من کاملا مطمئن نیست چه در انتظار زمانی که کلیسا من ایمیل فرستاده که خدمات عبادت بودند از سرگیری.

با حضور محدودیت چگونه خواهد آنها را به جای قوی محله از 3 ، 000+ کاربران زمانی که قبل از COVID-19 وجود دارد چند صندلی های خالی در یکشنبه ؟

آن را “رانندگی در جرم است.” در پارکینگ. کشیش نوازنده و lectors تحت موقت چادر. رادیو کوک به 88.1 FM به شنیدن خدمات اتفاق می افتد در خارج در مقابل از شما.

راهرو دست دراز به عنوان Eucharistic وزرای راه رفتن بین اتومبیل ، spritz ضد عفونی کننده پس از آن آموزندگی و همدلی.

Logo for the Chicago Chronicles

“ما شروع روز پدر با یک توده به عنوان خلبان. هفته بعد ما اضافه شده زبان انگلیسی توده و پس از آن را انجام داده اند هر هفته می آیند جهنم یا آب بالا گفت:” برگرد. ژوزف تیتو کشیش کلیسای سنت نیکلاس در 806 ریج Ave. در اوانستون.

“آب البته در هفته گذشته” کنایه آمیز او با اشاره به اولین سرویس من حضور داشتند که مربوط توسط یک رعد و برق فوران فقط قبل از صمیمیت و همدلی.

به عنوان کاتولیک مادر من و من تا به حال bemoaned این بیماری همه گیر را جدایی از مؤمنان از خود پناهگاه. ما به آنچه که ما نیاز از عبادت خدمات آنلاین. بله.

اما ما بشدت از دست رفته و همدلی مصرف مراسم شام آخر.

ما رو در ماه ژوئن هنگامی که قلمرو مذهبی اسقف اعظم از شیکاگو نقل مکان کرد و به مرحله 2 از بازگشایی برنامه اجازه می دهد کلیساها به برگزاری خدمات با 20 درصد از گنجایش با دستورالعمل از جمله ماسک های اجتماعی, فاصله, مطابق با اصول بهداشتی ،

مامان جنوبی حلقه محله پیر کلیسای سنت مری در 1500 S. میشیگان Ave. شروع به گرفتن رزرو چاه کن همیشه ته چاهه — به عنوان مورد نیاز توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم برای نظارت بر حضور و غیاب و حفظ سوابق برای تماس با ردیابی در صورت COVID-19 مورد است.

مامان و من فکر پس از آن تصمیم گرفت در برابر بازگشت — مانند بسیاری از وفادار است.

“ما در حال انجام, اجتماعی, فاصله, مطابق با اصول بهداشتی و ضد عفونی کننده قبل و بعد از. در عین حال برخی از مردم هنوز هم راحت نیست حتی در داخل یک ساختمان گفت:” تیتو نظرات خود را انعکاس داده از کلیسا حمایت باقی می ماند و توسط حدود 40 درصد است.

“بنابراین رانندگی در انبوه آثار در حال حاضر,” او گفت:. “این به ما اجازه می دهد بیشتر مردم محدود و تنها به تعداد اتومبیل های شما می توانید در پارکینگ خود را و ما باید کاملا چند فاصله است.”

ایالات متحده همچنان دست به گریبان با افزایش عفونت — روز جمعه هدف قرار دادن بیش از 73,700 عفونت های جدید فقط کوتاه قبلی خود تنها-بعد رکورد مورد جدید. آن 4.2 میلیون مورد تأیید رهبری شیوع همه گیر در سطح جهانی پس از برزیل و هند است. ایالات متحده نیز منجر با 146,500 مرگ و میر پس از برزیل و انگلستان است.

ایلینوی در حال حاضر در 171,424 مورد تأیید یکشنبه و 7,398 مرگ و میر.

شیوع spiraled متحده پس از لغو محدودیت های همه گیر در ماه ژوئن با بسیاری مربوط به کلیساها — هر دو کسانی که به مبارزه طلبیده مستندات و دستورالعمل های احتیاطی و کسانی که به شدت به دنبال آنها به گفته نیویورک تایمز پایگاه داده میخ بیش از 650 موارد به حدود 40 کلیساها در سراسر ایالات متحده از زمان شروع این بیماری همه گیر.

اما در حالی که عبادت خدمات آنلاین می تواند به اندازه کافی خوراک روح آن نمی تواند همدلی را تجربه می کنند.

“آیینهای کلیسا باید جشن در فرد” یادداشت Tito.

کشیش یوسف Tito دست کاسه ویفر صمیمیت و همدلی در طول یک درایو در جرم در سنت نیکلاس کلیسای کاتولیک در اوانستون در پنج شنبه, جولای 26, 2020.
آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

“این یک برخورد شخصی با عیسی مسیح است. شام آخر Calvary و قیامت هستند سمت راست وجود دارد که ما جشن عشای ربانی. این که حس آوردن گذشته به زمان حال است. نه فقط به خاطر سپردن. حال باید این واقعیت فیزیکی” او گفت:.

“رانندگی در توده نیز فراهم می کند کمک هزینه تحصیلی — دیدن افراد دیگر از طریق پنجره ماشین شنیدن lectors صدای تعامل با Eucharistic وزیران. این است که نزدیکی ما می توانیم بدون در نظر گرفتن گام بعدی به ساختمان کلیسا” تیتو گفت.

“ما همچنان آن را به عنوان طولانی به عنوان آب و هوا نگه می دارد تا.”

در اولین درایو در جرم آب و هوا نیست.

آن را تا به حال مقداری که آن روز صبح در ساعت 9 صبح جمعی بیشتر باد از باران به طوری که صمیمیت و همدلی ویفر بودند وزش نسیم ملایم وزش باد از کم عمق کاسه. اما بلافاصله آن را پاک کردن.

عمیق تر کاسه حل وزش مشکل در طول 11 a. m. توده — اما نه downpour.

فقط به عنوان قبل از شروع مناجات از عشای ربانی آسمان باز. آهسته نم نم باران و سپس ثابت شخم باران. کاغذ منفجر جدا. Tito تلاش را مرطوب محراب موارد زیر سایه بان به وزرای صمیمیت و همدلی خود را پر کنید کاسه برای توزیع.

در برخی از محله های کشیش نشین 30 خودرو را تماشا طریق همزمان برف پاک کن شیشه جلو.

ردیف بعد از ردیف از اتومبیل. وزیران به سرعت راه می رفت. پنجره ماشین پایین آمد. Spritz از ضد عفونی کننده. عشای ربانی. ویندوز به بالا. نهایی برکت از کشیش. ماشین شاخ افزایش در اوج قدردانی به هشت خیساندن مرطوب وزیران.

“ما ساخته شده آن را از طریق” گفت: تیتو که کلیسا را تغییر درایو در زمان جرم به 8:30 صبح و ساعت 10 صبح روزهای یکشنبه در ماه اوت به سعی کنید به پایان قبل از حرارت مدتها بعد.

“البته با آب و هوای سرد وجود خواهد آمد یک نقطه که در آن ما می تواند آن را انجام نمی شوم. امیدوارم ما قادر خواهید بود به در کلیسا و سپس گفت:” تیتو. “ایمان ما را وادار ما. ما پیدا کردن یک راه است. به عنوان سنت پل گفت: هیچ چیز ” باید قادر به جدا کردن ما از … خداوند ما عیسی مسیح.'”

کشیش یوسف تیتو صحبت می کند با یک churchgoer در طول رانندگی در جرم در سنت نیکلاس کلیسای کاتولیک 806 ریج Ave. در اوانستون در پنج شنبه, جولای 26, 2020.
آنتونی Vazquez/آفتاب نیوز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im