دست کم نگیرید “عصر زندگی می کنند’ می گوید: جنس زنبق و سوسن

میزان و مقیاس خلق اتصال بدان معناست که ما در حال حاضر در یک عصر زندگی می کنند’ می گوید: جنس زنبق و سوسن و مفاهیم برای برندها و جامعه را نباید دست کم گرفت.

زبان در درام Can-Do جشنواره پیش بینی سری Iris رئیس استراتژی افسر بن اسن و جهانی, مدیر, آینده, استراتژی, Sorcha جان unpicks معنای ” عصر زندگی می کنند و توضیح می دهد که چه پیامدهایی برای صنعت بازاریابی.

اسن توضیح می دهد که جنس زنبق و سوسن بررسی این پدیده از طریق یک قطعه از تحقیقات با 2500 Gen Z مردم در سراسر پنج بازار. پس از درخواست از آنها که آیا استفاده از تلفن همراه برگه با آمار است که می گویند Gen Z با استفاده از تلفن خود را بیش از 50 بار در روز این سازمان نشان داد که اکثر مردم احساس کردند که به جای قرار دادن یک عدد در اتصال آنها احساس آنها همیشه متصل است.

“ما دریافتیم که در چین سه نفر از چهار Gen Z گفت:” من نه قطع و در واقع اگر من قطع بود و من نیز ممکن است ناپدید شده اند’. که چقدر مهم و واقعی زندگی دیجیتال است. این به ما زده است که کاملا یک بینش عمیق چون ما دیجیتال اتصال واقع شده است آسنکرون برای تمامیت وجود انسان است. ناگهان ما در حال هدف قرار دادن این نکته است که در حال حاضر همزمان پس از آن اتفاق می افتد در همان سرعت به عنوان زندگی واقعی” او توضیح می دهد.

یک خروجی از این تغییر در رفتار است که سیستم عامل های دیجیتال در حال تبدیل شدن به کمتر تفکیک و جدیدتر بازیکنان مانند Infinite در حال پیدا کردن محبوبیت بسیار گسترده تر جمعیتی پایگاه کاربر.

“یکی از جالب ترین بخش ما شاهد بود که منجر به این سال وجود دارد جدایی از مردم توسط پلت فرم. سن جمعیت خواهد بود تقسیم به روش های مختلف در سراسر سیستم عامل های مختلف و یا ایدئولوژیها واقعا داشتن این سیستم عامل است. بسیاری از مناسک گذر در اطراف دیجیتال, خلاقیت, برای مثال, رقص Infinite شد واقعا طراحی و توسعه توسط افراد جوان است. برندها در تلاش بودند تا در آن وجود دارد و پرش در این روند اما واقعا انجام آن بسیار موثر است. آنچه که ما در حال حاضر شاهد است Infinite در حال حاضر فضای خانواده ما دیدن کل خانواده با هم به رقص شرکت و بحث در مورد. این ابزار از Infinite آن کاملا دگرگون شده و مردم در آن به طور کامل تبدیل شده است. آن را با گرد هم آوردن خیلی بیشتر انسجام” توضیح می دهد جان.

جان و اسن صحبت با درام ناشر APAC, شارلوت McEleny به عنوان بخشی از درام را می تواند انجام جشنواره یک رویداد آنلاین جشن, انرژی مثبت, نوآوری و تفکر خلاق است که می تواند بازاریابی جامعه از جمله یک نیروی قدرتمند برای خوب است. شما می توانید مصاحبه کامل در اینجا.

ثبت نام برای تماشای آینده جلسات و دیدن کامل می توانید برنامه را در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *