اریکا دانیلز, رئیس, مدیر اجرایی, مدیر هنری و اجرایی از باغ پیروزی تئاتر پله از کسانی که نقش رهبری در یاد شیکاگو شرکت اعلام شد دوشنبه.

این حرکت در پی هفته از جنجال و هیاهو بیش تئاتر هیئت مدیره’ تجدید ساختار این شرکت را رهبری تیم.

“اوایل هفته گذشته پس از گوش دادن به صدای هنرمندان کارکنان و دیگران در جامعه هنری که ابراز مخالفت و رشد خشم با تصمیم توسط هیئت مدیره پس از Chay سرخدار استعفا داد, من تا به حال تصمیم به صرفنظر کردن از این مدیر هنری نقش” Daniels گفت: از طریق بیانیه. “متاسفانه سولفات واقعا تشدید در روزهای اخیر که شامل بسیاری از مضر و شخصی اتهامات و misstatements در مورد من. من مراقبت بیش از حد در مورد باغ پیروزی و ماموریت خود را به اجازه دهید این ادامه و بنابراین من تصمیم به ترک تئاتر است. من همواره متعهد به رسالت و ارزش ها از باغ پیروزی و ترک در اینجا بسیار افتخار از این کار برجسته است که Chay و من هم.”

در روزهای اخیر تئاتر در 2433 N. لینکلن شده بود سایت از اعتراضات محلی و فعالان تئاتر بیش از Daniels’ انتصاب به نقش مدیر هنری بدون سراسر کشور جستجو و شبانه روزی تا از تئاتر ورودی در طول جورج فلوید ناآرامی. هنرمندان تبدیل شده سوار ویندوز به بوم شامل نام از افراد کشته شده توسط پلیس.

علاوه بر این هیئت مدیره’ رئیس استیو میلر نیز از او موقعیت رهبری. در بیانیه ای میلر گفت: “من متاسفم که یک شفاف تر روند رخ نمی دهد. من باید گوش بیشتر به اعضای جامعه به عنوان اعضای هیئت مدیره که اقدام به راهنمای عادلانه تر و فراگیر روند. به عنوان هیئت مدیره رهبر من مسئولیت کامل برای این معایب. من احساس می کنم که این اتهامات شده اند که با هدف اریکا هستند بدون استحقاق و این باعث تاسف من است که باغ پیروزی است و از دست دادن یک فرد انجام داده است که بسیار برای تئاتر و در کل جامعه ما.”

میلر باقی خواهد ماند یک عضو از هیئت مدیره است که به برگزاری یک جلسه در اواخر این هفته به بحث در مورد برنامه ریزی برای پر کردن هر دو Daniels’ مشاغل سابق و “مسیر رو به جلو است که نشان دهنده ماموریت ما تولید داستان است که منعکس کننده متنوع داستان از جهان ما الهام بخش گفت و گو به سمت معنی دار مدنی تغییر و ایجاد یک فراگیر تئاتر تجربه” در بیانیه ای گفت:.

این خبر دو روز پس از اندرو الکساندر صاحب و تهیه کننده اجرایی دومین شهر اعلام کرد او در خروج که شرکت زیر اتهامات نژادپرستی نهادی در چاه خیابان تریک hub. آنتونی LeBlanc نام موقت تهیه کننده اجرایی.

دانیلز رئیس دوم شهرستان نيانجاميد تا سال 2016 زمانی که او در پست خود استعفا داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de