تنوع در دفتر ثبت دعاوی حقوقی در دادگاه عالی ایالت مسابقه

Category: سانتایمز Comments: No comments

سابق ایلینوی دیوان عدالت چارلز فریمن اولین آمریکایی آفریقایی را برای همیشه نگه داشتن یک کرسی در دولت بالاترین دادگاه.

در حال حاضر مسابقه برای پر کردن جای خالی ایجاد شده توسط Freeman بازنشستگی پرسیده است: بحث بر اهمیت تنوع در نیمکت.

شلوغ زمینه از نامزدها شامل نشستن دیوان عدالت P. Scott نویل جونیور بود که منصوب به خدمت کردن بقیه از فریمن مدت در 2018, استیناف دادگاه قضات جسی ریس ناتانیل Howse جونیور, مارگارت استانتون مک براید, Sheldon “صدفی” هریس و سینتیا Cobbs و وکیل دانیل اپستاین.

Howse, نویل و Cobbs همه به دنبال تبدیل شدن به دومین آفریقایی انتخاب به دولت بالاترین نیمکت. ریس است که به دنبال تبدیل شدن به اولین لاتین.

باقی مانده سه نامزد سفید هستند. و بنابراین شش انتخاب قضات در دادگاه در حال حاضر خدمت در کنار آن نباشد ،

Supreme Court candidates, left to right, Cynthia Y. Cobbs, Nathaniel Roosevelt Howse, Margaret Stanton McBride, Daniel Epstein, Shelly A. Harris and Jesse G. Reyes.
دیوان عالی کشور نامزد چپ به راست سینتیا Y. Cobbs ناتانیل روزولت Howse مارگارت استانتون مک براید, Daniel اپستاین صدفی A. Harris و جسی G. ریس. فایل عکس.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

چقدر مهم است که تنوع نژادی در این ایالت بالا دادگاه ؟

James Montgomery, Sr. فکر می کند این مهم است. جانباز وکیل بود شرکت مشاور تحت شهردار هارولد واشنگتن, این شهر اولین, سیاه, شهردار.

در طول دوره طولانی خود را قانونی حرفه ای, Montgomery گفت: باید برای مردم بیشتر از رنگ در زمینه حقوقی به خصوص بر روی نیمکت است “مهم است.”

“ایلینوی دیوان عالی کشور دادگاه گذشته نمایندگی و اگر هیچ سیاه و نماینده وجود ندارد و انصاف و در نظر من” مونتگمری گفت. “پیشنهاد من این نیست این افراد بد هستند و یا تعصب من نشان می دهد مردم در دادگاه که لازم نیست که نوع دیدگاه و یا پس زمینه احتمالا نمی تواند قاضی کسانی که متفاوت هستند نسبتا.”

مونتگمری حمایت نویل در مارس 17 اولیه.

مریم احمد معاون اول رئیس جمهور برای شیکاگو کانون گفت: جوامع “نگاه به دادگاه منعکس کننده تنوع است.”

“بالاترین دادگاه بازتابی از سیستم دادگاه است و به همین دلیل است که آن هم باید متنوع” احمد گفت. “در غیر این صورت این استدلال این است که” آیا به ما می گویند نه به عنوان کار می کنیم و من می خواهم استدلال می کنند که این یک فرض نادرست است.”

برخی از نامزدها به امید موفقیت فریمن دیدگاه های متفاوت در این سوال.

مک براید گفت که او معتقد است باید وجود داشته باشد تنوع در نیمکت. اما به عنوان یک زن او نشان دهنده مقدار مورد نیاز از جنبه تنوع بیش از حد, او گفت:.

Margaret Stanton McBride addresses the Editorial Board. File Photo.
مارگارت استانتون مک براید, آدرس هیئت تحریریه. فایل عکس.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

“زنان نشان دهنده اکثریت جمعیت ما آنها نشان دهنده اکثریت مردم رای گیری و در عین حال ما هرگز تا به حال شده است به عنوان نماینده اکثریت در ایلینوی دیوان عالی کشور در دولت و قوه مقننه در دفتر فرماندار. این می رود تمام راه را تا به ایالات متحده در سطح دولت” مک براید گفت.

Howse مخالفت کرد و اشاره کرد که سه نفر از هفت نفر از قضات در حال حاضر بر روی نیمکت هستند. او استدلال کرد که تنوع نژادی کلیدی است زیرا “وجود دارد و نظرات و دیدگاه است که تصمیم خود را غنی تر داشتن که ورودی … شما را مجبور به راه رفتن را از طریق کفش به درک.”

Nathaniel Roosevelt Howse Jr. meets with the Editorial Board. File Photo.
ناتانیل روزولت Howse جونیور در دیدار با هیئت تحریریه. فایل عکس.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

هریس را باور نمی کند دادگاه باید با نژاد های گوناگون به انجام کار خود را می کند اما این باور تنوع مهم است.

“من باور نمی کنم که ما نیاز به یک فرد سیاه و سفید در دیوان عالی کشور نشان می دهد که ما در حال متنوع است. سوال این است که چگونه است که فرد سفید و سبز هر — آنچه که فرد انجام می دهند با کاهش دادگاه به گسترش تنوع و من قصد دارم به خود را ایجاد کمیته وکلای برجستهای گذشته قضات بدون در نظر گرفتن نژاد و هر, توصیه هایی را به عنوان قرار ملاقات” هریس گفت. “شما نمی نیاز به یک فرد سیاه و سفید در دیوان عالی کشور نشان می دهد که ما دیوان عالی کشور در رابطه با تنوع است.”

مونتگمری به نام هریس’ استدلال “مسخره است.”

Shelly Harris meets with the Editorial Board. File Photo.
صدفی هریس در دیدار با هیئت تحریریه. فایل عکس.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

“این یک استدلال وحشتناک می گویند که [سیاه و سفید و قهوه ای] از قضات خوب برای دادگاه های پایین تر اما درست نیست برای بالاترین دادگاه.”

داشتن یک سیستم است که “بدون سیاه و سفید چشم انداز و … است که ناقص سیستم” مونتگمری گفت.

او امیدوار است دولت بالاترین دادگاه می تواند به حفظ یک آمریکایی آفریقایی تبار صدای, اما همچنین گفت: این امر می تواند خوب برای دیدن تنوع بیشتر — مانند دو آفریقایی, قضات, لاتین قاضی و قضاوت در میان دیگران دریافت نشسته بر روی نیمکت.

Mayor Harold Washington holds a news conference with then acting City Corporation Counsel James Montgomery in 1983. File Photo.
شهردار هارولد واشنگتن دارای یک کنفرانس خبری و پس از آن اقدام به شهرستان شرکت مشاور جیمز مونتگمری در سال 1983. فایل عکس.
باب سیاه/Chicago Sun-Times.

فراتر از سوال در مورد نژادی تنوع نامزدها همه تلاش برای افتراق خود را به پیروزی کامل 10 سال مدت برای صندلی.

همه قاضیان به دنبال به حرکت به بالا دادگاه مشتری جلب کردن سوابق مشابه — رتبه های بالا از نوار انجمن ها و سالها تجربه در این زمینه قانونی است.

نویل با اشاره به “مجرب” رتبه بندی از چند بار انجمن ها و نظرات او در حال حاضر پایین دست از یک سال و نیم اخیر در دولت بالاترین نیمکت به عنوان دلیل او شایسته ترم.

Illinois Supreme Court Justice P. Scott Neville, Jr. File Photo.
ایلینوی دیوان عدالت P. Scott نویل جونیور فایل عکس.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

“من یک کار است که بی بدیل است. هیچ یک از مخالفان من شده اند در ایلینوی دادگاه عالی … من فکر می کنم من بهترین واجد شرایط برای این کار” نویل گفت: در شیکاگو سان تایمز سرمقاله جلسه هیئت مدیره در اوایل این ماه.

به عنوان تنها غیر عدالت در حال اجرا برای صندلی اپستاین فشار برای اصلاحات در دادگاه گفت: “یک سیاست ساز —آن را می نویسد قوانین که کنترل چگونه سیستم قضایی ما عمل می کند و این قوانین نیاز به اصلاح است.”

که شامل بالا بردن دادگاه کارشناس پذیرش استاندارد ایجاد یک کمیته مستقل برای تعیین تضاد منافع و کار به پول نقد در پایان به قید وثیقه.

اگر انتخاب ریس متعهد به آدرس عدم دسترسی به عدالت به خصوص برای کسانی که رنج می برند از مسائل مربوط به سلامت روان; عدم شفافیت در اطراف قرار ملاقات به دادگاه; تنوع در دولت های مختلف میز و همچنین اصلاحات به پول نقد وثیقه سیستم.

فریمن سایه قراردادن موشواره در طول مسابقه. او اولین انتخاب شد در سال 1990 و صرف بیش از 27 سال در دادگاه از جمله روی لئامت دادن در القضات – اولین و تنها زن آمریکایی آفریقایی نگه نقطه بالا.

Cook County Circuit Judge Charles E. Freeman swears in Harold Washington as the mayor of Chicago. File Photo.
طبخ شهرستان مدار قاضی Charles E. فریمن سوگند در هارولد واشنگتن به عنوان شیکاگو s 42nd شهردار در اسکله نیروی دریایی در 29 آوریل سال 1983. خروجی شهردار Jane بایرن در سمت راست. فایل عکس.
کیت Hale/Chicago Sun-Times.

و فریمن یاد شده برای کمک به نوشتن تاریخ به عنوان یک مدار قاضی دادگاه در سال 1983 ادای سوگند در دوست خود را به واشنگتن به عنوان شهر اولین, سیاه, شهردار.

نویل گفت: او می بیند خود را به عنوان “ایستاده در [فریمن] شانه.” Cobbs همچنین بازار سیاهی فریمن به عنوان یک مربی.

او گفت: فریمن دعوت او را به عنوان یک خدمت ارشد حقوق قضایی, کارمند, او اولین آمریکایی آفریقایی تبار به انجام این کار برای دولت بالاترین دادگاه. که تجربه اساسی برای استیناف عدالت و اجازه او را برای کار با دیگر قضات در دادگاه است.

“به عنوان کارمند ارشد در هر مورد ارائه شده به عدالت فریمن آمار من میز اول” Cobbs گفت. “من به عنوان یک ارشد حقوق کارمند به مدت هفت سال و نیم پیش نویس همکاری با عدالت فریمن برخی از پیچیده ترین و دشوار موارد مقابله با دیوان عالی کشور است.”

Cynthia Cobbs. File Photo.
سینتیا Cobbs. فایل عکس.
Ashlee Rezin گارسیا/آفتاب نیوز

در نهایت رای دهندگان تصمیم خواهد گرفت که آیا یک آمریکایی آفریقایی تبار هنوز در دادگاه است.

اما احمد از شیکاگو کانون گفت: نیاز به تنوع بیشتر روی نیمکت این است که “نمی تواند حل شد در یک انتخابات است.”

احمد گفت مکالمات در اطراف افزایش تنوع در نیمکت باید اتفاق می افتد در هر زمان وجود دارد جای خالی بنابراین “ما لازم نیست که صبر کنید برای شخص دیگری از رنگ بازنشسته برای شخص دیگری از رنگ در نظر گرفته شود در یک جای خالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>