تند و زیان این هفته در بازار سهام با سقوط قیمت نفت و انقطاع از کشتی های کروز و سفر را با ضربه B. C. طریق کاهش شرکتی و شخصی درآمدهای مالیاتی در مالیات بر درآمد و درآمد حاصل از صادرات گفت: Ken طاووس اقتصاددان ارشد در B. C. شورای کسب و کار.

اقتصاد جهانی افت ناشی از coronavirus دیده می شود در اینجا در 9 مارس در بازار بورس نیویورک خواهد شد و در نهایت تاثیر B. C. s بودجه استانی. TIMOTHY A. کلاری / خبرگزاری گتی ایماژ

ویکتوریا — در سراسر جهان بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس بیماری همه گیر خواهد شد و در نهایت پایین کشیدن B. C. بودجه اما کسب و کار و رهبران کارگری اصرار استان به فشار از طریق رکود و صرف هر آنچه لازم است در بحران است.

تند و زیان این هفته در بازار سهام با سقوط قیمت نفت و انقطاع از کشتی های کروز و سفر را با ضربه B. C. طریق کاهش شرکتی و شخصی درآمدهای مالیاتی در مالیات بر درآمد و درآمد حاصل از صادرات گفت: Ken طاووس اقتصاددان ارشد در B. C. شورای کسب و کار.

شورای کسب و کار خود تجدید نظر پیش بینی شده رشد B. C. محصول ناخالص داخلی به 1.4 درصد برای سال 2020 از دو درصد پیش بینی شده در ژانویه. بودجه های استانی ثابت رشد تولید ناخالص داخلی در 1.9 درصد معنی این استان در حال حاضر هدف است.

“واقعا وجود دارد هیچ داده اقتصادی تا کنون گفت:” طاووس با استناد به خطر لغو همایش ها, رویدادهای ورزشی و سایر مقیاس بزرگ کرد. “اما ما تقریبا قطعا تجدید نظر ما نگاه کردن دوباره.”

برتر جان هرگن گفت: این استان روبرو خواهد شد “چالش های قابل توجهی” به اقتصاد آن در کوتاه مدت به عنوان یک نتیجه از coronavirus به ویژه به دلیل به B. C. نزدیک روابط اقتصادی به کشورهای آسیایی سخت ترین ضربه از COVID-19 بیماری است.

“ما آنچه که در حال حاضر یک بیماری همه گیر است و ما باید چالش های فوق العاده ای در بازارهای سراسر جهان” هرگن گفت: ساری هیئت بازرگانی روز سه شنبه. “ما دیده ایم فاجعه بار می افتد در داو و تورنتو مبادلات. اما همه دولت ها می توانید انجام دهید این است که آماده شدن برای بدترین و امید برای بهترین.

“بریتیش کلمبیا است که یک اقتصاد باز با یک جمعیت متنوع پس از آن جای تعجب نیست که ما یک تعداد قابل توجهی از موارد در میان بالاترین در کشور است.”

2020 بودجه استانی آغاز می شود که آوریل 1 پروژه a $227 میلیون مازاد بر 60 میلیارد دلار در هزینه با 300 میلیون دلار پیش بینی کمک هزینه و 600 میلیون دلار صندوق های احتمالی. که 900 میلیون دلار مالی کوسن “بسیار محتاطانه گفت:” هرگن. اما دولت نیز به تساوی پول برای مبارزه با فصلی آتش سوزی جنگل ها از همان صندوق های احتمالی.

بودجه اختصاص میلیاردها دلار بیشتر برای پایتخت جدید صرف آوردن سه سال برنامه ریزی برای $22.9 میلیارد دلار در پروژه ها — که برخی از آنها می تواند سریع ردیابی برای تحریک استانی اقتصاد و ایجاد شغل.

“ما می توانیم پیش بینی های اقتصادی اختلال” گفت: هرگن. “چالش از دولت است و ما نمی توانیم پیش بینی از لحظه ای به لحظه ای که در آن کسانی که عواقب خواهد بود.”

وزیر دارایی کارول جیمز تا به حال به معرفی جدید مالیات ها و کاهش هزینه های برای رسیدن به این کوچک مازاد طرح.

با رکود اقتصادی و فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی دولت باید متوقف کردن نگرانی در مورد تلاش برای ارسال یک مازاد گفت: طاووس.

“در حال حاضر نیست که به نگرانی در مورد کسری,” او گفت:. “و خوشبختانه برای B. C. ما در یک بسیار قوی مالی و موقعیت. ما باید کم کم بار بدهی و دولت کاملا می تواند قرض گرفتن مقداری پول و اجرای یک کسری بودجه برای سال 2020 اگر آن نیاز به اختصاص پول به مراقبت های بهداشتی است.”

استان نیز باید استفاده کنید که مالی اتاق برای کمک به پرداخت هزینه برای بیمار روز برای کارکنان که گفته بودن توسط کارشناسان بهداشت عمومی و نه برای رسیدن به محل کار هنگامی که بیمار گفت: Laird Cronk رئیس B. C. فدراسیون کارگری. برخی از کارگران روز پرداخت می شود بیمار در جمعی موافقت نامه یا قرارداد اما هزاران نفر بیشتر نیست و نیاز به کمک دولت, او گفت:.

“آنچه ما نمی خواهیم که کارگران با داشتن غیرقابل دفاع تصمیم گفت: آیا من از خود جدا و آشکار من به خوبی احساس نمی و نه رفتن به محل کار و خطر و احتمالا نداشتن داشتن یک کار برای بازگشت به گفت:” Cronk. “و یا حتی اگر من یک کار برای بازگشت به, من می خواهم از دست دادن 14 روز پس از پرداخت و از دست دادن اجاره.”

نخست وزیر جاستین ترودو است که انتظار می رود به اعلام حمایت دولت فدرال اقدامات برای اقتصاد و بیمه بیکاری در روز سه شنبه.

B. C. کمی درآمد در بودجه از تولید نفت و مراتب کمتر صدمه دیده با سقوط قیمت نفت از آلبرتا. این 40 میلیون دلار پیش بینی شده برای تولید نفت در B. C. در سال 2020 است که بر اساس یک آمریکایی نقطه قیمت در بازار است که تا به حال کاهش یافته و تقریبا در نیمی از روز شنبه.

اما گاز عمده اقتصادی راننده برای B. C. هر 25 درصد کاهش در قیمت گاز طبیعی در بازار جهانی بازار انرژی هزینه های B. C. 30 دلار به 40 میلیون دلار درآمد از دست داد.

گردشگری نیز بخش قابل توجهی از استانی اقتصاد است. وزیر بهداشت آدریان دیکس است از مردم خواست تا با تجدید نظر در سفر بر روی کشتی های کروز است که حساب برای بیش از 3.2 میلیارد دلار در فعالیت های اقتصادی سالانه در کانادا — بسیاری از است که بر محور محبوب بنادر تماس مانند ونکوور و ویکتوریا. در روز سه شنبه, B. C. ارشد پزشکی سلامت افسر دکتر بانی هنری گفت: شروع از کشتی کروز فصل باید به تاخیر افتاد.

“چند کانال های اقتصاد تحت تاثیر خواهد از طریق بسیاری بلافاصله هستند و خطوط هوایی گردشگری و مربوط به بخش مسکن ، گفت: طاووس. “این رفتن به یک ضربه بزرگ است. این یک ضربه بزرگ در آمريکا و از آن خواهد شد یک ضربه بزرگ در حال حاضر. گردشگری است و حتی مهم تر به B. C. اقتصاد از آن در سال 2003. این یک رشد موتور.”

میزان تاثیر اقتصادی به B. C. نیز بستگی دارد هر گونه کاهش در درآمد خانوار شغل و هزینه های ناشی از ویروس است. یک درصد افت در سال 2020 B. C. خانواده رشد درآمد هزینه استانی خزانه تا 115 میلیون دلار و یک درصد کاهش در مالیات فروش استانی برابر با 25 میلیون دلار درآمد از دست داد ،

B. C. دولت می تواند تحریک اقتصاد توسط نورد به عقب برخی از مالیات آن مجازات در املاک و مستغلات و اموال مالکیت اجازه می دهد که بخش به افزایش دوباره و بافر استان از کاهش در جای دیگر گفت: Andrey Pavlov یک استاد امور مالی در Simon فریزر دانشگاه Beedie دانشکده کسب و کار.

“رول پشت همه این اقدامات رول حدس و گمان و خالی مالیات, مدرسه, مالیات بر اجاره, کنترل اجاره تنها منطقه بندی رول است که به طوری که ما می توانیم اجازه می دهد مسلما مهم ترین بخش در اقتصاد ما شکوفا و کمک خواهد کرد که حفاظت و عایق بندی ما از کلی اقتصادی کاهش می یابد گفت:” پاولوف.

کوتاه از آن پاولوف از مردم خواست نمی افتاد اقتصادی کاهش ناشی از ویروس است.

“گفته شده است وقت و زمان دوباره به فروش نیست در وحشت” او گفت:.

وزیر دارایی جیمز در دسترس بود برای مصاحبه سهشنبه اما در بیانیه خود گفت: به طور مستمر نظارت بر اثر ویروس و همکاری با دیگر استان ها برای کاهش تاثیر.

“در حال حاضر ما انتظار داریم که اثرات اقتصادی خواهد شد به طور موقت و ما می دانیم که B. C. اقتصاد است که به خوبی متنوع و انعطاف پذیر به عنوان ما همچنان با بزرگترین زیرساخت های سرمایه گذاری در استان تاریخ” گفت: وزارت.

“B. C. اقتصاد است که به خوبی متنوع اما نه مصون از رکود در اقتصاد جهانی است. حد کامل و تاثیر احساس از COVID-19 ممکن است شناخته شده است اما ما در حال نظارت بر وضعیت و کار با شرکای اقتصادی در سراسر کشور است.”

rshaw@postmedia.com

twitter.com/robshaw_vansun

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im