حق fielder Nomar Mazara باید خود White Sox اولین بازی هر روز در حال حاضر. در غیاب او جمعه شب آدم انگل نگه داشته و خود را در محل گرم و با ارائه این نوع از پاپ ساکس و امیدوارم از Mazara.

انگل خواهد شد که ساکس’ چهارم outfielder زمانی که Mazara می آید مجروح لیست به زودی آمار سه اجرای هومر در برابر Royals rookie left-hander کریس Bubic در ورود دوم ساکس’ پیروزی 3-2 جمعه در Kauffman ورزشگاه. تقویت فشار با نوک انگشت به Sox اغل گاو یا حشم در سمت چپ به چپ دست دالاس Keuchel 3-0 منجر شود.

سالوادور پرز’ RBI تنها در سوم و رایان McBroom را هومر در ششم اختصاص سلطنتی اجرا می شود در برابر Keuchel, که, اجازه هفت بازدید و پیاده روی در حالی که قابل توجه دو بیش از 5 1/3 نوبت و ساکس اغل گاو یا حشم برگزار کردن Royals بقیه راه کمک به بازدید کنندگان به بهبود 3-4.

جیمی کردرو ثبت پنج outs از جمله سه strikeouts بدون گل در تسکین اوان مارشال تن به تن کامل هشتم و الکس Colome تن به تن کامل نهم برای اولین بار او را نجات دهد.

Mazara که از دست رفته است هفت بازی این فصل برای یک دلیل نا مشخص است بازی آماده در Schaumburg و می تواند آن را هر روز قبل از او باعث می شود او ساکس اولین. Mazara به دست آورد از رنجرز در offseason تجارت برای خود چشم انداز استیل واکر.

“او بسیار نزدیک” alexandria pro uk گفت.

اندرسون خروجی با درد مفصل ران

Shortstop Tim Anderson شد خرج کردن ضربه توسط Leury گارسیا در هفتم زمین باز یافته و در سمت چپ بازی با دکمه سمت چپ لگن درد.

اندرسون دو برابر شده و خاص به او هشت بازدید در آخرین 15 در خفاش از جمله سه دونفره و یک هومر. او همچنین ساخته شده یک خطا در McBroom زمین و توپ رو پای او پیچیده بر روی لبه خود چمن بر روی زمین زیر کشت تک.

گارسیا خاص به قسمت سمت چپ با نیک Madrigal در دوم اما Alex Gordon انداخت بیرون Madrigal که رسیده بود در یک زمین زیر کشت خطا در صفحه اصلی. Madrigal شد 0-برای-3 در لیگ برتر اولین.

هررا DFA می خواهم

Right-hander کلوین Herrera که تلاش پس از ساکس امضا او را به دو سال 18 میلیون دلار قرارداد قبل از 2019 فصل تعیین شده برای واگذاری به اتاق را در فهرستی برای نیک Madrigal.

“ما به او در تمام سال در سال گذشته به کار از طریق پا آسیب و سعی کنید به حل و فصل در” alexandria pro uk گفت. “او را ترک اردوگاه هنوز هم درست در 91 مایل در ساعت, هنوز, نبودم, این مرد همان است که همه به دیدن استفاده می شود به سال های گذشته از خدمات خود را.”

قلاب دوزی یک مطالعه سریع

Left-hander گرت قلاب دوزی, شماره 11 به طور کلی پیش نویس انتخاب در ژوئن در حال کار تحت مربیگری چشم از کلاس AAA شارلوت تبادل مربی مت Zaleski و جزئی لیگ تبادل هماهنگ کننده اورت Teaford در تاکسی تیم ملی را در اردوگاه Schaumburg.

“ما برخی از چیزهایی که ما در حال تمرکز بر روی در حال حاضر و او را به آن را به سرعت نسبتا” مدیر توسعه بازیکن کریس Getz گفت. “او یک پسر است که به آموزش بسیار خوبی است. ما دیده ایم تنظیمات سریع و آن را نشانه ای از یک پسر که قادر به ایجاد تنظیمات مناسب به عنوان یک اتحادیه.”

واخ

جیمز مک کین زده شد دو بار توسط رزین از چپ کریس Bubic ساخت خود را در لیگ برتر اولین بازی خود را برای اولین بار و دو بار ، یکی از اولین خاموش بود McCann کلاه و دوم خود را به سمت چپ ساعد باعث McCann به اسلم خفاش خود را در خشم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im