شما می دانید قدیمی داستان در مورد یک پسر در نظر گرفتن یک جرعه از نوشیدنی ساخت و برگزاری آن را به یک دوست و گفت: “آیا این طعم خنده دار به شما؟”

اگر من در خواست شما را به سعی کنید “سراشیبی” من می تواند معادل آن مرد.

این یک کارتن شیر ترش فیلمی از زندگی ( ؟ ) به عنوان آن را به عنوان آن را careens در جهت اشتباه بیش از 86 دقیقه زمان در حال اجرا است که احساس می کند بیش از یک سوی اقیانوس اطلس پرواز.

با وجود ارزشمند کمدی/چشمگیر هدیه جولیا لوئیس-دریفوس و ویل فرل که انجام بهترین خود را برای تزریق برخی از زندگی و انرژی به مجموعه مقالات “سراشیبی” یک رنگ پریده اهلی پهن و نرم و لبه بازسازی مراتب برتر 2014 سوئدی فیلم “نیروی Majeure.”

تنها دلیل من اختصاص یک امتیاز ستاره و ساخت اولیه رزرو برای این فیلم به نظر می رسد در “بدترین 2020” لیست نه دقیقه spousal رویارویی توالی است که در رتبه با هر صحنه در “ازدواج داستان” و شوخی نمی کنم و بیشتر در مورد که در یک لحظه.

“سراشیبی” است که مجموعه ای در داخل و اطراف یک زرق و برق دار و مجلل پیست اسکی در رشته کوه های آلپ که در آن موفق تاجر آمریکایی پیت (فرل), وکیل همسر بیلی (Louis-Dreyfus) و فرزندان خود را فین (Julian خاکستری) و امرسون (آمون یعقوب فورد) در تعطیلات هستند.

میدوی را از طریق یک روز در دامنه خانواده مکث برای یک ناهار در بالا پاسیو رستوران. فقط به عنوان پیت تصمیم گیری است که آیا او منظور خواهد شد سوپ, انفجار کنترل شده در کوه ها بالا مجموعه بهمن.

مشتریان ایستاده و هدف خود گوشی دوربین در بزرگ ابرهای مواج برف. آیا این چیزی!

اما بهمن در آینده نگه می دارد و عرشه شروع به تکان دادن و این وضعیت تبدیل به تهدید کننده زندگی به عنوان تکه های برف و باران کردن.

بیلی می اندازد اسلحه خود را در اطراف پسران. پیت منازعه تلفن خود را و اجرا می شود به دور از جدول.

لحظه ای می گذرد. هر کس جان سالم به در برد.

بیلی چک در فرزندان خود را به مطمئن شوید که آنها خوب است. پیت بازگشت به جدول بدون تصدیق بزدلی خود را برس برف کردن منو و تصمیم می گیرد او را به سوپ.

چگونه یک ازدواج زنده ماندن لحظه ای که می خواهم ؟ چگونه فرزندان همیشه نگاهی به پدر خود همان راه را دوباره شناخت و در نهایت لحظه از بحران, او تصمیم خود حفظ ،

هیچ رستگاری برای پیت — و او تنها باعث بدتر متعاقب آن در روز. برای اولین بار او را در انکار به طور مداوم با اشاره به بهمن به عنوان جزئی قطعی در تعطیلات. او اوضاع را بدتر می کند با دعوت از عجیب و غریب خود را همکار کار ژاک (ژاک جنگل) و شرکت کارگران برچسب دوست دختر, Rosie (Zoe چائو) برای نوشیدنی های بدون گفتن Billie.

ژاک جنگل و روزالیند چائو در “سراشیبی.”
Searchlight Pictures

هنگامی که بیلی در نهایت انفجار در پیت و تماس او را در مقابل ژاک و روزی — که نتایج آن در که تمدید beatdown از استدلال است که در آن پیت lamely می گوید: Billie حساب صرفا “او حقیقت” و برافروخته Billie در نهایت hauls از پسران به اثبات است.

این یک انقباض غیر ارادی ماهیچه القا چاقو-از cathartically موثر دنباله. اگر فقط بقیه “سراشیبی” تا به حال به همان سطح از rapier شوخ طبعی است.

افسوس که فیلمسازان توسل به یک زن و شوهر از putatively مسخره کرتهای فرعی به پد از رسیدگی است. میراندا اتو flounces در مورد به عنوان یک هتل اجرایی که طول می کشد تا غذا به مهمانان نیاز به 1970s-فیلم جیغ وداد بازی کردن سطوح. Giulio Berruti جمع کلیشه به عنوان یک باشگاه, مربی اسکی که وسوسه Billie.

در یکی دیگر از عجیب و غریب میان پرده, Kristofer Hivju, هنوز, ورزشی دیوانه ریش قرمز و وحشی چشم نگاه از “بازی تاج و تخت” است نماینده اسکی توچال که خفاش ها دور شکایت از Billie و پیت در مورد بهمن, گفتن آنها وجود دارد علائم هشدار دهنده در مورد انفجار و “این نیست که در آن شما سو زمانی که شما قهوه داغ است.”

این صحنه به نظر می رسد وجود دارد و تنها پس از ما می شنوید پیت اعتراف او در واقع به حال دیده می شود برخی از این نشانه ها اما تا به حال گفت: هر چیزی به خانواده اش. در آن نقطه ما به خوبی آگاه این مرد یک gutless دلقک که در عمل منافع خود را و به طور مداوم برداشتی غلط از این اتاق به خصوص وقتی که می آید به پسران است. راه پیت عمل می کند در اطراف ما در حال حاضر متقاعد شده Billie بعدی, شوهر هر کس که ممکن خواهد بود بهتر مدل نقش برای این کودکان است.

آیا این خنده دار به نظر می رسد به شما ؟

آن را نمی کند به من. حداقل نه به معنای خوب کلمه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su