حمایت: ریتا میفیلد برای ایلینوی خانه در 60 منطقه دموکراتیک اولیه

Category: سانتایمز Comments: No comments

در این دور دست در شمال حومه منطقه ما حمایت از پنج ترم وقت ریتا میفیلد از پورشه بیش فعال محیط زیست دیانا Burdette همچنین از پورشه. میفیلد یک درک بهتر از یک آرایه وسیعی از مسائل پیش روی دولت است.

میفیلد ترویج دراز مدت تلاش برای مثال برای پاک کردن Superfund سایت خالی آزبست زده جانز منویل کارخانه پورشه را lakefront. او همچنین از بازنشستگی پورشه را coal-fired power plant در راه است که این نخست لیک فرانت زمین قرار داده می شود برای استفاده بهتر شاید به عنوان یک موزه حفظ جنگل و یا پارک. و او برای حفظ دریاچه میشیگان آب منطقه شیکاگو بزرگترین منابع طبیعی — از منحرف خارج از حوضه دریاچه های بزرگ.

همراه با Burdette, Mayfield درگیر شد در تلاش برای محدود کردن و یا پایان تولید گازهای گلخانه ای از اکسید اتیلن از محلی Medline صنایع و برتری تخصص مواد شیمیایی گیاهان است. میفیلد همچنین پشتیبانی از فارغ التحصیل مالیات بر درآمد متمم و مالیات بر درآمد بازنشستگی از ساکنان ثروتمند در دولت اما او مخالف محدودیت مدت.


Illinois House 60th District map.
ایلینوی خانه 60 نقشه منطقه.
تصویر توسط کارولین Hurley

برای اطلاعات بیشتر در مورد این مسابقه و دیگران از جمله نامزد پرسشنامه به ما ایلینوی رای گیری اولیه راهنمای. ما روزنامه متعلق به یک گروه مدنی فکر و در برخی موارد از لحاظ سیاسی فعال سرمایه گذاران; برای اطلاعات بیشتر, ببینید ما صاحب صفحه اطلاعات.

ارسال نامه به [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>