک سری از احساسی پست در Facebook در هفته های گذشته است. “اگر پلیس نمی خواهد از ما محافظت می کند و سپس چه ؟ به طور جدی ما فقط منتظر به مرگ و یا حرکت از شهرستان؟”

تامار منسی
آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

منسی گفت: این وضعیت است که با داشتن یک تاثیر را در جذب مردم به ایستادن به خشونت مانند او انجام داده است ،

“شادی است که از افرادی که مایل به داوطلب برای چیزی خوب از بین رفته است,” او گفت:. “مردم می ترسند به خارج آمده چرا که هر کس می داند که قاتلان هستند اما پلیس در حال گرفتن آنها را.”

پلیس Supt. David Brown او را تکذیب کرد گروه او را نادیده گرفته هشدارها و گفت: پلیس اختصاص دو تیم ماشین به تشییع جنازه و کامل تاکتیکی تیم بود در منطقه همان امنیتی ارائه شده برای هر مراسم تشییع جنازه که در آن باند تعارض می تواند شعله ور. او گفت: واقعیت این مراسم بود دانی Weathersby, کشته در یک درایو توسط تیراندازی در اوایل ماه جولای نیز قرار داده پلیس در حالت آماده باش.

“هر باند تشییع جنازه با هر مدرکی از هر نوع باند وابستگی است و به همین ترتیب درمان. … بدون توجه به هشدارهای داده شده اگر ما حتی نمی توانید یک هشدار ما درمان هر مراسم یا بیدار یا repass همان راه به طوری که آن را نه یک حساب دقیق او گفت:” در یک کنفرانس خبری.

پایان دادن به چرخه خشونت

این نیست که منسی است ساده و بی تکلف در مورد خشونت که آفت سمت جنوب و سایر نقاط شهر است.

او شروع به ماسک که برخی لقب “ارتش مادران” در سال 2015 پس از یک قتل در محله رهبری او را به تیم با مامان در تلاش برای “اشغال” بسیاری در گوشه جنوب غربی 75 خیابان و استوارت خیابان به امید جلوگیری از اقدامات تلافی جویانه.

از آن پس مادرم برگزار گوشه پایین نگه داشتن گاهی اوقات روزانه کباب و بچه های محله دوچرخه سوار و بازی در حالی که تشویق به ماندن در خارج از چرخه خشونت است.

همسایگان با حضور مادران در برابر بی معنی قتل بلوک در یکشنبه 26 اوت سال 2018
کوین Tanaka/آفتاب نیوز

در حالی که داوطلبان حضور بود و تا حد زیادی موفق در به حداقل رساندن خشونت, همه چیز در زمان به نوبه خود برای بدتر از یک سال پیش در روز یکشنبه ، که شب آبی SUV نورد با گوشه و کسی داخل شات به یک جمعیت فقط چند ساعت پس از یک ماسک کباب. Chantell گرانت و آندریا Stoudemire دو مادر که داوطلب با ماسک ضرب گلوله کشته شدند در حالی که در هفته خود را سازمان دیده بان محله.

تیراندازی اتفاق افتاده فقط پنج روز قبل از ماسک راه اندازی شد برای باز کردن صلح از, پیتزا, رستوران در بورلی با هدف ارائه شغل برای جوانان و کمک به صندوق برخی از گروه های آموزش برنامه نویسی.

اوضاع بدتر Metra به طور غیر منتظره بسته کردن خیابان که در آن نمای واقع شده بود به تعمیرات به راه آهن عبور انحراف باز کردن. فریزر نیز بد رفت. کسب و کار از دست رفته بیش از $13,000 طی 10 روز بسته شدن.

سپس منسی بود که مبتلا به سرطان رحم (او در حال حاضر در حال گرفتن درمان) و او تصمیم گرفت به رستوران و تمرکز بر ایجاد یک محله مرکز آموزشهای دیرین هدف برای بسیاری از ماسک داوطلبان.

“من تا به حال به تمرکز بر گرفتن از طریق این چیزی که من در برخورد با, و من شروع به کشش خودم نازک,” او گفت:. “بنابراین من تصمیم به تمرکز بر روی ساختمان مدرسه ما در گوشه ای.”

در اواسط ماه دسامبر یک کانتینر پر از هدیه برای یک محله پارتی کریسمس بود اشتباه یدک از جلو, ماسک, مقر.

یکی از کلاس های درس اجرا شده توسط ماسک.
آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

اما با وجود این موانع در ساخت و ساز از مرکز آموزش مجازی به پایان رسید. چهار فلزی ظروف حمل و نقل تبدیل شد به کلاس های درس استفاده می شود که توسط کودکان و نوجوانان که نیاز به دسترسی به کامپیوتر تدریس خصوصی و یا یک محل برای مطالعه است. در شب آنها را می توان مورد استفاده برای کلاس GED.

پروژه تکمیل شد پس از ماسک کرده و دو مرد جوان از محله رفتن به مدرسه تجارت. هنگامی که آنها انجام می شود مردان منجر به ساخت این پروژه است. در حال حاضر منسی امید کلاس های درس می تواند یک خط لوله برای بیشتر بچه های محله به برای رفتن به معاملات.

اما جذب خانواده ها به این برنامه شده است به یک چالش برای اولین بار با شیوع کروناویروس و در حال حاضر با افزایش خشونت است. این واقعیت است که چند قتل در بازداشت است و هم یک عامل بازدارنده آن را به عنوان برگ بزرگسالان در محله و در ترس از پیر و جوان با اسلحه به او گفت.

این شهر را قتل ترخیص کالا از گمرک نرخ در سال 2019 حدود 53 درصد با توجه به CPD ارقام تا بیش از 50% در سه ماه. اما در سال گذشته, NPR, گزارش, پلیس, قتل, ترخیص کالا از گمرک نرخ برای قربانیان کمتر از 22 درصد.

“مردم نیز از ترس خود را به ترک بچه ها در مدرسه ما در حال حاضر با مردم تیراندازی بی هدف در اینجا” منسی گفت. “ما نمی تواند کمک کند 4 و 5 کلاس اگر هیچ یک ثبت است و اگر کسانی که بچه ها نیست در حال تدریس درس های مهم مانند آموزش تجارت در اوایل آن بچه ها می تواند تبدیل به یکی از کسانی که قاتلان — آن را فقط یک چرخه.”

حرکت های آینده

اما با وجود همه چیز را در رفتن منسی و ماسک آن را به عهد به ادامه انجام این کار حیاتی خود کار می کنند.

آنها پیشرو “مردم و حیوانات خانگی, شربت خانه,” یک درایو مواد غذایی برای ساکنان به دلیل “خطر یا نه مردم و حیوانات خانگی خود را نیاز به غذا خوردن.” بعد شربت خانه است Aug. 15 در 75 و استوارت.

و با وجود او ترس منسی گفت: ماسک خواهد شد هل دادن به جلو با باز کردن کلاس های درس در ماه سپتامبر پس از کودکانی که پدر و مادر از خانه کار می کند ممکن است هیچ جای دیگری برای رفتن در این روز که در آن آنها چاک دار به کلاس های از راه دور.

تا کنون 60 کودکان و نوجوانان مشغول به تحصیل هستند.

آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im