زن مسن در شرایط بحرانی با توجه به COVID-19 مارک B. C. s 13th مورد

Category: ونکورسان Comments: No comments

مقامات گفت که زندگی در ونکوور منطقه و اخیرا در بازگشت از سفر در هنگ کنگ و هند است.

ونکوور زن در 80s که به تازگی از هند و هنگ کنگ در شرایط بحرانی پس از عقد قرارداد COVID-19.

B. C. سلامت استان افسر دکتر بانی هنری گفت: زن — B. C. s 13th مورد COVID-19 — دارای یک “بیماری شدید” و آزمایشات نشان می دهد یک presumptive مثبت برای رمان coronavirus.

این زن است که در انزوا در ونکوور عمومی بیمارستان بخش مراقبت های ويژه. زن به حال اساسی شرایط پزشکی قبل از توسعه این بیماری است.

هنری گفت: جدی مورد جدید بیماری غیر منتظره نیست: “همانطور که می دانید این همان چیزی است که ما شده اند در حال آماده شدن است.”

هنری اعلام شده بود سفر به عنوان بخشی از یک گروه و مقامات تحقیق که بود در تماس با. دیگر اعضای سفر بودند دوستانی که بازگشت به سایر نقاط کانادا و جاهای دیگر در جهان است.

هنری گفت: این زن بازگشت به ونکوور اواسط هفته گذشته است. او نشان نداد علائم در طول سفر اما بیمار شد در خانه. این زن تا به حال یک تماس نزدیک و چند نفر دیگر.

زمان از علائم است مقامات اعتقاد او در معرض ویروس در هنگ کنگ است.

چهار مورد در B. C. باید به طور کامل بهبود در حالی که دیگران باقی می ماند و در شرایط با ثبات تحت قرنطینه در خانه. چهار موارد خفیف اعلام کرد در ارتباط بودند به سفر اخیر در ایران و یا تماس نزدیک با فردی که شده بود سفر در ایران است.

“بدیهی است که دل ما به خانواده و ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم برای حمایت از این بیمار و تمام بیمارانی که در حال برخورد با عواقب ناشی از COVID-19,” B. C. وزیر بهداشت آدریان دیکس گفت: زن در VGH.

هنری گفت: دو گونه از رمان coronavirus شناسایی شده اند در قبل از میلاد بوده است و در افراد آلوده از طریق لینک کلیک کنید برای سفر به چین, در حالی که دوم سویه یافت شده است در کسانی که مرتبط با سفر در ایران است.

در حالی که واشنگتن به ثبت افزایش تعداد موارد و مرگ و میر — 10th مرگ شد چهارشنبه اعلام کرد که وزارت امور خارجه — هنری گفت: B. C. مقامات خواستار نیست برای هر نوع کنترل مرز به عنوان بسیاری از موارد به دراز مدت مراقبت از خانه و گسترده عفونت است.

“این اولین بار نیست که ما در B. C. شده اند از طریق یک بیماری همه گیر” گفت: هنری. “ما می تواند آن را انجام دهد — اما این آسان نیست.”

دیکس حفظ B. C. s مراقبت از سلامت سیستم آماده شده و آماده برای رسیدگی هر چه ممکن است اما گفت که این امر نیاز به حمایت از جامعه به انجام بخشی خود را.

“این رفتن به یک چالش برای نظام, اما آن را نیز به یک چالش برای جامعه” گفت: دیکس. “و به همین دلیل ما در حال درخواست از مردم برای توانمند سازی خود به خود احتیاطی که به معنی شستن دستها و … به این معنی که اگر شما بیمار در خانه بمانند.

“این یک اقدام احتیاطی برای مردم و این وظیفه ما است که به یکدیگر در جامعه است.”

با توجه به سازمان بهداشت جهانی آوریل 4 گزارش وضعیت وجود دارد 90,090 موارد تایید شده در سطح جهان 2,223 دفاع کرد گرفته شد که جدید هستند و گزارش در 24 ساعت گذشته. چین که در آن شیوع سرچشمه ثبت کرده است 2,984 مرگ و میر ناشی از تایید 80,422 موارد است.

[email protected]
twitter.com/stephanie_ip

مرتبط

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>