زمانی که حرارت انتخاب شده Dwyane Wade با پنجمین کلی انتخاب از سال 2003 NBA Draft, Wade جلب اعتماد در دبیرستان مربی جک فیتزجرالد که او امیدوار است برای بازی حداقل 10 سال در NBA.

او بازنشسته با شش بیشتر از او برای امیدوار بود و هرگز او را فراموش کرده است فروتن گذاشته که زمینه را برای سالن از شهرت حرفه ای.

“من یک بچه کوچک در حال اجرا در اطراف در اینجا برای مدت زمان طولانی” وید گفت.

در روز پنج شنبه, Wade لگد NBA All-Star Weekend با بازگشت به محل که در آن همه آغاز شد ریچاردز دبیرستان برای اولین نمایش خود را ESPN فیلم “D. وید: زندگی غیر منتظره.” از آن خواهد شد نشان داده شده در 9 p. m. Feb. 23 در ESPN.

“من هرگز یک فرصت برای همه ستاره بازی در شیکاگو در حالی که من بازی” وید گفت. “من آرزو می کنم من می خواهم که, اما من خوشحال می شود بخشی از آن است و به بخشی از آن را در یک راه بزرگ است. قادر به انتشار مستند من این هفته و قادر به انجام برخی از کارهای جالب دیگر و هنوز هم در اطراف بازی.”

به عنوان فیلم به پایان رسید وید راه می رفت به ریچاردز’ جدید در سالن اجتماعات به سلامتی که احساس یادآور روز بازی خود را.

“اوه خدای من این D. وید!”

“من می دانستم که او از رفتن به بیرون می آیند!”

“Dwyane Wade است سمت راست وجود دارد!”

پژواک از کسانی که احساسات فریاد می شد از هر گوشه ای از اتاق به عنوان وید ملاقات ESPN میزبان و شیکاگو-منطقه بومی کسیدی Hubbarth در مرحله یک Q&A.

کارگردانی و اجرایی تولید شده توسط دیرین وید دوست باب Metelus “زندگی غیر منتظره” در زمان 10 سال به فیلم و ارائه می دهد یک نگاه شخصی به وید زندگی است. سهام آن به سه بار قهرمان NBA تجربه در لیگ برتر و فراتر از مصرف بینندگان تمام راه را از طریق فصل نهایی.

لحظات صمیمی بین وید و دختر Zaya به عنوان خانواده خود را در آغوش او هویت جنسیتی, مستند, بیش از حد. شجاعت دختر خود را به عموم نمایش داده و به بخش خصوصی کمک کرده وید رشد به عنوان یک پدر و مادر, او گفت:.

“دختر من است وقتی که می آید به فقط به من این توانایی را در زندگی به دیدن کارهای متفاوت به درک زندگی متفاوت را به یک فرد بهتر و به می خواهم به یک فرد بهتر برای خود و یا برای آنها” وید گفت.

به عنوان شیکاگو پذیرای همه ستاره آخر هفته وید است که در آغوش دوم خود را عمل می کنند.

او هرگز پیش بینی بودن همه ستاره اما او با بازی در این بازی 13 بار. اخلاق کار خود را به او اجازه داد برای به انجام رساندن بیش از او همیشه از خواب.

او گفت: او را نزدیک خود قانون دوم همان راه است.

“من فقط می خواهم برای پیدا کردن احساسات و چیزهایی که من هیجان زده در مورد” وید گفت. “من فکر می کنم [اواخر لیکرز ستاره] کوبه [برایانت] چراغ راه در آن است.

“این یکی از چیزهایی است که بسیاری از ما در حال رفتن به از دست ندهید: داشتن او را در خط مقدم پیشرو راه و نشان دادن همه ما است که ما می توانیم برنده امی ما می تواند برنده شدن جایزه اسکار, ما می توانید انجام دهید این چیزهای مختلف به عنوان ورزشکاران است. من حدس می زنم خودم و دیگر بچه ها را جلو در حال حاضر و ما باید خود را برای رهبری راه را برای نسل بعدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im