دیزنی جهان جزئیات تغییرات عمده در آینده به Epcot

در سال 2018 دیزنی اعلام کرد که تغییرات بزرگ شد که به Epcot با بزرگترین تحولات آینده به جلوی پارک در حال حاضر شناخته شده به عنوان جهان آینده-گزارش-پالم بیچ پست است که بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

دیزنی در حال حاضر اعلام کرد که Epcot خواهد شد شناخته شده به عنوان EPCOT یادآوری مخفف اصلی وقتی معنی این پارک افتتاح شد در سال 1982 – تجربی نمونه جامعه فردا.

در اواخر سال گذشته یک لوگوی جدید رونمایی شد که مانند تغییر نام hearkens به EPCOT اصلی آرم.

انتقال از مقابل پارک فلوریدا خواهد بود که بزرگترین تعمیرات اساسی دیزنی انجام شده در هر یک از پارک ها به عنوان آینده جهانی می شود سه محله: جهان کشف جهان طبیعت و جهان جشن.

کشف جهان را به تمرکز بر روی علم و فناوری خواهد بود و خانه جدید Guardians of the Galaxy تفریحگاه های مجموعه ای برای باز کردن در 2021.

جهان طبیعت است “اختصاص داده شده برای درک و حفظ زیبایی و ترس و تعادل طبیعی جهان” با توجه به دیزنی.

جهان جشن خواهد بود که کانون از جشنواره های مختلف است که باید تبدیل به یک جزء اصلی برای EPCOT از جمله بین المللی محصولات غذایی و شراب و گل و باغ و جشنواره ها.

“ما تا به حال یک زن و شوهر از اصول ما استفاده می شود برای این تحول بیشتر دیزنی, بیشتر, خانواده, بیشتر بی انتها بیشتر مربوط به” مایکل Hudgen والت دیزنی, نمونه کارها, تهیه کننده اجرایی در والت دیزنی Imagineering گفت: در ماه دسامبر در مورد انجام تغییر و تحول است.

یک سواری جدید بر اساس فیلم “راتاتویی,” نیز از آمدن به فرانسه غرفه در نمایشگاه جهانی که در آن مهمانان را “کوچک” را به اندازه رمی و مسابقه در اطراف Gusteau رستوران.

“رمی را راتاتویی ماجراجویی” است که میله میله برای باز کردن مدتی در این تابستان.

در ادامه مطلب usatoday.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im