Eric Nam ارائه یک سبک جدید از K-Pop با قبل از ما شروع,

Category: ونکورسان Comments: No comments

کره ای-خواننده آمریکایی — نام GQ کره 2016 مرد سال و پرچم توسط فوربس به عنوان یکی از 30 زیر 30 آسیا 2017 — سفر در حمایت از اول همه-انگلیسی آلبوم.

Eric Nam نقش رواج تئاتر در 6 مارس. PNG

Eric Nam

قبل از ما شروع تور جهانی

زمانی که: مارس 6, 7 p. m.

که در آن: رواج تئاتر

بلیط و اطلاعات: از 45 دلار در eventbrite.ca


تبریک استاندارد نیست K-Pop. تنها از Eric Nam قبل از ما شروع, شامل خواننده پاپ آمریکایی مارک E. Bassy دارای تمام دقیق قلاب و دزدکی تولید طرفداران این نوع تقاضا است. اما گروه کر آن است که هر چیزی اما معمول نرم-هسته عاشقانه طنین جهانی بازدید مانند BTS’ Save Me, GFriend را Novillera یا کلاسیک مانند روان سبک Gangnam.

تبریک می گویم/تو در نهایت ترک/بیایید پرتاب یک حزب امشب در اینجا/و نان تست را به پایان من و شما بیشتر از یک بوسه-از یک بوسه به من.

قبل از اینکه ما شروع نم اول همه-انگلیسی آلبوم و کره ای-خواننده آمریکایی — که به نام GQ کره 2016 مرد سال و پرچم توسط فوربس به عنوان یکی از 30 زیر 30 آسیا 2017 — می خواستم به ظرف تا چیزی کمی متفاوت تر از نمودار-شکوه, R&B-آغشته آهنگ EPs مانند Cloud 9 و صادقانه میگویم.

در حالی که برخی از جدید آلبوم آهنگ ها به زبان انگلیسی بازسازی گذشته بازدید نم می خواستم به ارائه چیزی متفاوت به پتانسیل طرفداران جدید.

نم شده است ساخته شده در کره جنوبی و در سراسر آسیا نمايشي در جشنواره های عمده. او همچنین به طور منظم حضور در تلویزیون میزبانی برنامه هایی مانند Ariang تلویزیون را بعد از مدرسه باشگاه ASC پس از نشان می دهد و حتی میزبانی یک pop-up رستوران برنامه اختصاص داده شده به غذاهای پخته شده توسط یک گروه بین المللی از بچه.

Postmedia گفتگو با آتلانتا متولد و مطرح مشهور:

س: با توجه خود را به آتلانتا ریشه و بوستون کالج آموزش و پرورش در کسب و کار چگونه شما باد تا یک ستاره در کره?

یک: این بود که ترکیبی از بسیاری از شانس (و) بسیاری از کار سخت است که منجر به این. من تا به حال پذیرفته شده و موقعیت به عنوان یک تحلیلگر کسب و کار در شرکت Deloitte Consulting در نیویورک است. اما قبل از من رفت و به آن نیروی کار, من تصمیم به گرفتن یک سال و رفت و به هند برای انجام یک سرمایه گذاری اجتماعی کمک هزینه تحصیلی. آن را بهترین جا اما این بود که در یک برنامه تلویزیونی در کره شمالی من و از من دعوت کرد برای اولین بار انجام.

س: در آن بود یک لحظه مناسب برای شما که در K-Pop صحنه ؟

A: نه در همه. تلاش برای ایجاد پایه در زمان چند سال است. من نمی دانم این فرهنگ و یا چگونه به جا و ملاقات باید با حداقل 15 برچسب قبل از پیدا کردن چیزی است که کار می کرد. ثبت معاملات وجود دارد را می توان به صورت تک آهنگ و یا می توان آنها را برای یک دوره زمانی خاص. من را در یک شرط که اگر من آلبوم نبود در یک سال و من می تواند به بازگشت به Deloitte. من امضا اوت 2012 و ژانویه 2013 من اولین آلبوم ،

س: به نظر می رسد مانند بسیاری از هنرمندان هستند که با موفقیت در حال حرکت در خارج از کره جنوبی و به بازار جهانی است. و آنها این کار را بدون به زبان انگلیسی بیش از حد. چه ساخته شده شما تصمیم به ایجاد آلبوم جدید در زبان انگلیسی ؟

یک: وقتی که من برای اولین بار در تور آمریکای شمالی همه بود و گفت که در آن مشغول به کار بود به دلیل وجود دارد مانند یک جامد کره فن پایه در اینجا. حقیقت این است که کمتر از پنج درصد مخاطب است که مخلوط از زمینه های. من فکر می کنم K-Pop است چیزی است که مردم در آنجا که آن را باز کنید. من می توانید انجام دهید, پاپ, EDM, rock, R&B و مهم نیست که, K-Pop پذیرای همه آنها را.

س: شما لنگ عملکرد از جنبه های بسیاری نمی کنید ؟

یک: وجود دارد یک نقطه زمانی که رقص به موسیقی شد قشنگ بعد از گروه پسر دوران NSync و Backstreet Boys اما همیشه کسانی که گاهی این نوع از رضایت بصری. K-Pop واقعا پر از جای خالی که چرا این طوری بشود به منظره.

س: آیا شما فکر می کنم شما باید راه را برای ساخت یک جهانی حرفه ای خود را از K-Pop موقعیت ؟

یک: این واقعا اتفاق افتاده است مگر اینکه شما در حال صحبت کردن BTS — و آنها می توانند هر چیزی را که آنها می خواهند به این دلیل که آنها بسیار بزرگ است. برای یک خواننده/ترانه سرا مثل من جدید آن است. اما من انجام داده اند بسیاری از همکاری با اعمال مانند Solange, Timbaland و دیگران ساخته شده و یک نقطه به مخلوط فارسی به کره ای آهنگ. بله آلبوم جدید یک خطر اما من لذت بردن از یک چالش کشیدن و هل دادن مرزهای.

مرتبط

[email protected]

twitter.com/stuartderdeyn

ویرایش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>