محوری اصلاحات Cook County, املاک سیستم مالیاتی در سال های اخیر شده است نسبت به کاهش تعداد درخواست های خود و از بین بردن خودی برخورد.

Abdelnasser رشیدسابق دستیار Cook County Assessor فریتز Kaegi و سابق Cook County Clerk دیوید اور است نامزد در هیئت بررسی 1st District دموکراتیک اولیه که بیشتر به شدت دنبال آن اهداف است.

هیئت بررسی کمی-درک بدن اما تصمیمات آن سه کمیسیون را تحت تاثیر قرار صورتحساب مالیات از هر صاحب ملک در شهرستان است. رشید را به مطمئن شوید که هیئت مدیره کمک های مالی تجدید نظر تنها بر اساس یک ملک به ارزش منصفانه بازار به جای جلب رضایت صاحبان اموال کسانی را بیشتر سر و صدا و یا که استخدام را بیشتر سیاسی متصل وکلا. رشید همچنین می خواهد به شفاف تر چگونه هیئت مدیره می رسد ارزیابی تصمیمات توسط هجی کردن بازار مفروضات و داده ها و میزان استفاده در محاسبات خود را.

به عنوان یک دستیار به Kaegi رشید صرف سال گذشته مشغول به کار در حمایت از یک متوقف لایحه در مجلس که نیاز به صاحبان ملک تجاری به افشای اطلاعاتی که لازم است برای ارزیابی خواص با دقت و منصفانه. رشید به درستی اشاره می کند که مات و ارزیابی سیستم به خصوص در دولت است که در بالا و مالیات بر املاک است یک عامل بازدارنده برای کسب و کار در آینده به ایالت ایلینوی به دلیل آنها نمی دانند آنچه که اموال خود را در صورت حساب های مالیاتی خواهد بود از یک سال به بعد.

نیز در حال اجرا است که مالیات بر دارایی تجدید نظر وکیل Tammy Wendt, یک وکیل برای محکوم افسر سابق پلیس جیسون ون دایک است که با حمایت برادرانه منظور از پلیس شیکاگو Lodge No. 7. برنده در این مسابقه خواهد چهره جمهوریخواه وقت دن Patlak در پاییز.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقه و دیگران از جمله نامزد پرسشنامه به ما ایلینوی رای گیری اولیه راهنمای. ما روزنامه متعلق به یک گروه مدنی فکر و در برخی موارد از لحاظ سیاسی فعال سرمایه گذاران; برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما صاحب صفحه اطلاعات.

ارسال نامه به letters@suntimes.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im