داگلاس Todd: نابرابری اقتصادی مانند مترو ونکوور را افزایش می دهد, اضطراب, افسردگی,

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: با اشاره دانشگاهی را فراهم می کند ویرانگر شواهدی وجود دارد که هر دو آن در درآمد کم و شاید جای تعجب غنی همه صدمه دیده نابرابری

لوکس اتومبیل های ورزشی بخشی از صحنه روزانه در مترو ونکوور خیابان. ‘وجود دارد که مطالعات نشان می دهد که مردم در بیشتر نابرابر مناطق هستند بیشتر احتمال دارد به صرف پول در زرق و برق دار مسائل به ویژه زرق و برق دار به دنبال اتومبیل’ می گوید اپیدمیولوژی انگلیسی ریچارد ویلکینسون. نیک PROCAYLO / فایل های PNG

نابرابری بد برای سلامت روان خود را.

مشهور انگلیسی اپیدمیولوژی ریچارد ویلکینسون نمی تواند در آینده به یک مناسب تر شهر برای رساندن پیام خود که مواد نابرابری قدرتمند منفی اثرات روانی.

مترو ونکوور می تواند کودک پوستر برای یک جامعه با تیز نابرابری در ثروت که Wilkinson نشان داده است باعث می شود مردم بیشتر در معرض ابتلا به چیزهایی از قبیل بیماری های قلبی ، اضطراب و استفاده از مواد مخدر. غنی یا تاسیس در این شهرستان باید درخشان, خانه, در حالی که بقیه خودمو بیش گرفتن در یکی از مهمترین و غیرقابل تحمل بازار مسکن در جهان است.

تشدید شکاف ثروت مترو ونکوور متوسط دستمزد نهم بدتر از کانادا را 10 تا از بزرگترین شهرستانها. مترو ونکوور در رتبه ملال انگیز 50th برای دستمزد در مقایسه با زمانی که به آمریکای شمالی شهرستانها با توجه به اندی یان رئیس دانشگاه سیمون فریزر را در برنامه های شهرستان.

در ضمن با وجود این مبارزات از پایین شهر و طبقات متوسط مترو ونکوور برنده مشکوک افتخار لقب “سوپراسپرت سرمایه” جهان با تعداد Lamborghinis, Bugattis و رول Royces در حال اجرا به دور از نسبت به جمعیت است.

نفوذ co-نویسنده درونی: چگونه برابر بیشتر جوامع کاهش استرس بازگرداندن سلامت عقل و بهبود همه خوب بودن کار با کیت Pickett برای بیش از یک دهه به نقشه چقدر واقعیت و ادراک نابرابری کمک به غرور شکننده, اعتیاد, افسردگی, چاقی و خشونت است.

در مقایسه با دیگر کشورهای دموکراتیک ویلکینسون تحقیقات نشان می دهد کانادا است که در وسط بسته در فاصله بین فقیر و غنی کمتر تقسیم پول از ایالات متحده, اما به مراتب کمتر مساوی از نروژ, دانمارک, اتریش و ژاپن است. هنوز Canadian Centre for Policy Alternatives می گوید کانادا ثروتمندترین 87 خانواده های دسته جمعی خود را در همان مقدار به عنوان بالاترین درآمد 12 میلیون کانادایی.


خودشیفتگی افزایش سطوح نابرابر جوامع می گوید اپیدمیولوژی انگلیسی ریچارد ویلکینسون و در عین حال کم اعتماد به نفس است که بیشتر احتمال دارد از جمله احساس اجبار به خود درمانی با الکل و مواد مخدر.

JohnHoulihan.com

مترو Vancouverites خواهد بود قادر به شنیدن در مورد گسترده جنبه های منفی اقتصادی سلسله مراتب زمانی که Wilkinson, استاد بازنشسته در دانشگاه ناتینگهام دانشکده پزشکی می دهد رایگان سخنرانی در تئاتر ملکه الیزابت در 7 p. m. در 2 آوریل به عنوان بخشی از SFU را در میدان عمومی جامعه نشست.

هر دو ویلکینسون و Pickett استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه نیویورک بوده است در تقاضا سخنرانان از پرفروش روح سطح منتشر شد در سال 2009 برنده جوایز متعدد. آن را ارائه ویرانگر شواهدی وجود دارد که هر دو آن در درآمد کم و شاید جای تعجب غنی همه صدمه دیده نابرابری.

در یک مصاحبه تلفنی از خانه خود در نیویورک, انگلستان ویلکینسون گفت: او به کانادا و ونکوور چندین بار و به طور کلی می یابد و این کشور “تمیز و مدرن و نه به عنوان سخت به عنوان لبه آمریکا”

ویلکینسون صحبت در مورد چگونگی شیوع لوکس اتومبیل های ورزشی در مترو ونکوور و در جای دیگر می تواند مشقت بار برای کسانی که شاهد آنها.


با وجود بسیاری از نمایش از ناز و نعمت در مترو ونکوور این نمودار نشان می دهد که متوسط درآمد خانوار در شهرستان رتبه ملال انگیز 50th میان آمریکای شمالی شهرستانها. (منبع: اندی یان, Simon Fraser University شهرستان برنامه)

“وجود دارد مطالعات نشان می دهد که مردم در بیشتر نابرابر مناطق هستند بیشتر احتمال دارد به صرف پول در زرق و برق دار مسائل به ویژه زرق و برق دار به دنبال اتومبیل” ویلکینسون گفت: با توجه supercars هستند و چند دور بین در زادگاه خود واقع دو ساعت در شمال لندن است.

“من به یاد داشته باشید خواندن چگونه اتومبیل های ورزشی در حال یک بیت از یک مزاحم از آنجا که شما نمی توانید آنها را به پارک در کنار جاده زیرا مردم عمدا ابتدا آنها را. نشان می دهد که خشم.”

ادراک نابرابری شدید که همراه با همه چیز از بالا پایان اتومبیل های پر زرق و برق جواهرات و اشیای قیمتی رسانه ها به overbuilt قصرها ویلکینسون گفت: می تواند باعث شود مردم به احساس حقارت و عدم اعتماد به نفس است که می تواند منجر آنها را به عقب نشینی و احساس افسردگی.

“دیگران به ما استدلال می کنند که در این کتاب خود را انتخاب کنید تا. خود به خود پیشرفت آنها شروع به جولان دادن حرفه ای خود را در دستاوردهای به جای اینکه متوسط در مورد آنها گفت:” در اصطلاح عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت.

“اگر شما نگران در مورد چگونه شما دیده می شود و قضاوت از نظر وضعیت پس شما هم احساس غلبه بر نا امنی ارزش خود و یا پاسخ شما مخالف راه و سعی کنید به خودتان نشان می دهد خاموش در یک نور بسیار مثبت بود و با خرید اتومبیل های گران قیمت.”

خودشیفتگی افزایش سطوح نابرابر جوامع می گوید ویلکینسون و در عین حال کم اعتماد به نفس است که بیشتر احتمال دارد از جمله احساس اجبار به خود درمانی با الکل و مواد مخدر. که باعث می شود یک تعجب می کنم که آیا آن را بیش از یک اتفاقی که در مترو ونکوور یکی از مراکز مخدر بحران است. شهر حساب برای بیش از سهم خود را از 2.5 مردم در استان در حال مرگ در هر روز از استعمال بیش از حد از هر پنج نفر بودن مردان است.

ویلکینسون می یابد کانادا کمی در مورد بحث تفکیک جنسیتی در مصرف بیش از حد مرگ و میر جذاب از زمان تمرکز در بریتانیا است که در افزایش تعداد مرگ و میر مواد مخدر در میان زنان است. گریم موضوع سزاوار بیشتر تحقیقات او پیشنهاد کرد از آنجایی که شواهد نشان می دهد شایع تر است برای زنانی که تاکید کرد به “خوردن برای راحتی.”

مرتبط

وجود دارد بسیاری از ارتباط بین نابرابری و بیماری که Wilkinson, 76, عجایب چرا محققان دیگر نمی انتخاب کنید تا بر روی موضوع بسیار زودتر. “به نظر می رسد چیزی است که ما نمی مانند به رسمیت شناختن احساس بودن بیمار در سهولت.” او اشاره می کند مطالعات نشان می دهد 50 درصد از کانادایی ها تلاش کرده اند با نوعی از بیماری های روانی با سن 40.

پرسید که آیا عضویت در یک گروه قومی جنسیتی یا جنسی-گرایش گروه می تواند باعث تشدید حس نابرابری ویلکینسون می گوید: گاهی اوقات می توان آنها را “نشانگر کم وضعیت اجتماعی است.” اما او می گوید: “ما کمتر نژاد پرست تر از ما استفاده می شود” و کلاله اطراف جنسیتی “هستند نه به عنوان بد به عنوان آنها بودند.” این مواد تفاوت که مهم ترین برای ایجاد سلسله مراتب اجتماعی.

آنچه می تواند انجام شود در مورد نابرابری اقتصادی?

ویلکینسون و Pickett احساس تحت فشار به سعی کنید برای پاسخ به چنین سوالاتی از آنها برای اولین بار منتشر شده از سطح روح.

حتی اگر ویلکینسون بر او “نه یک اقتصاددان” نهایی بخش از آخرین کتاب شامل ایده های در مورد چگونه برای رسیدن به بیشتر مادی برابر جوامع و بیشتر سازگار با محیط زیست پایدار جهان است. نویسندگان انتقاد از رشد سرود سرمایهداری است. و به آنها توصیه “گسترش دموکراسی به اقتصاد” از جمله از طریق اجباری کارکنان نمایندگی در شرکت تخته.

در حالی که راه حل های پیشنهادی از ویلکینسون و Pickett هستند که منجر به بسیار ارزشمند بحث در مورد آینده جوامع وجود دارد باقی می ماند هیچ دلیلی برای شک و تردید خود را سخت به دست آورده تحقیقات نشان می دهد جهان و مترو ونکوور را متمایز نابرابری مشکلات.

[email protected]

twitter.com/douglastodd

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>