Facebook F8 لغو به عنوان coronavirus شیوع بدتر

Facebook مجموعه قطعه کنفرانس توسعه تبدیل شده است و آخرین قربانی كردن coronovirus وحشت پس از برگزارکنندگان مجبور به کنار گذاشتن سالانه جمع آوری است.

حدود 5000 نمایندگان بوده است انتظار می رود برای جمع آوری در F8 در سن خوزه در اوایل ممکن است به بحث در مورد نرم افزار تحولات اما این شبکه اجتماعی خواهد شد, در حال حاضر کاوش غیر فیزیکی راههای ارتباطی مانند تصویری, لینک پخش زنده و کوچکتر رویدادهای محلی برای به اشتراک گذاری دانش است.

در یک پیام تایید لغو برگزارکنندگان نوشت: “با توجه به نگرانی های رو به رشد در اطراف COVID-19 ایم دشوار است تصمیم به لغو این فرد جزء F8 در این سال به اولویت بندی های بهداشتی و ایمنی از توسعه ما همکاران و کارمندان و همه کسانی که کمک می کند تا با قرار دادن F8 است.”

Facebook است که به دور از تنهایی در shying دور از اجتماعات بزرگ با سونی و مایکروسافت و Epic Games پیوستن به Facebook در برداشت از توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو اگر چه این رویداد است که هنوز هم انتظار می رود به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده.

ترس بزرگ شده اند در ایالات متحده پس از مقامات بهداشت از شناسایی یک مورد عفونت کروناویروس در شمال کالیفرنیا است که می توان به یک ویروس کانون.

Facebook پیدا کرده است خود را در خط مقدم از اطلاعات نبرد در تلاش برای مقابله با این ویروس پس از دستور توسط دولت سنگاپور برای جلوگیری از شهروندان خود را از دسترسی به این صفحه از دولت در زمان بررسی بیش از خبر جعلی نگرانی.

Omnicom مدیر عامل جان رن دیروز بود مجبور به موضوع سفر هدایت به کارکنان پس از بسته شدن آن در لندن OMD دفتر در میان Coronavirus را بترساند.

// در این مقاله برجسته

Facebook

Facebook آمریکایی آنلاین رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی خدمات مستقر در منلو پارک کالیفرنیا.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im