آیا انتظار کاهش قیمت بنزین مربوط به نفت شیرجه رفتن به گذشته: کارشناس

قیمت نفت کاهش یافته و 25 درصد دوشنبه بزرگترین واحد در روز کاهش پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991.

قیمت گاز پایین تر از عمده کاهش قیمت نفت مربوط به یک مبارزه برای سهم بازار را در میان جهان را عمده تولید کنندگان خوب است “در حال حاضر” برای کاهش خشکی رانندگان.

اما نمی تواند به آن استفاده می شود می گوید: دانشگاه بریتیش کلمبیا Sauder مدرسه کسب و کار پروفسور ورنر Antweiler به عنوان قیمت بنزین به احتمال زیاد به ماندن در کاهش سطوح.

در روز دوشنبه قیمت نفت خود ساخته یکی از بزرگترین روز افت نزدیک به 25 درصد برای معیار جهانی نفت برنت و وست تگزاس اینترمدیت پس از جنگ خلیج فارس در سال 1991.

در حالی که قیمت دوباره تا حدودی سهشنبه, به دست آوردن تا آنجا که نه درصد قیمت گاز در سرزمین اصلی پایین تر در میان بالاترین در کانادا کاهش یافته و به اندازه 10 سنت یا بیشتر.

“در حال حاضر, آن را خوب است برای مصرف کنندگان به کاهش قیمت نفت در حال تصویب از طریق” گفت: Antweiler. “چقدر طول خواهد کشید — من نمی دانم.”

در نهایت عربستان سعودی پیشرو عضو اوپک در تلاش است برای به دست آوردن سهم بازار در بازار, کنترل و در نهایت افزایش قیمت به همین دلیل است که مصرف کنندگان گاز نباید تعداد در قیمت های پایین تر ماندگار گفت: Antweiler.

اوپک سازمان کشورهای صادر کننده نفت, کنترل, حدود 44 درصد از تولید جهانی و 81 درصد از اثبات شده ذخایر نفت. کشورهای دیگر در سازمان عبارتند از کسانی که از آفریقا و آمریکای جنوبی و همچنین خاورمیانه است. اندونزی نیز یک عضو. اوپک و روسیه هدف آمریکا است که دوباره به عنوان یک عمده تولید کننده نفت در دهه گذشته با استفاده از به اصطلاح fracking برای دسترسی به شیل گاز و نفت است.

سقوط قیمت نفت باعث شد قیمت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه و تشدید نگرانی بیش از coronavirus را کاهش تاثیری بر اقتصاد و تقلیل اثر در تقاضا از جمله به طور بالقوه برای سوخت.

اوپک بود می خواست اعضای آن و روسیه است که در شماره 3 تولید کننده نفت در جهان برای افزایش تولید و کاهش اما روسیه خودداری کرد. این بدان معنی است که اوپک و روسیه می تواند آزادانه توسط مه که هر دو گفته اند که آنها انجام خواهد داد.

گفت: Antweiler: “کل شی است که به بالا بردن قیمت توسط آزادسازی نفت در حال حاضر. مردم نباید امید خود را برای بنزین قیمت کاهش بیش از یک دوره طولانی از زمان.”

Antweiler گفت که او نیز نگران نوسانات اخیر در قیمت می فرستد سیگنال اشتباه به رانندگان که ممکن است یک ایده است که قیمت های پایین تر در اینجا به ماندن و خواهد شد که به در نظر گرفتن زمانی که خرید یک وسیله نقلیه یک gas guzzler در مقابل ترکیبی, برای مثال.

او گفت که او انتظار دارد قیمت گاز در سرزمین اصلی پایین تر در دراز مدت می شود در $1.50-به-$1.70 برای هر لیتر متغیر است.

[email protected]

twitter.com/gordon_hoekstra

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im