ایندیانا مرد متهم است که از خفگی دوست دختر خود را تنظیم آپارتمان او در آتش و scalding با آب داغ در اوایل این ماه در شمال ایندیانا.

فرانک الیور, 63, چهره های متعدد به اتهام جنایت از جمله تشدید باتری آتش سوزی و اختناق با توجه به اسناد دادگاه ظ روز شنبه در دادگاه عالی از دریاچه شهرستان است.

Frank Oliver
فرانک الیور
Lake County کلانتر

شرق شیکاگو ماموران اعزام شدند Feb. 2 به 3500 جلوگیری از اکلاهما خیابان کسی که پس از آویزان کردن یک 911 تماس بگیرید و با توجه به استشهاد. یک زن در صحنه گفت: ماموران آپارتمان او در آتش بود و الیور در داخل بود. آتش نشانان نجات او را از ساختمان او گرفته شد به سنت کاترین بیمارستان در شرق شیکاگو برای درمان در بازداشت پلیس.

زودتر الیور و زن رو به یک استدلال هنگامی که او به خانه آمد اواخر دادستان گفت. او گفته فشرد او را خراشیده و کشیده و موهای خود را قبل از او قادر به اجرا در سراسر حیاط به او و مادرش آپارتمان برای دریافت کمک.

او پسر بود که زندگی با مادر بزرگ او گفته محققان مادر خود را نشان داد و تا حدود ساعت 10 صبح و او رفت به آپارتمان او به درخواست الیور به ترک دادستان گفت. اما الیور گفته آمد به درب با یک قابلمه آب داغ و آن را انداخت در پسر, چهره, سوزاندن 17% از بدن و ایجاد پوست خود را به پوست. الیور سپس درب بسته.

زن شنیده پسرش فریاد و دیدم دود از آپارتمان دادستان گفت. او و خواهرش انداخت آجر در یک پنجره و دیدم فروغ داخل.

پسر او گرفته شده بود به یک بیمارستان در شیکاگو با درجه دوم می سوزد و به بازوی خود را دست و گردن و صورت و قفسه سینه دادستان گفت.

مقامات آتش یافت خسارت در سراسر آپارتمان و تلقی آن را غیرقابل سکونت دادستان گفت. محققان مصمم آتش عمدا.

قرار وثیقه برای الیور راه اندازی شد در $65,000 با توجه به سوابق دادگاه.

جزئیات بیشتر در جرمو پیگیری این شهر قتل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im