فراموش نکنید که برای بهار رو به جلو در این آخر هفته

Category: ونکورسان Comments: No comments

نور روز صرفه جویی در زمان آغاز می شود و در ساعت 3 صبح یکشنبه

دن LaMoore چرخ یک ساعت دور در بار الکتریکی شرکت در Medfield جرم است. پیش از تغییر زمان نور روز. چارلز Krupa / آسوشیتد پرس فایل

از آن زمان به تغییر ساعت یک ساعت به جلو این آخر هفته به عنوان نور روز صرفه جویی در زمان آغاز می شود.

مگر, البته, شما لازم نیست که یک ساعت و تکیه تنها بر روی گوشی های هوشمند و رایانه به صورت زمان که در این صورت هرگز به ذهن آنها تغییر به صورت خودکار.

شما ممکن است نیاز به تغییر زمان در اجاق گاز را هر چند.

نور روز صرفه جویی در زمان در سال قبل از میلاد شروع می شود در 3 p. m. PT روز یکشنبه به پایان می رسد و در 2 صبح روز یکشنبه, نوامبر. 1.

برای برخی از مناطق این می تواند آخرین بار تغییر و یوکان است پایان دادن به فصلی تغییر زمان این آخر هفته.

یوکان تصمیم به ایجاد این تغییر پس از نتایج حاصل از یک بررسی اخیر در فصلی تغییر زمان نشان داد که اکثریت Yukoners بودند در حمایت از نگه داشتن زمان همان در تمام طول سال.

B. C. معرفی کرده است قانون برای جلوگیری از حرکت بین نور روز صرفه جویی در زمان و زمان استاندارد هر بهار و پاییز اما دولت می گوید که می خواهد برای اطمینان از آن است که در همان زمان به عنوان شرکای تجاری در, Washington, اورگان و کالیفرنیا قبل از ساخت هر گونه تغییرات.

ساسکاچوان تنها جای دیگر در کانادا که در حال حاضر نمی کند مشاهده در نور روز نیمروز صرفه جویی در زمان.

[email protected]

-با یک فایل از کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>