Downstate ایلینوی, شهرستان, امان توسط COVID-19 — تا کنون — هنوز هم بیمار

اسپرینگفیلد — آرایشگر مغازه ها و سالن مو در Downstate McLeansboro بسته هستند اما فروشگاه ها مشروب باز هستند.

این ایلینوی جنوبی شهر 2,872 یکی از معدود مکان هایی در دولت بدون یک مورد گزارش شده از coronavirus.

Edgar County در شرق ایالت ایلینوی دیگری است. در بیمارستان است که در آن از یک مجاور county, تخت دراز خالی است.

اما در حالی که COVID-19 هنوز برای رسیدن به Edgar County یا Hamilton County — که در آن McLeansboro به عنوان بخشداری — ترس و اضطراب و مشکلات اقتصادی از این ویروس اند.

به عنوان آن را در جای دیگر coronavirus گسترش در سراسر ایالت ایلینوی باعث روزانه جلسات از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر و نگرانی در مورد در حال اجرا از تخت بیمارستان در منطقه شیکاگو.

اما چند گوشه و روستایی ایلینوی باقی می ماند به عنوان نهایی holdouts در برابر این ویروس تا کنون شاهد هیچ موارد گزارش شده.

فقط ده نفر از دولت 102 شهرستان, گزارش بدون COVID-19 عفونت از روز شنبه با توجه به ایلینوی وزارت بهداشت.

این بدان معنا نیست که در جوامع روستایی شده اند امان از درد.

کارگران بیمارستان’ ساعت شده اند کاهش می یابد, کسب و کارهای کوچک را بسته و کشاورزان ضرر و زیان مصرف در محصولات کشاورزی و دام است.

و در شهرهای کوچک که دارای عواقب.

Billie Jean Lueke مو سالن آرایش در خیابان اصلی در Mcleansboro بسته شده برای حدود یک ماه است.

“به خوبی وجود دارد که شش نفر از ما که کار وجود دارد و ما همه از مشاغل. و ما تا به حال هیچ درآمد و هیچ بیکاری” گفت: Lueke مالک و اپراتور سالن 6.

Salon 6 in Mcleansboro, Ill, before it was ordered closed under the statewide stay-at-home order.
سالن 6 در Mcleansboro بیمار قبل از آن دستور داده شد بسته تحت ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.
ارائه شده است.

دیل E. Biggerstaff, یک alderman از McLeansboro گفت که او درک نمی کند که چرا پریتزکر را به اقامت در خانه اجازه می دهد تا فروشگاه های مشروب را باز باقی می ماند به عنوان “ضروری” businesse, در حالی که سالن و باربر مغازه های طبقه بندی شده به عنوان “غیر ضروری است.”

“اگر ما قوانین دیکته شده توسط بهبود یا عدم بهبود Cook County, پس از آن من احساس می کنم که این عادلانه نیست به مناطق روستایی” Biggerstaff گفت.

قوانین هر کس باید به دنبال در طول این بیماری همه گیر در حال همین کار را برای شیکاگو با آن 11,409 موارد گزارش شده از کروناویروس که از جمعه به عنوان آنها برای McLeansboro با صفر موارد است.

البته تعدادی از شهرستانهای ایلینوی که COVID-19 رایگان کاهش روز به روز به عنوان تست مثبت از خصوصی و شهرستان labs قطره به مقامات بهداشتی دولت.

McLeansboro Ald. Dale E. Biggerstaff, back row right, with other members of the city council.
McLeansboro Ald. دیل E. Biggerstaff, پشت ردیف حق با شهردار کیر Deitz جلو ردیف مرکز و دیگر اعضای شورای شهر.
ارائه عکس.

Wayne County در ایلینوی جنوبی آن دیدم اولین مورد گزارش شده از Coronavirus شنبه محلی رسمی بهداشت گفت. در طول دولت در لبه غربی شهرستان هندرسون به حال آن دو اولین موارد گزارش شده در جمعه شهرستان مقام گفت.

براد Flatt است رئیس Henderson County هیئت مدیره و یک کشاورز در رسانه های یک شهر فقط 107 مردم در نزدیکی رودخانه می سی سی پی.

او گفت: stay-at-home سفارش صدمه دیده خود را کسب و کار.

با رستوران ها بسته شده و برخی از کشتارگاه تعطیل به عنوان برخی از کارگران قراردادی این ویروس در دام است که در کمتر از تقاضا است. قیمت گاز نیز کمترین آنها در سال بوده است که صدمه دیده است تقاضا برای ذرت استفاده شده است که به اتانول.

“این کشته شدن بازار ما برای ما ذرت واقعا صدمه دیده ذرت پایان آن” Flatt گفت.

اما حتی با اقتصادی ضربه به مزرعه خود Flatt گفت که او فکر می کند که اقدامات خشن به دفع این ویروس لازم است حتی برای جامعه خود با چند تا از موارد گزارش شده.

“من فقط نمی خواهید برای رفتن از طریق همه چیز ما از طریق رفت و در چند هفته گذشته و باید آن را دوباره” Flatt گفت.

و فقط به این دلیل که جوامع نیست رو به این ویروس مرگبار در حال حاضر این معنا نیست که بسیاری از مردم نمی عکسبرداری عصبی به نظر می رسد بیش از شانه خود را.

Coronavirus موارد انتظار می رود و محلی مقامات بهداشتی کوچک-شهر شهرداران و شهرستان مدیره صندلی آماده برای آنچه که می تواند انجام دهد به جوامع خود.

و برخی از مقامات بهداشتی گمان آنها شاهد هیچ مورد یا تعداد کمی به دلیل گسترده دولت اقدامات احتیاطی.

“من فکر می کنم این جوامع روستایی ما نوع آغاز شده اجتماعی فاصله … آغاز شده و پس از آن سفارشات جلوتر از منحنی قبل از ما آغاز شده در واقع در حال تجربه هر محلی مورد گفت:” کلارک گریفیث مدیر Wayne County Health Department.

و از آنجا که ویروس مؤثر است Downstate بیمارستان های متفاوت از منطقه مترو.

بر خلاف شیکاگو که در آن تخت بیمارستان هستند در چنین خواست که دولت و مسئولان شهرستان داوطلب خدمت سربازی به لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده برای تبدیل مک کورمیک محل به موقت بیمارستان در Downstate متون سارا بوش لینکلن بیمارستان تخت خالی هستند.

این بیمارستان در Coles شهرستان که تا به حال نه COVID-19 موارد, اما آن را در خدمت یک 10-مساحت شهرستان که شامل Edgar County, یکی از معدود شهرستانهای بدون یک مورد گزارش شده از COVID-19.

سارا بوش لینکلن بیمارستان مانند سایر بیمارستان های دولتی تا به حال به قطع تمام آن انتخابی خدمات که ناشی از یک فشار مالی در بیمارستان است. برای مقابله با از دست دادن درآمد بیمارستان تا به حال به کاهش ساعت برای صدها نفر از کارکنان درخواست آنها را به استفاده از خود را پرداخت می شود زمان خاموش در حال حاضر حتی دادن اضافی به روز پرداخت کردن به برخی از کارگران است.

“و بیمارستان بسیار خالی” گفت: Patty پترسون یک سخنگوی بیمارستان.

یک ماه پیش پانا بیمارستان جامعه در ایلینوی مرکزی آماده به تاخت و تاز کردن با COVID-19 بيمار. مسیحی شهرستان و دیگر شهرستانهای این خدمت را دیده اند coronavirus موارد و حتی برخی از مرگ و میر.

اما مانند بسیاری دیگر از Downstate بیمارستان های این تخت های بیشتر رایگان از حد معمول. از 230 کارکنان در بیمارستان 110 شده اند reassigned به سایر وظایف از جمله برخی از پزشکان و پرستاران است.

“ما را به حالت تعلیق در همه انتخابی خدمات. که من می خواهم بگویم شد 70 تا 75 درصد از درآمد ما پس از آن نهفته است ما در چنین راهی است که ما هرگز در گذشته دیده می شود” گفت: Trina Casner بیمارستان, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im