نم نم باران می تواند به توقف Issels به عنوان قلعه به قلعه روروک مخصوص بچه ها له مسیرهای پیاده روی تپه

Category: ونکورسان Comments: No comments

نظر: “آن را کاملا لذت بخش بود و در آنجا با دختر من امروز. ما هر دو نمودار قلمرو جدید آن را به عنوان اولین 8K و من برای اولین بار 16K. این ‘funnest’ بخش برای هر دو ما است که همیشه فوق العاده مردم جامعه و فوق العاده سرگرم کننده محیط زیست”

بیش از 160 دونده نادیده گرفته و باران و سرما و دیگر “وحشی عناصر” را در صبح روز یکشنبه این قلعه به قلعه 5 – و 10-Miler دنباله نژادها قرار داده و با قلم اجرا در دربی رسیدن به پارک منطقه ای. این رویداد بخشی از PEN اجرای موفق Fraser Valley, دنباله سری مسابقه. گرد Kurenoff / Postmedia اخبار

فورت لنگلی — Candace Vettese از Aldergrove با اشاره به اچ کیت Mumford در صبح روز یکشنبه در دربی رسیدن به منطقه ای پارک کرد و گفت: “ما فقط یک زن و شوهر از crazies برای پنج مایل اجرا در زیر باران.”

Mumford, ذکر او نیست اجرا در یک زمان طولانی به سرعت افزود: “را که احمقها! چه شد ما فکر میکنند ؟

ظاهرا 160 دیگران نمیفهمد شرایط درست و مناسب برای پا نهایی قلم را اجرا 2020 Fraser Valley, دنباله سریاین یکی به نام قلعه به قلعه 5 – و 10-Miler مسابقه که شامل به چالش کشیدن اردک-برای-هواپیما تپه, نرم و صاف کردن, چمن, گل, گودال کوچک آب و دیگر “وحشی-آب و سرگرم کننده” به قول خندان نژاد مدیر فیل الیس.

مادر, دختر, سفید, سنگ, دسته کوچک موسیقی جاز از Corrine و هیلی Issel احتمالا فکر کردم این بود که یک روز کامل هم به عنوان Corrine برنده زنان 10-miler (16K) در 1:13 و تغییر (نتایج رسمی نخواهد بود ارسال شده برای یک یا دو روز) در حالی که دختر هیلی (از اقیانوس دو و میدانی) برنده زنان 5-miler (8K) در 32 دقیقه و تغییر دهید.


ماساژ چادر محبوب بود پس از مسابقه در محل در روز یکشنبه در دربی رسیدن به پارک منطقه ای. (گرد Kurenoff عکس)

Brandon Jones برنده مردان 10-miler در یک تاول 62 دقیقه در حالی که Kaden لی (از اقیانوس دو و میدانی) برنده مردان 5-miler در 28:32.

“این کاملا لذت بخش بود و در آنجا با دختر من امروز” گفت: Corrine. “ما هر دو نمودار قلمرو جدید آن را به عنوان اولین 8K و من برای اولین بار 16K. این ‘funnest’ بخش برای هر دو ما است که همیشه فوق العاده مردم جامعه و فوق العاده سرگرم کننده محیط زیست است.

“ما نیز بسیار سپاسگزار برای داوطلبان که slogged آن را در بدبختی آب و هوا برای تمام روروک مخصوص بچه ها. آن را زیبا و به چالش کشیدن البته برای مطمئن!”

مسابقه جذب مردم در تمام سنین و مهارت از جمله بسیاری از کسانی که در زمان 4K و 8K قطعنامه مسابقه در روز سال نو (هلال پارک در ساری) و 4.8 K و 8K Aldergrove Ramble on Jan. 26 در Aldergrove پارک منطقه ای. هر مسابقه افزایش در دوره دشواری اما آیا سرگرم کننده است.

کمپبل ولی دنباله نژاد که محبوب بود بخشی از قلم اجرا سری در سال گذشته خراشیده شد در این سال به دلیل مشکلات شهرستان لنگلی محدودیت پارکینگ در پارک.

“بود که واقعا تنها ناامیدی در این سال با عرض پوزش ما می تواند آن را نمی رفتن وجود دارد گفت:” الیس که برنده ونکوور سان اجرا در سال 1991 و هنوز هم به نظر می رسد در شکل شگفت انگیز. “ما تا به حال و هوا بزرگ برای این سری به خصوص دو مورد اول اجرا می شود. من به دنبال انجام چند تغییر برای سال آینده. من مانند انرژی خوبی داشتیم و مردم گفت: آنها لذت می برد اجرا می شود. ما در آن ساخت.”

الیس نیز هیجان زده برای دیدن رشد در first-time runners و رزمندگان در آخر هفته.


دوندگان انجام آنچه آنها می تواند به گرم ماندن قبل از قلعه به قلعه 5 – و 10-مایل دنباله مسابقات در روز یکشنبه. (گرد Kurenoff عکس)

“این همیشه خوب است که رقابتی دونده آمد اما آن را نیز به دیدن این دونده های جدید بیش از حد. نگه می دارد که آن را سرگرم کننده است.”

بعد تا برای قلم اجرا است که این میراث به Hatzic 5K و 10K مسابقه برای یکشنبه, آوریل 5.

مسابقه داده است با عنوان “ماموریت خود را کمی آفتاب اجرا” و علاوه بر جمع آوری پول برای ماموریت آسایشگاه جامعه آن را به عنوان خوب warmup آزمون برای کسانی که شرکت در سالانه خورشید اجرا تنظیم شده برای روز یکشنبه 19 آوریل در ونکوور. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام کلیک کنید اینجا.

در اینجا چند یادداشت های دیگر از روز یکشنبه اجرا در دربی برسد:


همه در سچللنبرگ مرکز و ساندرا Jongs سایر ژست برای عکس در یکشنبه 10 مایل مسابقه در حالی که بلاگر گرد Kurenoff جلب نفس خود را در هوستون دنباله.

روز بزرگ برای اجرا و برای دیدن همه

دوندگان در یکشنبه 10-miler تا به حال برای تکمیل دو حلقه از تند و زننده هوستون دنباله دار هیل قبل از حرکت فقط به آنها یادآوری چقدر سخت اولین بار بود!

چه ساخته شده آن را آسان تر برای دنباله تنبل مثل من شد دیدن سابق MEC لنگلی نژاد مدیر-تبدیل قلم داوطلب اجرای همه در سچللنبرگ اشاره دونده در مسیر درست و تشویق آنها را به عنوان آنها را فتح سربالایی وحش.

سچللنبرگ که از من دعوت به شرکت در همه نژادها او در گذشته بود و هیجان زده برای دیدن این کاتب فارغ التحصیلی برای مسافت های طولانی تر پس از جشن گرفتن در 5Ks برای چندین سال.

در حالی که من نیز فارغ التحصیل گذشته اواسط مسابقه “selfies” (کد برای ابتلا به نفس خود را) در حلقه دوم از تند و زننده هوستون دنباله دار هیل به نام “روزهای خوب!”

سچللنبرگ ترین باقی می ماند, خوش بین, pro-در حال اجرا, نرم افزار-تناسب اندام فرد من تا کنون ملاقات کرد و او را “امروز یک روز بزرگ برای یک اجرا” یا “برای انجام کاری شگفت انگیز” نشانه آف در نامه های او واقعا الهام گرفته از این کاتب در طول سال.

همچنین کلاه ها را به همه داوطلبان که ایستاده بود در خارج وجود دارد در سرما و باران و ساخته شده در این مسابقه به یاد ماندنی است.


پل ویلیامز به نظر می رسید مایل برای یک آتش برای شروع در صبح روز یکشنبه. او نیاز به دیده بان بیشتر قسمت های Survivor — یا خرید مسابقات! (گرد Kurenoff عکس)

حداقل او به ارمغان آورد سیاهههای مربوط, راست?

پل ویلیامز از قلم اجرا سابق سه بار المپیک, چند, خورشید, اجرای برنده و تاجر هوشمند ممکن است بهترین شرط بندی به نفع خود بازمانده و یا تبدیل شدن به یک دیده بانی رهبر!

آن را سرد بود صبح روز یکشنبه ویلیامز در ظاهر به لرز در کنار یک گودال با سیاهههای مربوط پیچیده شده در پلاستیک بنابراین از من خواست اگر او امیدوار بود که آتش سوزی شروع شده توسط خود را.

“من نمی باید در یک مسابقه. و دست من سرد” او لبخند زد. “آیا این یکی از مهارت های خاص خود را?”

گفتاری مانند منجمد پسر است که من دیده را اجرا کنید!


کاتیا Stano از iPOLPO و آلن دنیس مجموعه تا صبح یکشنبه برای گرفتن عکس از قلعه به قلعه 5 – و 10-مایل دنباله نژادها. (گرد Kurenoff عکس)

تمام آب و هوا, عکس تیم می درخشد

کاتیا Stano از iPOLPO نگران بود جمعه که باران و آسمان های تاریک را به عکس او وظایف دشوار است.

او واقعا خوب است و اگر شما نگه داشتن چشم در رسانه های اجتماعی و وب سایت شرکت شما اثبات که در طول روز بعد یا دو.

Stano نیز یک دونده خوب و یک تقویت کننده از دنیای جدید فورت دونده باشگاهکه در دیدار شنبه شب در فورت لنگلی.


فیل الیس از قلم اجرا از سمت چپ به استقبال خسته و رها ساندرا Jongs Sayer و گرد Kurenoff در 10 مایل خط پایان روز یکشنبه در دربی رسیدن به پارک منطقه ای. (کاتیا Stano از iPOLPO عکس)

هدایت درونی پوست گوساله و بره و تراشه های شکلات

در نهایت او تخت زده یک هفته پیش مبتلا به آنفولانزا اشکال برافروخت که همه انرژی خود را.

سپس در حدود اواسط هفته, مربی ساندرا Jongs Sayer ساخته شده قابل توجه بازیابی و تصمیم به تغییر او را “متوسط” 5 مایل در برنامه به 10 اما نیاز به یک همدست برای تماشای خرس و پایان پشت سر او در روز یکشنبه.

بنابراین حدس می زنم که که تماس بگیرید ؟

ارادتمند شما زد 16K در اتاق در حال اجرا است دومین نیمی از سه هفته پیش در استنلی پارک را Rock ‘N’ Roll نیمه ماراتن و 5K دو هفته پیش در نیواورلئان و در هفته گذشته مسابقه در تلاش حوادث فورت لنگلی تاریخی نیم. من انجام داده اند بیشتر در حال اجرا در ماه گذشته بیش از همه در سال گذشته همراه است که فقط با “آموزش” 5K یک روز!

• * * * برای من یکشنبه عکس کلیک کنید در اینجا

بنابراین در حال اجرا یکی دیگر از 16K روز یکشنبه به خصوص در کسانی که تند و زننده هوستون دنباله تپه بزرگ بود بپرسید اما ساندرا آن فروخته شده توسط امیدوار کننده اگر ما به پایان رسید و در کمتر از دو ساعت او را می خواهم, بزرگ, بزرگ, بزرگ دسته ای از کوکی ها برای من — به علاوه من اجازه بازیابی برای چند روز قبل از یکی دیگر از “اجازه دهید در حال اجرا” تماس تلفنی!

خوب ما این کار را با چهار دقیقه به فراغت.


ساندرا Jongs Sayer زد 15.9 K با گرد Kurenoff روز یکشنبه پس از آن به سرعت از به 16K خط پایان و او را خوردن گرد و غبار! دوستان, سوگند ملایمی? (Alain Denis, عکس برای iPOLPO)

“شما باید channelled درونی خود را در پوست گوساله و بره (کنیا ماراتن ستاره Eliud Kipchoge) به شکستن دو ساعت” خندید الیس در پایان خط, جایی که او منتظر بود برای تنها یک دونده به آن روز الهام بخش و 72 سال است که تقریبا در خانه کشش!

من گفته الیس من هدایت شکلات تراشه مقدار زیادی و تعداد زیادی از آنها را. و شاید اضافی-لوله بزرگ BenGay و یک ماه از “متوسط” 5Ks!

پایان خط: بعدی برای این کتابت است سالانه غرب ون Run 5K و 10Kمجموعه برای مارس 7 و 8. من “انجام دو” وجود دارد گرفتن در 5K در روز شنبه و 10K در یکشنبه. جالب اینجاست که من با Mumford در و او را “دیوانه” Aldergrove گال-pals در غرب ون 10K سال گذشته بود که تعداد زیادی از سرگرم کننده (و selfies!). … UBC میزبانی یک صدای یورتمه رفتن اسب برای کودکان این شنبه آینده. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا برای ورود, کلیک کنید اینجا.

باید اجرا …

[email protected]

Twitter.com/Ohgord

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>