هشتمین مورد از COVID-19 ثبت شده در B. C., می گویند مقامات بهداشت

Category: ونکورسان Comments: No comments

بیمار یک زن در دهه 60 است که بازدید از خانواده از تهران.

مقامات بهداشت تایید میلاد هشتمین مورد از coronavirus COVID-19 روز شنبه شامل یک زن که به تازگی از ایران.

بیمار یک زن در دهه 60 است که بازدید از خانواده از تهران سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: در یک جلسه رسانه. او در انزوا در خانه با یک نسبتا خفیف حالی که تعداد کمی از تماس نزدیک نیز در انزوا.

هنری گفت: این زن در ونکوور ساحلی بهداشت و درمان منطقه است. او نبود علائم هنگامی که او وارد در کانادا نگهداری می شوند اما به خانواده که در آن او بود بازدید. هنگامی که او بیمار شد او به نام پیش به یک کلینیک و عینک و ماسک.

“تماس نزدیک شده است و تماس با مقامات بهداشت عمومی” او گفت:. “کسانی که ممکن است در معرض خطر در حال حاضر در انزوا به مدت 14 روز و به طور فعال در حال نظارت علائم.”

هنری به نام وضعیت با گسترش این ویروس در ایران “بسیار مورد.”

وزیر بهداشت آدریان دیکس حمایت آمریکا مقامات بهداشت به عنوان ایالات متحده ضبط شده خود را برای اولین بار coronavirus مرگ در ایالت واشنگتن در روز جمعه.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee منتشر شد بیانیه ای گفت این بود: “روز غم انگیز در دولت ما.”

“در همکاری با واشنگتن, وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, واشنگتن, وزارت امور خارجه اضطراری و مدیریت محلی و سلامت جامعه شرکای ما در حال تقویت کنیم و آمادگی و پاسخ تلاش های” او گفت:. “من متعهد به نگه داشتن واشنگتن سالم و امن و آگاه است.”

بیشتر به آمده…

مرتبط

[email protected]

twitter.com/glendaluymes

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>