نوشته دعوت برای 23rd, اسکاتلند جایزه طراحی

Category: فری پرس ژورنال Comments: No comments

اسکاتلند جایزه طراحی از سر گرفته شده است جستجوی خود را برای بهترین نمونه از معماری و طراحی جلوتر از 23rd جمع کشور های خلاق جامعه است.

سازمان های شهری قلمرو در همکاری با درام جوایز ویترین مرز شکل دادن کار به مخاطبان از طراحی حرفه ای برای پاداش دادن به کسانی که رفته بالا و فراتر از آن در ارائه خود را دادخواستها.

شهری قلمرو سردبیر جان Glenday گفت: “در یک سرعت در حال تغییر محیط زیست جهان می تواند به نظر می رسد به بازی کردن در سریع به جلو همه در اطراف ما تضمین این که گیج کننده وظیفه ساخت حس از این تغییرات و مستند سازی پیشرفت می شود هر دو سخت تر و مهم تر به عنوان هر سال می گذرد.

“اسکاتلندی طراحی جوایز ایستاده به عنوان یک مجرا برای این تکامل توسط طراحی بر منحصر به فرد و متمایز آمیزه ای از استعداد از شهری قلمرو و درام برای ایجاد حس آخرین تفکر و تحولات توسط تغلیظ یک سال از کار زیر یک سقف برای یک شب در یک منحصر به فرد جشن از بهترین پروژه های کشیده شده از سراسر کشور است.”

باز به همه معماران و مهندسین گرافیک داخلی و طراحان دیجیتال که باید تحویل طبقه پیشرو کار این جوایز به عنوان یک نیروی وحدت بخش و یک قهرمان از بهترین تمرین پایداری و نوآوری است.

همه مطالب باید دریافت شود و بعد از 24 مارس طریق اسکاتلند جایزه طراحی وب سایت.

// در این مقاله برجسته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>