در 91 سال Durex است که تعمیرات اساسی آن نام تجاری در آینده به عنوان یک “فعال” در برابر سوءاستفاده کلاله تابوها و غیر فراگیر نگرش با هدف نمایش “واقعیت مثبت” از مدرن روز ،

مصادف با روز ولنتاین یک کمپین جهانی از هوس لندن با رسانه های اجرا شده توسط Zenith, خواهد شد راه اندازی در سراسر آنلاین آه و تلویزیون به فشار کاندوم ساز تجدید موضع.

تازه هویت بصری نیز منعکس کننده موقعیت.

در شرایط عملی تمام فعالیت های بازاریابی در حال حاضر خواهد شد از طریق یک منشور از “واقعیت مثبت” هل دادن جامعه با فکری پیام ها و تصاویر طراحی شده به جرقه مکالمات در اطراف ،

ابتکار عمل ایران در موفقیت های اخیر مبارزات مانند ” فراموش نشدنی شب یک حرکت به کم ارزش کردن اسطوره های اطراف عفونت مقاربتی است که کمک به بهتر از حد انتظار فروش.

این رویکرد جدید نیز زیر از یافته های Durex خود 2017 جهانی جنسیت, بررسی, است که به بررسی نگرش نسبت به مقاربت. اصلی غذای آماده شد که در حالی که رشد نمایی اینترنت به ارمغان آورده مثبت (از جمله باز بودن بحث اکتشاف و دسترسی), عواقب آن (مانند misconnection, اسطوره, عدم آموزش و سردرگمی) شده اند قابل توجه است.

در نهایت این تحقیقات با اشاره به زمینه ای جنسی اضطراب رانده شده در درجه اول غیر واقعی نمایندگی از انجمن در سراسر فرهنگ است.

آن است که کسانی که غیر واقعی تضمینی و همچنین به عنوان ننگ و تابوهای آنها را تشدید کند که Durex است که صف آرایی در برابر. این کمپین را راه اندازی تاریخ – به مناسبت روز که این کنوانسیون هستند به شدت احساس ترین – انتخاب شده به طور خاص و یکی از اسطوره Durex هدف به سینه این است که جنس خوب تنها می تواند رخ دهد در موارد خاص است.

برای راه اندازی آن ماموریت جدید این برند منتشر کرده است یک نامه توضیح آن موضع.

الیوت هریس RB جهانی مدیر اجرایی خلاق در Havas گفت: “این ممکن است مهم ترین قطعه کار در حال انجام است. Durex این است که یک نام تجاری بزرگ با یک منحصر به فرد و نقش حیاتی در فرهنگ است. این اصل نفوذ و قابلیت تصویب تغییر واقعی.

“و اشتباه نکنید این یک تعهد مناسب. این نام تجاری جدید هدف منجر به سالم مکالمات در اطراف و نگرش نسبت به رابطه جنسی اما همچنین مشارکت بیشتر و پذیرش برای کسانی که ممکن است همیشه آن را تجربه کنند. به یک نام تجاری مانند Durex علنا و با افتخار در کنار شما باعث می شود تفاوت.”

اضافه شده در 14 فوریه سال 2020

کلی امتیاز

5/5
رای

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im