Drag queens در حال آموزش یک سیاه “او داستان” ماه درس در Boystown هفته آینده در جشن زنان در تاریخ است.

این ماه تاریخ سیاه جشن شروع می شود در 9 p. m. Feb. 19 در “دختر سیاه سحر و جادو” ماهانه drag show starring یک صف از همه سیاه و سفید هنرمندان در Roscoe را میخانه 3356 N. Halsted سنت ملکه خواهد پرداخت ادای احترام به مهم زنان با متنوع ویترین است که قطاری از وسعت استعداد و خلاقیت در سیاه و سفید بکشید.

“ما در حال جشن زنان است که ساخته شده تفاوت در راه است که بسیار سرگرم کننده و سرگرم کننده گفت:” زن جنگره یک “rupaul’s Drag Race” آلوم سمت جنوب بومی و یکی از بنیانگذاران “سیاه سحر و جادو است.” “این محل به آن لذت ببرید در حالی که قدردانی از آنچه زنان و فرهنگ داده اند کشیدن جامعه و فرهنگ پاپ و سرگرمی جهان است.”

نشان می دهد ویژگی های همکار “مسابقه کشیدن” زاج و شیکاگو بومی Dida ریتز و همچنین آینده “کشیدن مسابقه” ستاره میلواکی است بین نژادهای مختلف, سیاه جوهر سالن و هایدی N گنجه از کارولینای شمالی است. (فصل جدید از “کشیدن مسابقه” برای اولین بار Feb. 28 در VH1.)

شیکاگو اجرا لوسی Stoole, Bambi بانک-Couleé از دست رفته یاقوت کبود Feliciano, Olaysia خیس ماری و ساشا عشق دور از Roscoe میخانه صف.

هر مجری را افتخار مهم زن در تاریخ شش دقیقه کشیدن عملکرد است که هر دو شدید و آموزشی است. قبلی “سیاه سحر و جادو” را نشان می دهد با موضوعات مشابه را به پرداخت ادای احترام به زنان اعم از Soujourner حقیقت و Harriet Tubman به جانت جکسون.

The Vixen (right) performs at Black Girl Magic at Metro in June 2018.
این زن جنگره (راست) انجام می دهد در سیاه سحر و جادو در مترو در ماه ژوئن سال 2018 است.
ارائه شده توسط Erik. M. Kommer

بانک-Couleé گفت که او برنامه ریزی یک شماره در مورد خانم: C. J. Walker, شد که آمریکا برای اولین بار زن خود ساخته میلیونر با اختراع یک خط آفریقایی مو محصولات.

“او در واقع شفا موهای رنگ شده از هزاران نفر از مردم در آمریکا از آنجا که هیچ کس به ساخت محصولات مو برای ما” بانک ها-Couleé گفت. “این یک چالش سرگرم کننده را به این اطلاعاتی بلکه سرگرم کننده است.”

Stoole گفت: او خواهیم پرداخت ادای احترام به ژوزفین بیکر, یاد آمریکایی متولد فرانسه سرگرم و فعال حقوق مدنی که کار را برای مقاومت فرانسه در جنگ جهانی دوم و پس از آن مبارزه آمریکا تبعیض نژادی در ’50s و 60s.

“من پس از زمانی که من به تماشای ‘The Josephine Baker Story با Lynn Whitfield,” Stoole گفت. “من خیلی با وسواس داستان خود را و چگونه او را فراتر از آنچه که تصور می شود ممکن است برای زنان در آن زمان است.”

Stoole ستاره دار در اولین “سیاه سحر و جادو” در سال 2017 همراه با زن جنگره ریتز و Shea Couleé شیکاگو, ملکه, که همچنین در ادامه به ستاره در “مسابقه کشیدن.”

در آن زمان یک انقلابی و یک شب-تنها نشان می دهد در برلین کلوپ شبانه که موفق شد تا آن را تبدیل به یک محدوده زمانی معین ، این تنها نشان می دهد در Boystown در آن زمان که در مرکز سیاه و سفید عجیب و غریب مردم است.

“وجود دارد شگفت آور, سیاه کوئینز که مشغول به کار در این شهر برای همیشه, اما آن را بی سابقه بود برای نشان دادن به بیش از سه های” Stoole گفت. “انرژی الکتریکی است. آن را ایجاد یک خواهری.”

Lucy Stoole performs at a 2018 “Black Girl Magic” show at Metro.
لوسی Stoole انجام در سال 2018 “سیاه سحر و جادو” نشان می دهد در مترو.
حسن نیت ارائه میدهد اریک. M. Kommer

این شرور گفت: او تصور “دختر سیاه سحر و جادو” برای ایجاد یک فضای که در آن سیاه, LGBTQ مردم می تواند احساس خوش آمدید و ابراز آزادانه در Boystown یک محله با سابقه طولانی گاه به گاه نژادپرستی که همسایه ها هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با امروز.

“در حال رشد در شیکاگو Boystown مانند, گی, آسمان, اما من همیشه شنیده سیاه, گی پسران می گویند آنها مرعوب و یا احساس نمی خوش آمدید در محله” این شرور گفت. “اما اگر شما جایی بروید و احساس می کنم به نمایندگی شما باید نمایندگی کند. که چه دختر سیاه سحر و جادو است.”

پس از نمایش فوق العاده افزایش یافته و نقاشی و جمعیت زیادی ماهانه در Roscoe را یکی از بزرگترین و محبوب ترین کافه در محله.

بانک-Couleé گفت: “دختر سیاه سحر و جادو” هموار کرده است راه را برای مردم ایجاد فضاهای بیشتر برای سیاه و سفید عجیب و غریب مردم در Boystown مانند او نشان می دهد “غیر دوستانه مو” در چلپ چلوپ شیکاگو است. دیگر تکرار شب که مرکز در اطراف سیاه و سفید عجیب و غریب مردم شامل “ملاس” و “مادر شلوار جین” در برلین کلوپ شبانه.

“‘دختر سیاه سحر و جادو’ به ما آموخت که ما می تواند کارفرمایان ما می خواهم برای دیدن در جهان” بانک ها-Couleé گفت. “این درب باز برای دختر, drag queens, تولید, هنرمندان و صاحبان کسب و کار در محله.”

“دختر سیاه سحر و جادو” را تبدیل به جنبش مردمی با فصل داشتن ظهور در شهرستانها در سراسر جهان مانند downstate Champaign, لویی, Dallas, نیویورک, لس آنجلس و حتی پاریس.

در این ماه به تنهایی شرور است که آوردن دختر سیاه سحر و جادو به آتلانتا, مینیاپولیس, و, Richmond, Virginia.

“این نشان می دهد که بزرگتر از من است. آن را در مورد توانمند سازی سیاه و سفید عجیب و غریب مردم سراسر جهان به ‘دختر سیاه سحر و جادو” و اجرای آن در شهر خود” این شرور گفت.

Bambi Banks-Coulee performs at Black Girl Magic Chicago at Metro in June 2018.
Bambi بانک-Coulee انجام در سیاه سحر و جادو شیکاگو در مترو در ماه ژوئن سال 2018 است.
ارائه شده توسط Erik. M. Kommer

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im