Downstate شهرستانهای سو به دنبال اعلام وجود اضطراری برای بهداشت عمومی (به روز رسانی زنده)


آخرین

Downstate شهرستانهای سو به دنبال اعلام وجود اضطراری برای بهداشت عمومی

Times Square Sewing Complex in Jacksonville
میدان تایمز دوخت پیچیده در جکسنویل ممکن است بسته اما هنوز هم سخت در محل کار و انجام آن کمی طول COVID-19 بیماری همه گیر.
نیل یرلی/Chicago Sun-Times.

ساکنان در شش مرکزی و جنوب ایلینوی, شهرستان ها از جمله سرمایه دولت را در زمینه دعاوی شنبه در برابر رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را محدودیت در تعامل اجتماعی باعث coronavirus بیماری همه گیر.

اقدامات صورت گرفته در باند رس, کلینتون, Edgar Richland و Sangamon شهرستانهای دنبال دستور دادگاه اعلام وجود اضطراری برای بهداشت عمومی به عنوان تعریف شده توسط پریتزکر عمومی وزارت بهداشت. Springfield, پایتخت کشور است در Sangamon County است.

شاکیان در هر مورد به دنبال دستورات در برابر این فاجعه اعلام پریتزکر را با استفاده از برای توجیه محدودیت در تعامل به محدود کردن انتقال ویروس است. دولت گزارش کرده است 7,367 مرگ و میر در میان 167,000 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس — عمدتا در شیکاگو و طبخ شهرستان است.

“شما نمی توانید یک شهرستان است که تا به حال نه مورد تأیید و هیچ یک از تصویب دور تحت همان قوانین و محدودیت به عنوان شهرستانهای استان مانند کوک گفت:” توماس DeVore یک گرینویل وکیل به نمایندگی از شاکیان.

خواندن گزارش کامل در اینجا.


اخبار

8:10 صبح شاید موارد اثبات تابستان و گرما هستند و هیچ مانعی برای COVID-19

امیدوار است که هر تابستان درجه حرارت بالا ممکن است آهسته گسترش coronavirus بودند شکست در ژوئن و ژوئیه شاید موارد در سراسر کشور به خصوص در برخی از گرمترین متحده است.

کالین کارلسون نبود کمی تعجب است که گرمای تابستان موفق به مهار این ویروس است که باعث COVID-19 که ادعا کرده بیش از 140,000 زندگی در ایالات متحده آمریکا است که مفهوم, مهم نیست که چگونه بسیاری از بار آن را تکرار هرگز پشتیبانی شده توسط علوم گفت کارلسون یک استادیار پژوهشی در دانشگاه جورج تاون است که به مطالعه ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و بیماری های عفونی.

خوش بینانه, هر چند نادرست پیش بینی می شد در میان چندین مداوم تصورات غلط در مورد گرما و نور و دیگر مسائل مربوط به گسترش این ویروس که ترک اپیدیولوژی مانند کارلسون به طور فزاینده ای نا امید. آنها با دیدن و شنیدن پیام های مخلوط و miscommunications تمام وقت, که آیا آن را در رسانه های اجتماعی دایره خود را از دوستان و خانواده با عجله مونتاژ مقالات پژوهشی یا کاخ سفید است.

دفعات بازدید: داستان کامل در اینجا.


موارد جدید


تحلیل و تفسیر

8:19 صبح چه واقعا “خارج از کنترل” در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ، همه گیر

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه. مردم در حال مجروح شدند. اموال آسیب اجرا می شود به میلیون ها نفر. چیزهایی که خارج از کنترل هستند. دولت های محلی قادر به رسیدگی به این خود به خود. این خواسته فدرال پاسخ. هنگامی که چیزهای مقدس در حال تخریب آن طول می کشد تلفات در ملی روح.

مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند این امر به تظاهر کنندگان و معترضان در پرتلند و دیگر شهرستانها. او فکر می کند که چیزهای مقدس هستند مؤتلفه بناهای تاریخی. در حقیقت, آن را coronavirus که نیازمند یک پاسخ — و هنگامی که آن را به می آید که رئیس جمهور است AWOL.

COVID-19 در حال حاضر ثبت شده است در 193 کشور جهان دارد. به همین دلیل آن را به نام یک بیماری همه گیر. تنها مکان هایی که فرار کرده اند عفونت تا کنون در حال دور جزیره ساموآ و تونگا و کوهستانی نواحی مانند ترکمنستان. و آن را به کسانی redoubts در نهایت.

با انکار وخیم تهدید تهمت دلسرد سیستماتیک پاسخ از ادارات و سازمان وظیفه عمومی سلامت. هنگامی که او در نهایت به نوبه خود نگاه خود را نسبت به این مشکل او را دیدم بيمارستان در تلاش برای مقابله با کمبود ماسک و دستکش و تست مواد و ده ها هزار نفر از آمریکایی ها در حال مرگ است و او شانه ای بالا انداخت و گفت: فرمانداران باید آن را اداره کند. “ما از حمل و نقل کارمند.”

در حال حاضر روزانه به طور متوسط میزان عفونت های جدید است 60,000, در راه به یک پیش بینی از 100,000.

جزئیات کامل ستون از مونا Charen اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de