حتی قبل از Chicago Blues جشنواره لغو شد, هنرمندان و باشگاه آن را به حال بد

بلوز گیتاریست وین بیکر بروکس تا به حال عمده برنامه های خود را برای تولد 50.

او در مارس 3 گیگ در شهرستان شراب سازی به انتظارنشسته بودند تا جایی که او برنامه ریزی شده در متراکم با برخی از شیکاگو بلوز, مشاهیر.

Coronavirus همه گیر است اما پاک است که — به طور نامحدود.

و در هفته گذشته این شهر لغو 37 سالانه شیکاگو بلوز متحرک بود که برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 5-7 — اعلام کرد که صدا مانند یک ناقوس مرگ برای بسیاری از شهرستان های بلوز هنرمندان.

“من سپاسگزار به عطف 50 اما من خیلی غمگین درباره من قادر به حلقه آن در مانند آن برنامه ریزی شده بود گفت:” بروکس. “این وحشتناک است. … و ما قطعا بلوز کردم در حال حاضر همه در جهان got the blues در حال حاضر.”

بروکس پسر بلوز افسانه Lonnie بروکس یک تابستان تور جلوتر است. مانند دیگر منطقه شیکاگو هنرمندان در سبک او می خواهد به نگه داشتن بلوز زنده است. در طول سال ها او انجام شده با امثال Buddy Guy, Koko Taylor, Bo Diddley تاج محال و اوتیس خاک رس.

“هر روز من لغو و آن را بسیار دلسرد کننده گفت:” بروکس. “اصلی من این است که منبع درآمد است که تور زندگی می کنند.

“اما برای من هیچ درآمد در آینده. … به عنوان یک نوازنده من قطعا بیمار است و من در یک قایق که در حال غرق شدن است.”

بلوز گیتاریست جوانا کانر تمام وقت نوازنده برای تقریبا چهار دهه انجام داده است یک سری از آنلاین کنسرت و Q&A جلسات پس از همه گیر زمان همه از مباحث دور.

“این یک زندگی خوب اما نه مثل من تا به حال انبوهی از پول دور قرار داده; من نوع زندگی فرفره به فرفره گفت:” کانر. “من فقط یک رکورد و که بوده است را در خود نگه دارد و بنابراین همه چیز را از نوع معلق در این نقطه, شما می دانید.

“من مانند 12,000 نمایش در چند روز, بنابراین من فکر می کنم آن را از صحبت کردن با افرادی که به واقعی بودن این موسیقی چون ما در یک وضعیت است.”

گری ایندیانا, بلوز, خواننده و گیتاریست دونالد کینزی یک عضو اصلی Wailers — خواننده رگی باب مارلی band — می گوید بلوز نوازندگان همچنان به رول با مشت به دلیل نوع اغلب اسناد و مدارک که مردم را در شانس خود را.

“یک چیز برای مطمئن وجود دارد gonna be بسیاری از آهنگ ها را از این گفت:” کینزی. “این چیزی است که ما با ترانه سرایان و نوازندگان و بنابراین شما می دانید ما مشتاقانه منتظر بودن قادر به بازگشت و انجام آنچه ما انجام دهید: سفر و حرکت مردم افکند.”

گری ایندیانا, بلوز, خواننده و گیتاریست دونالد کینزی یک عضو اصلی Wailers — خواننده رگی باب مارلی band — می گوید: بسیاری از آهنگ ها را از COVID-19 بیماری همه گیر.
کتی Comforti

برخی از مکان های که در آن بسیاری از شهر, بلوز, هنرمندان plied تجاری خود را همچنان به انجام جمع آوری اعانه. یک GoFundme حساب کینگستون معادن می گوید: مشهور لینکلن پارک باشگاه ممکن است به خوبی و بدون پول بیشتر در حالی که هرمسا را رزا سالن ارائه یک پلت فرم برای هنرمندان برای انجام آنلاین ویدئوها و درخواست کمک های مالی از طریق Facebook fan page.

بلوز متحرک معمولا به ارمغان می آورد یک دست انداز در درآمد — اما نه در این تابستان.

“تنها درآمد من می تواند تولید است که شما [کاربران] به ما; آن را 100 درصد از درآمد ما” گفت: تونی Mangiulo, رزا صاحب توصیف کسب و کار او را از دست داده و پس از رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر را پناهگاه در محل سفارش به اثر رفت. “پس از این [COVID-19 pandemic], آن را نمی خواهد بود همان. … ما در حال آنهایی که میخوام خطر; ما به آن استفاده می شود. و ما هستند که باید خلاق باشد. … مردم مردد خواهد شد.”

مکانهای دیگر را ساخته اند محوری برای حفظ جریان نقدی خود را در رفتن با باز کردن فضاهای خود را به سازمان های جامعه که نیاز مناطق به کار گیرند.

معدن یک ساحل جنوبی مبتنی بر محل است که میزبان زندگی می کنند بلوز و جاز, مجموعه, مجاز است سیب زمینی شیرین پچ یک سازمان ارائه می شود که وعده های غذایی سالم به Chicagoans که در مواد غذایی بیابان برای آماده سازی وعده های غذایی در محل در حالی که اجازه می دهد اعضای جامعه برای آمدن به دریافت تجهیزات مانند N95 ماسک صورت در میان همه گیر.

ایوت Moyo این معدن مدیر عامل شرکت می گوید: برگزاری می خواهد به دست کردن وعده های غذایی به صورت محلی بلوز, هنرمندانی که از دست داده و توانایی خود را برای کسب درآمد با توجه به همه گیر.

“در حالی که ما در حال انجام سرگرمی و در حالی که ما نگرانی زیادی در مورد هنرمندان ما استفاده خوب از ما محل” گفت: Moyo. “آنها تا به حال یک فشار شیوه زندگی آن بزرگ خواهد بود اگر ما می تواند ارائه وعده های غذایی رایگان به هنرمندان است که ما به حمایت در گذشته است.”

بروس Iglauer رئیس و بنیانگذار تمساح پرونده که شامل Lil’ اد و بلوز imperial ها, Christone “Kingfish” اینگرام و Shemekia Copeland در میان هنرمندان در فهرست خود را دیده است که چگونه همه گیر همچنان به سرکوب فرفره کارگران مانند خود هنرمندان است.

“تا زمانی که آنها یا باید یک واکسن یا آنها می دانند که مردم را تبدیل به ایمنی بدن پس از بیماری من نمی بینم که چگونه ما در حال رفتن به قادر به بازگشت به چیزی مانند عادی” گفت: Iglauer. “بنابراین من نگران آینده برای انجام — و نه فقط آینده نزدیک اما آینده طولانی مدت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im