کارشناس راهنمایی در decluttering خانه خود را


محتوای مقاله

حرفه ای سازمان اولنا Dibrivna سهام راهنمایی های او. ارسال عکس/اولنا Dibrivna
به دنبال چند مرحله ساده برای تبدیل گنجه خود را. ارسال عکس/اولنا Dibrivna

در زمانی که خیلی از آنچه اتفاق می افتد این است که فراتر از کنترل ما نگه داشتن خانه خود را مرتب و سازمان یافته و راحت یکی از چیزهایی که شما می توانید کنترل. صرف زمان بیشتری را در خانه فراهم می کند یک فرصت بسیار عالی را به این در. زندگی و کار در تمیز و سازمان محیط زیست می تواند ارائه صلح از ذهن, کاهش استرس و صرفه جویی در پول.

حرفه ای سازمان اولنا Dibrivna هماهنگی خانه سازماندهی سهام برخی از راهنمایی در مورد چگونگی اعمال کوچک می تواند تفاوت را.

را انتخاب کنید یک فضا: شما خواهد دست آوردن پاداش بیشتری با انتخاب فضای که در آن شما را صرف بیشتر وقت خود را. تجسم چگونه شما می خواهید آن را به نگاه و نگه داشتن این تصویر در ذهن شما را از طریق فرایند. سعی کنید و اختصاص برخی از زمان هر روز برای سازماندهی.

مرتب سازی: گرفتن همه موارد و با استفاده از یک سطح صاف مانند یک تخت خواب یا میز برای مرتب سازی. شما نیاز به ظروف و جعبه ها یا کیسه ها و یادداشت های چسبنده برای شناسایی دسته ها. دسته بندی های اصلی خواهد بود “حفظ”, “کمک” و “شیر یا خط”. دیگران ممکن است شامل “بازیافت”, “نقل مکان” (به یک اتاق دیگر) “فروش” و “ثابت”. برای زمانی که شما نیاز به چسبیدن به موارد شما می خواهید برای پاکسازی. اکثر موسسات خیریه در حال حاضر پذیرش کمک های مالی و شهرداری به درخواست ساکنان را به بیش از حد زباله و سطل های بازیافت.

پاکسازی و Declutter: صادق باشید و از خودتان بپرسید: “هنگامی که آخرین باری که من با استفاده از این ؟ چگونه بسیاری نیاز دارم ؟ آن را شکسته و فرسوده و یا تمام شده؟” نترس به آن اجازه دهید بروید. نگه داشتن آنچه شما با استفاده از ترین و کنار احساساتی موارد در یک جعبه.

حفظ: یک مکان برای همه چیز و هر چیز در جای خود. بازگشت همه چیز به خانه خود را به صورت روزانه. در هنگام خرید همیشه از خودتان بپرسید: “آیا من در حال حاضر چیزی شبیه به این ؟ آیا من واقعا به آن نیاز دارید ؟ که در آن خواهد شد و من آن را قرار داده؟” اگر شما تصمیم می گیرید که شما واقعا نیاز جدید شلوار جین, سپس به دنبال “یک در یک” حکومت برای حفظ رایگان از درهم و برهمی.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im