اعزام از فیلادلفیا: AMC را در جای دیگر’ یکی دیگر از برنده

Category: مدیا دیلی نیوز Comments: No comments

کسانی که به دنبال به جای دیگر بروید باید یک
دعوت یک گزینه جدید در این آخر هفته.

آن است که “اعزام و در جایی دیگر” سری جدید اکران یکشنبه در AMC. به دنبال یک خلاصه ای از آنچه که نشان می دهد
در مورد ؟ با عرض پوزش من نمی تواند ارائه کند که چون من نمی دانم آنچه در آن است در مورد حتی پس از تماشای قسمت اول و قسمت دوم.

این نشان می دهد یک سری درام است که به نظر می رسد به
نوشته شده توسط ستاره خود جیسون سیگل (که همچنین یک تهیه کننده اجرایی) ارائه یک چالش در زمینه شرح و طبقه بندی (هر چند آن را قطعا نه یک کمدی).

اما
این چالش در حال حاضر هیچ مانعی برای لذت بردن. در مقابل آنها افزایش آن است. این نشان می دهد که نه همان چیزی که حتی اگر موضوع آن از خود بیگانگی و انزوا نسبتا شایع است در تلویزیون نشان می دهد و
فیلم این روزها است.

تبلیغات

تبلیغات

ترک آن را به AMC به پرورش نشان می دهد که به کنکاش این بارها کاوش مناطق, اما آن را بهتر از بیشتر است. “اعزام از جاهای دیگر” برنده برای AMC و
یکی دیگر از پر در کلاه برای این کانال کابل که قرار است با هم یک رشته از کیفیت درام بیش از 10 سال گذشته (یا بیشتر) هستند که بی نظیر در هر نقطه دیگری در پایه کابل.

برای
رکورد لیستی شامل “مردان دیوانه” “شکستن بد” و “مرده راه رفتن” “Better Call Saul,” “The Killing” “واعظ” “به ترور” “تسلیم 49” و احتمالا دیگران است.

در “اعزام و در جایی دیگر” تصویر از زندگی معاصر است چنان دقیق است که در زمانی که نشان می دهد
شخصیت اصلی Peter (سیگل) بود دریافت یک تماس مرموز بر روی تلفن همراه خود خود من تلفن همراه زنگ زد با robocall در همان لحظه.

تصادف است ؟ معمولا من می گویند بله. اما در
جهان به تصویر کشیده شده در این نمایشگاه پاسخ خواهد بود.

به نحوی پیتر و یک گروه کوچک از شخصیت های دیگر استخدام میشوند به نوعی از بازی و یا شاید یک شکار روبنده (این
روشن) توسط نیروهایی که با آنها تماس در تلفن های همراه خود را و سپس آنها را مستقیم به نقاط مختلف شهر (در این مورد فیلادلفیا که در آن نشان می دهد فیلم برداری شده بود) جایی که آنها ملاقات با دیگران درگیر در
همان بازی مرموز است.

یک دلیل برای نشان دادن اثربخشی است که بازیگران با شروع سیگل (تصویر بالا) که نقش پیتر با تنها مقدار مناسبی از جدا befuddlement.

پیتر چیزی است که شما ممکن است تماس با یک عملکرد loner. درونی خود زندگی خالی است — عاری از دوستان و سرگرم کننده, در میان چیزهای دیگر-اما او مدیریت می کند تا به نگه داشتن به یک کار و یک آپارتمان. حوا Lindley
نقش یکی دیگر از شرکت کنندگان در این بازی همراه با آندره بنجامین و سالی فیلد.

همه آنها بزرگ است. و یکی از دلایلی که آنها این است که به آنها داده شده است یک اسکریپت برای کار با. “اعزام از جاهای دیگر” بسیار با سواد نشان می دهد و بسیار سینمایی هست.

حتی وجود دارد یک انیمیشن در قسمت اول که به یاد می آورد راه وودی آلن
ناگهان با توسل به انیمیشن در یک صحنه در “آنی هال” تا چند سال پیش.

Richard E. Grant نقش مردی که به نظر می رسد در مرکز رمز و راز در “اعزام از
در جای دیگر.” او مسئول برخی از مرتب کردن بر اساس از شرکت به نام Jejune موسسه است که به احتمال زیاد یک موسسه پژوهشی و یا یادگیری, اما برخی از مرتب کردن بر اساس جدید-محصول فروشنده.

در
در واقع کل این رمز و راز که در آن این شخصیت خود را فقط ممکن است استادانه درست شده ویروسی-شگرد بازاریابی است. یا آن را می تواند چیز دیگری به طور کامل.

“اعزام از
در جای دیگر” برای اولین بار روز شنبه (1 مارس) در 10 p. m. شرقی در AMC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>