سابق مشاور سیاسی که به اتهام آزار و اذیت جنسی علیه دیرین مشاور به مجلس مایک Madigan برجسته درمان زنان در ایلینوی سیاست ایجاد کرده است, سیاسی جدید کمیته اقدام با هدف کمک به دولت “منتخب بیشتر اخلاقی و پاسخگو مقامات منتخب.”

Alaina همپتون روز چهارشنبه آغاز شد اکثریت جنبش عدالت PAC — فقط پنج روز پس از ComEd متهم شده بود در دادگاه فدرال با رشوه خواری در یک بمب است که در برگیرندۀ چند نفر از جمله Madigan هر چند هیچ کس دیگری شده است با عنوان جرم جنایی متهم شده است. Madigan را رد کرده است هر گونه تخلف.

“آنچه که ما دیده ایم در طی چند سال گذشته و یا صادقانه برای تمام عمر است که ما لازم نیست که بسیاری از مقامات منتخب در ایالت ایلینویز که مایل به نگه دارید سیاستمداران فاسد پاسخگو باشند و من فکر می کنم بقیه ایلینوی سزاوار شفاف تر و اخلاقی رهبری” همپتون گفت:.

“آنچه که من می خواهم به انجام است کمک به صندوق نامزدها و مقامات منتخب که مایل به کمی بیشتر intermittence از ماشین به سبک سیاست است که ما در اینجا در ایالت ایلینوی” او ادامه داد. “و آنچه را که بدان معنی است که کمک به آنها یاد بگیرند که چگونه به جمع آوری پول به طوری که آنها لازم نیست که به در تکیه هدایت وجوه از شرکت های بزرگ مانند ComEd.”

همپتون اول فکر ایجاد این PAC سال گذشته پس از او آموخته است که لابی پرداخت Kevin Quinn پس از Madigan او را اخراج. در سال 2018 از طرح دعوی در دادگاه همپتون متهم کوین از اذیت و آزار او را با رگبار گلوله ناخواسته و متون و تماس های تلفنی در تعقیب عاشقانه و روابط جنسی و به دنبال خسارت به اتهام اقدامات تلافی جویانه ادعا حرفه ای رنج می برد و پس از او جلو آمد و با اتهامات.

اما زمانی که او را دیدم ComEd اخبار, Hampton که حل و فصل او طرح دعوی در دادگاه در ماه نوامبر گذشته تصمیم به تسریع در این روند است.

با شروع این هفته همپتون گفت: او را برای رفتن به تماس با لابی که پرداخت کوین $30,000 و از آنها بخواهید برای کمک همان مقدار از پول را به این کمیته است. او همچنین گفت که او قصد دارد به تماس با قانونگذاران ایم که بهره مند از ComEd کمک های مالی بیش از سال گذشته است.

“من فکر می کنم شاید که برخی از مقامات منتخب را ببینید که به ComEd پول دور که شاید نمی, اعتراف به گناه, اما این چیزی است که من می بینم” همپتون گفت. “من فکر می کنم بسیاری از مردم درک نمی کنند که چگونه فاسد وضعیت من فکر می کنم آن را به آنها می دهد یک فرصت به من بدهید که پول به یک سازمان است که برای کمک به انتخاب شفاف تر رهبران. که پول [بود] به معنای واقعی کلمه . . . سرقت از ساکنان ایالت ایلینوی و به آن نیاز دارد مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به Illinoisans به جای کمک به خود در انتخابات مناقصه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im