داجرز تعطیل توله 4-2 در لیگ کاکتوس بازی

Category: سانتایمز Comments: No comments

گلندیل, Ariz. — Louie بتی سوار در متهور اجرا با یک قربانی پرواز به مرکز در پنجمین دور و داجرز افزود: دو درهم و برهم, دو-را اجرا می کند در هفتم به ضرب و شتم توله 4-2 در خانه خود بهار بازکن در Camelback در مرتع پرورش احشام. توله کاهش یافت و به 1-1 در کاکتوس بازی های لیگ.

رفته ویروسی? مدیر David Ross از دست رفته دومین روز متوالی تمرین ها و بازی ها به دلیل آنفولانزا اشکال توله می گویند به اندازه کافی شدید باشد که ممکن است او را به اواسط هفته. نیمکت مربی اندی سبز سابق Padres مدیر پر کردن در.

ابتلا به گرما: یک روز پس از گیر Willson Contreras راه اندازی توله بهار با یک هیولا خانه اجرا در اسلوان پارک گیر ویکتور Caratini slugged یکی به راست-مرکز کوتاه مدت 1-0 منجر یکشنبه. Caratini دو برابر دیگر خود را در خفاش.

K منطقه: Caratini اولین-زمین هومر او را تنها توله برای رسیدن به پایه در 15-خمیر کشش در برابر شش طفره زن کوزه از پایان اولین طریق برای اولین بار خمیر ششم. هفت نفر از کسانی که 14 بازنشسته زده است. در واقع پس از ایان Happ خاص با یکی در ششم برای تبدیل شدن به دومین توله برای رسیدن به پایه پس از اولین ورود طفره زن تبادل بازنشسته شش توله – از جمله دو Ks.

عنصر پنجم: پنجم-استارت مورد علاقه تایلر Chatwood مواجه چهار مورد در طول یک بدون گل اول باز یافته رفتن به یک 3-0 تعداد leadoff مرد بتی قبل از بازنشستگی او در یک پرواز دادن یک متعاقب آن تنها به کوری Seager, ایجاد یک grounder از جاستین ترنر است که تبدیل به یک خطا/دخالت تماس در ابتدا و سپس گرفتن یک زمین باز یافته-پایان دو بازی از امیرحسین پولاک. Longshot نامزد کالین Rea – سال گذشته Pacific Coast لیگ پارچ سال – اضافه بدون گل دو نوبت پس از Chatwood اجازه می دهد یک ضربه.

در عرشه: توله در Mariners پیوریا آریزونا, دوشنبه, 2:10 p. m., MSN, Adbert Alzolay در مقابل مارکو گونزالس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>