از شیکاگو به کالیفرنیا — و پیتزا تور به سیاست — سیاسی این تازه وارد که ساخت یک شوت تلاش برای خلع سراسر کشور شناخته شده وقت تا به حال هیچ کمبود شغل و تجربیات زندگی.

و پس از آن وجود دارد این چشم نواز رای گیری نام: G. “Maebe A. دختر” Pudlo که امیدوار است برای تبدیل شدن به کشور اول کشیدن ملکه در کنگره است.

“Maebe A. دختر genderfluid/ترانس و ضمایر هستند که او/او” با توجه به مبارزات انتخاباتی خود را وب سایت. او یکی از هفت دموکرات ها به دنبال سرنگون منطقه لس آنجلس congressman Adam Schiff, که به عنوان رئیس خانه هوش کمیته نظارت کلید استیضاح جلسات. اولیه است 3 مارس.

در حالی که شیف فرمان توجه میلیون ها نفر در طول جلسات Pudlo تساوی یک چند ده مردمی را نشان می دهد در نامتعارف یک نوار ساندویچ بین یک سالن ناخن و یک مشروب فروشی در L. A. کوهستانی پارک محله.

او به نفع شش اینچ, پاشنه, سیاه پوست مرده و یک پلاتین ورزش ها باب هنگامی که او بر روی صحنه است. پاشنه کوچک و دامن طول زمانی که او از صندلی بر روی دریاچه نقره ای محله شورا پرداخت نشده موقعیتی که او انتخاب شد سال گذشته است.

“من با آنچه که من به نظر من طبیعی تر زن نگاه,” او گفت:. “بدیهی است که من ایستادگی کردن چون من در حال حاضر 6-پا-2.”

روشن است او را جدی درباره unseating شیف حتی اگر او به نظر می رسد شانس کمی برای انجام این کار است. شیف به حال بیش از $8.1 میلیون دلار برای خرج کردن در انتخابات با توجه بیشتر به تازگی در دسترس مالی مبارزات انتخاباتی ، او تا به حال $3,419.

“او قرار بود به یک نماینده خاص این منطقه و وجود دارد بسیاری از مسائل محلی که بدتر شده در زمان تصدی خود به طور خاص بی خانمانی” Pudlo گفت.

او حتی در شیف رادار?

“من فکر می کنم او به من طول می کشد به طور جدی و به همین دلیل او را به من دادن هر گونه توجه,” او گفت:. “من یک غیر متعارف نامزد و من را به چیزهایی که او نمی تواند لزوما.”

شیف دفتر نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

نامزد شناخته شده به عنوان Maebe A. دختر متولد شد و در پیتسبورگ. سپس او رفت و با تولد او نام جورج Pudlo. خانواده اش نقل مکان کرد به منطقه شیکاگو هنگامی که او نه; او در اینجا زندگی می کردند از طریق او در اواخر 20s. او نمی کشیدن و یا شناسایی به عنوان یک زن هنگامی که او در شیکاگو بود. خورشید-زمان ویژه خود, به عنوان جرج Pudlo در سال 2010 پیشرو “دوم شهرستان پیتزا تور.”

Maebe A. Girl, left, the former George Pudlo, grew up in the Chicago area, where she ran “Second City Pizza Tours,” seen here back in 2010.
Maebe A. دختر بچه چپ سابق جورج Pudlo رشد در منطقه شیکاگو که در آن او زد “دوم شهرستان پیتزا تور” در اینجا دیده می شود در سال 2010.
خورشید بار رسانه ای

چندی پس از آن او تصمیم گرفت برای اجرا به شهردار شیکاگو اما موفق به گرفتن تعداد مورد نیاز از امضا در برگه های رای.

“من همیشه او را به عنوان کمی Georgie” گفت: Pudlo مادر بزرگ, مارگارت Pudlo زندگی می کند که در پیتسبورگ.

“جورجی” ممکن است در انتخابات پیروز شود اما او به آینده ای روشن گفت: مادر بزرگ او اشاره کرد که به عنوان یک بچه نوه اش همیشه به اجرا درآمد تا $2 ،

“همین دلیل است که من همیشه می گفت او برای رفتن به یک میلیونر” او گفت:.

Pudlo شروع به انجام کشیدن حدود پنج سال پیش و پس از مهاجرت به لس آنجلس به روی صحنه می کند وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos, بانوی اول, Melania Trump و سابق مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا هاکبی ساندرز — در میان شخصیت های دیگر.

“شروع به کشیدن من به ارمغان آورد به سیاست” او گفت:. “فقط عمل صرف بیرون رفتن و انجام در کشیدن سیاسی و اجتماعی بیانیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im