هشت مورد جدید از COVID-19 اعلام کرد از جمله B. C. اولین مورد از جامعه انتقال

Category: ونکورسان Comments: No comments

هشت مورد جدید را در این استان تعداد کل COVID-تعداد 19 تا 21.

نشانه اعلام بسته شدن موقت از دانشگاه غرب کانادا در ونکوور پس از یک دانش آموز بود قرنطینه بیش از ترس از Covid-19 عفونت است. Jason Payne / PNG

هشت مورد جدید از COVID-19 در B. C. اعلام شد و در روز پنج شنبه از جمله B. C. اولین مورد شناخته شده از به اصطلاح جامعه انتقال است.

این مورد است که یک زن در 50s که زندگی در فریزر بهداشت و درمان منطقه است. دکتر بانی هنری استانی افسر بهداشت گفت: این زن تشخیص داده شد با COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید پدید آمده است که در چین پس از بازدید از یک دکتر برای آنچه که او فکر آنفولانزا.

زن است نه سفر به تازگی نداشت و تماس نزدیک با هر گونه اخیر مسافران است. مقامات در حال حاضر ردیابی زن فعالیت سعی کنید به تعیین که در آن او ممکن است در معرض ویروس.

هنری گفت: در این مورد خاص ترین مورد آن را به عنوان نشان می دهد موارد اضافی در جامعه است که باید شناسایی نشده است.

“ما نیاز به پیدا کردن منبع از عفونت” گفت: هنری. “وجود دارد احتمال دارد حداقل یک نفر دیگر وجود دارد که یا تا به حال این بیماری و یا این بیماری و ما باید آنها را پیدا کنید و پیدا کردن اطلاعات تماس خود را به طوری که ما می تواند جلوگیری از هر گونه انتقال بیشتر.”

این موارد جدید را در این استان تعداد کل COVID-تعداد 19 به 21 و حداقل 13 از این موارد مربوط به سفر در ایران است.

شش مورد اعلام کرد روز پنج شنبه در ارتباط بودند به ایران.


استان بریتیش کلمبیا سلامت افسر دکتر بانی هنری آدرس رسانه ها در طول یک کنفرانس خبری در سال قبل از میلاد مرکز کنترل بیماری در Vancouver, B. C, سه شنبه, 28 ژانویه سال 2020 است.

جاناتان هیوارد / کانادا پرس

دو مرد و دو زن با این بیماری مرتبط هستند به خانواده از یک مرد قبلا اعلام شده به عنوان داشتن COVID-19 یک مرد ونکوور در 60s او که به تازگی از بازدید از ایران است. مردان در 20s و 30s و زنان در 50s و 60s شده بود در قرنطینه به دلیل این لینک زمانی که علائم خود را توسعه داده و همچنان در انزوا.

دو دیگر موارد یک مرد در 60 و یک زن در 50s, زندگی در همان خانه بود و به تازگی از ایران.

دیگر روز پنجشنبه اعلام کرد سیاتل زن در 50s بازدید از خانواده در فریزر سلامت منطقه که تست مثبت برای COVID-19 در حالی که در B. C.

هنری هشدار عمومی در مورد آینده رخصتی بهار, برنامه, مشاوره خانواده به “کم تحمل” برای سفر در سال جاری و تشویق مردم به ماندن در خانه.

“ما میدانیم این است که در سطح جهانی به چالش کشیدن و تغییر در یک روز به صورت روز و مردم واقعا به یک ارزیابی از خود را در معرض خطر و تحمل خود را برای بودن در چیزی شبیه به یک قرنطینه است که ما شاهد” گفت: هنری.

وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: در این هفته بود, B. C. s “شلوغ ترین هفته از تست” و به روز رسانی در آزمون اعداد خواهد بود جمعه اعلام کرد.

هیچ یک از موارد جدید مورد نیاز بستری هنری گفت. هر یک در حال حاضر در خانه درمان می شود.

مرتبط

روز چهارشنبه مقامات بهداشت گفت: یک زن در 80s در شرایط بحرانی در بیمارستان عمومی ونکوور را به واحد مراقبت های ویژه پس از عقد قرارداد COVID-19 در حالی که سفر از طریق هند و هنگ کنگ است. هنری گفت: وضعیت زن بدون تغییر بود در روز پنج شنبه.

این موارد جدیدی به اشتراک گذاشته شد همان روز یک دانشگاه خصوصی و یک هنر و طراحی مدرسه در همان ساختمان در ونکوور اعلام کرد که آنها تا به حال بسته به ضد عفونی کردن کلاس های درس پس از presumptive مورد COVID-19.

هنری نیز تایید یک مورد مربوط به یک پست خصوصی-دبیرستان دانشگاه کانادا غرب است.

این مدرسه گفت: این دو دانش آموزان در قرنطینه. یک دانش آموز در حال حاضر اعتقاد بر این COVID-19 بود در تماس با پدر او که آزمایش مثبت برای COVID-19 پس از یک سفر خارج از کشور. دیگر دانشجویی در قرنطینه است و به طور بالقوه آلوده دانشجویی هم اتاقی.


یک بسته ثبت نام در دانشگاه غرب کانادا در ونکوور یکشنبه, آوریل 5 سال 2020 است.

Jason Payne / PNG

قلمرو مذهبی اسقف اعظم از ونکوور در ضمن با صدور نامه پنجشنبه به تمام کلیساها به عبادت تعظیم به جای تکان دادن دست به نشانه صلح در خدمات کلیسا به کاهش هر گونه خطر انتقال COVID-19.

تا به حال فردی کشیش می تواند تصمیم خود را که آیا به پیشنهاد یک جایگزین برای دست دادن.

“این تغییرات آمده پس از مشاوره های اخیر از سلامت استان افسر و وزیر بهداشت و درمان” سخنگوی ملیسا Godbout در بیانیه ای گفت.

سازمان بهداشت جهانی خواست دولت ها در سراسر جهان در روز پنج شنبه به جلو “تمام متوقف می شود” برای توقف گسترش COVID-19 که ادعا کرده بیش از 3300 زندگی از جمله 11 نفر در آمریکا

با فایل های از تیفانی, Crawford, Harrison Mooney و کانادا مطبوعات

[email protected]

ادامه مطلب: COVID 19: همه چیز شما نیاز به دانستن


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>