Facebook را مسدود کرده است سنگاپور مبتنی بر دسترسی کاربران به صفحه امور خارجه بار’ نقد و بررسی (STR) به دستور دولت سنگاپور.

STR متهم شده است در موارد متعدد توسط دولت از تداوم جعلی اخبار و اطلاعات غلط. آن را به حال شده است در خدمت سه جهت اصلاح توسط دولت تحت حفاظت آنلاین از دروغ و دستکاری عمل (POFMA) اما موفق به توجه هر.

آخرین اصلاح اطلاع خدمت کرده بود پس از STR نوشته شده در مقاله حاوی ادعا می کند در مورد کوروناویروس (Covid-19) وضعیت است که تلقی شد “کاملا نادرست” با توجه به دولت است.

این Covid-19 بحران به سطح بالایی از نگرانی در سطح جهان است و در حال حاضر آلوده 75,151 مردم و جان 2,007 مردم در سراسر 29 سرزمین در زمان نوشتن.

اما بعد از خ شکست خورده توجه به اطلاع آن تعیین شده به عنوان یک اعلام آنلاین محل سکونت (دول) توسط POFMA. یک دول تعریف شده است POFMA دفتر به عنوان “آنلاین مکان های که باید انجام سه یا بیشتر آنلاین مختلف دروغ که موضوع فعال جهت صادر شده توسط POFMA دفتر”.

DOLs نیاز به حمل یک هشدار اطلاع خوانندگان به “ورزش احتیاط و فراموش اضافی واقعیت-چک کردن” هنگامی که دسترسی به سایت برای اطلاعات.

اما STR حاضر به حمل مورد نیاز دول توجه کنید و به جای آن گفت که بستن برای دیدار با دولت, شرایط پذیرش با سنگاپور مصرف بیش از آن در Facebook صفحه و وب سایت. آن Facebook صفحه تغییر نام به @THEREALSINGAPORE.

پس از این وزیر ارتباطات و اطلاعات S Iswaran سپس به کارگردانی POFMA دفتر به منظور Facebook برای جلوگیری از سنگاپور کاربران را از دسترسی به STR صفحه.

Facebook انطباق به آن گفت که “از نظر قانونی مجبور” به انجام سفارش. اما شبکه های اجتماعی گفت: Channel NewsAsia معتقد است “سفارشات مانند این هستند نامتناسب” و “تضاد دولت سنگاپور ادعا می کنند که POFMA را نمی توان به عنوان یک ابزار سانسور”.

“ما بارها و بارها برجسته این قانون بالقوه برای نفس بیش از حد و ما عمیقا در مورد سابقه این مجموعه برای سرکوب آزادی بیان در سنگاپور گفت:” یک Facebook سخنگو.

درام قبلا نگاه کرد چرا اطلاعات غلط است و در حال حاضر خطر در شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im