حتی با مراجعان فاصله دور از هم moviegoing احساس امن و جمعی

جهان شده است وارونه.

یک بحران جهانی منجر به میلیون ها مصرف بیمار و صدها هزار نفر از مرگ. هنگامی که یک کودک سرفه در آشپزخانه, بزرگسالان در اتاق به اشتراک گذاری نگاههای وحشت زده: آن جدی است ؟ پدر رانندگی با مسائل خانواده یک فرمان: “ماسک در!” حتی ملی ما بازی را تحت تاثیر قرار شده است. در وسط تابستان, نیویورک یانکیز در حال بازی در مقابل در مورد 54,000 کمتر از افراد به طور معمول خواهد بود در حضور.

برای تلفن های موبایل مانند قطعه از ما در زندگی واقعی جهان در سال 2020 — اما در واقع همه چیز به من توضیح داده است که بازی کردن در نفس 70mm در اصلی تئاتر از یاد جعبه موسیقی تئاتر در دریاچه است که باز برای محدود ظرفیت اجتماعی فاصله غربالگری.

بیش از گذشته 126 روز من به تماشای بیش از صد فیلم و جریان خروجی برای نقد و بررسی — اما همه در خانه. آخرین باری که من با نمایش یک فیلم در یک محیط عمومی بود در آوریل 10: فراموش شدنی Vin Diesel actioner “خون” در اسکله نیروی دریایی IMAX. من شکستن خط با یک بعد از ظهر شنبه نمایش فیلم “Interstellar,” کریستوفر نولان را زیبا و وسیع, بلند پروازانه, احساساتی و گاهی اوقات واقعا مضحک sci-fi حماسه ناسا در مورد یک خلبان به نام کوپر (متیو مک کانهی) که منجر به یک تیم از محققان در سراسر کهکشان و از طریق یک کرمچاله در جستجوی یک سکنی سیاره است که می تواند در خانه جدید برای نوع بشر است.

چگونه اتصالات من از دیدن یک کریستوفر نولان فیلم داده حماسه جاری اطراف انتشار نولان جدید 200 میلیون دلار اکشن-جاسوسی فیلم “شعار” است که اصل آن را باز جمعه گذشته اما عقب رانده شد به تاریخ 31 ژوئیه و در حال حاضر Aug. 12 و من می خواهم بگویم که آزمایشی, تاریخ در بهترین حالت.

استودیو می خواهید سینما برای بازگشایی شده است. خداوند می داند که سینما می خواهید برای بازگشایی شده است. میلیون ها نفر از طرفداران فیلم می خواهید هر تئاتر در کشور باز دوباره. اما ما می خواهید به امن است. من شخصا احساس 100% خوب تماشای یک فیلم در کنترل و هوشمند محیط زیست در جعبه موسیقی تنها داخل سالن سینما در حال حاضر عامل در شیکاگو, اما اگر شما به من گفت که فردا ملت سینما قرار بود به پرتاب درهای خود را باز و اجازه می دهد تا ظرفیت کامل من می خواهم بگویم: من امیدوارم که این استودیو ارسال نگه دارید من لینک کلیک کنید, بنابراین من می توانید نقد و بررسی فیلم از صفحه اصلی. ما هنوز وجود ندارد. کریستوفر نولان است که هرگز اجازه می دهد تا “شعار” برای باز کردن در خانه تصویری, اما Aug. 12 تاریخ انتشار حتی با محدودیت های قرار داده شده در هر تئاتر ظرفیت به نظر می رسد … خوش بینانه است.

در حال حاضر moviegoing تجربه این است. وجود دارد حدود 50 نفر با فاصله حدود 750 صندلی تئاتر است که کل راهرو مسدود کردن. یک گرافیک بر روی صفحه نمایش توصیه می کند کاربران به ترک چهار صندلی های خالی بین احزاب و می گوید: “ماسک های مورد نیاز در تمام اوقات در حالی که در ساختمان اما ممکن است حذف شود هنگامی که نشسته در سالن اگر از خوردن یا نوشیدن.”

90-year-old Music Box تنها داخل سالن سینما در حال حاضر عامل در شیکاگو است.
تایلر LaRiviere/آفتاب نیوز

قبل از رویداد اصلی یک مدیر از ما, یادداشت ها, فیلم های در حال آمدن به تئاتر (“Idiocracy,” ahem) و می پرسد که ما را ترک صندلی پایین زمانی که ما خروج تئاتر بنابراین کارکنان می دانم که در آن به انجام متمرکز تمیز کردن قبل از بعدی نشان میدهد.

خانه چراغ کم نور و فیلم آغاز می شود. برای نزدیک به سه ساعت ما در حال غوطه ور در روی صفحه ماجراجویی. ما آرام و با فاصله دور از هم جدا از یکدیگر و در عین حال آن را یک جمعی را مشاهده و تجربه است که نمی توان تکرار در صفحه اصلی.

“میان ستاره ای” پیچیده است و گاهی اوقات گیج کننده فیلم است. آن را نیز بی شرمانه عاشقانه, در زمان های, به ویژه هنگامی که آن هاتاوی با نام تجاری اذعان می کند دیگر او را به فضایی کوپر که او می خواهد کشتی خود را به نمودار یک دوره خاص به دلیل آن که آنها را منجر به یک فضانورد او در عشق با کسی که سوار بر یک ماموریت اکتشافی برخی از 10 سال قبل است. قفس می گوید که آنها برای گوش دادن به علم هنگامی که ساخت یک تصمیم بزرگ. نام تجاری پاسخ می دهد:

“کوله امکان دیدن [او] مرا به هیجان می آورد. این بدان معنا نیست که من اشتباه می کنم. عشق چیزی است که ما اختراع آن را قابل رؤیت قدرتمند است. آن را به معنی چیزی. … من کشیده شده در سراسر جهان به کسی که من را دیده اند در یک دهه که من می دانم این است که احتمالا مرده است. عشق یک چیزی که ما قادر به درک که فراتر از ابعاد زمان و فضا است. شاید ما باید اعتماد است که حتی اگر ما نمی توانیم آن را درک کنند.”

تماس که شاخی اگر شما خواهد شد, اما من نیمه loved که بیان. ما باید برای گوش دادن به علم — آن را به یک موضوع از زندگی و مرگ — اما همانطور که ما در حال مبارزه نامرئی دشمن وجود دارد اتاق را باور چیزهای دیگر را نمی توانیم ببینیم. چیزهایی مثل عشق. شاید کمی بیشتر از همیشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net