امارات موافق و پنج سال Olympique Lyonnais حمایت معامله

امارات تقویت شده است ارتباط آن با دنیای ورزش پس از موافقت با پنج سال ضمانت بسته با لیگ فرانسه یک تیم Olympique Lyonnais.

لبه به خارج وقت هیوندای امارات را به عنوان اصلی ترین حامی مالی برای باشگاه تا ژوئن سال 2025 آن را ببینید هواپیمایی پرواز بهتر’ آرم خواهد بود نابودسازی سراسر پیراهن پیراهن و آموزش کیت.

Jean-Michel Aulas رئیس جمهور Olympique Lyonnais اظهار داشت: “امارات مظهر ظرافت و کیفیت خدمات و حق بیمه با نام تجاری با یک پیشینه ثابت در فوتبال و حمایت از ورزش است. این همکاری دراز مدت است یک فرصت بسیار عالی برای هر دو مارک های ما است.”

HH شیخ احمد بن سعید آل مکتوم امارات’ گروه رئیس و مدیر اجرایی افزود: “با Olympique Lyonnais ما در بر داشت یک شریک که آینه ما ‘پرواز بهتر برند وعده تلاش برای رسیدن به بالاترین سطح موفقیت و در حال حاضر وجود دارد یک اتصال بین لیون و دبی با امارات روزانه پرواز بین دو شهر.

“این همکاری بیش از فقط یک معامله تجاری, بلکه تقویت امارات’ سرمایه گذاری و مشارکت اقتصادی به هر دو لیون منطقه و فرانسه به عنوان یک کل یک کشور که در آن ما شده اند در حال حاضر برای نزدیک به سه دهه است.”

در طول توافق امارات نیز لذت بردن از بازاریابی حقوق به دارایی های فیزیکی مانند Groupama ورزشگاه اطمینان بیشتر قرار گرفتن در معرض نام تجاری میان طرفداران.

لیون معامله به شرح زیر توافق با امارات برای گسترش زرادخانه خود را حمایت تا 2024.

// در این مقاله برجسته

امارات

امارات است که یک شرکت هواپیمایی مستقر در دبی, امارات متحده عربی. شرکت هواپیمایی یک شرکت تابعه از امارات است که تماما متعلق به دولت دوبی شرکت سرمایه گذاری دبی….

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر