Facebook می پیوندد گوگل در ارائه حمایت های مالی برای ناشران

Facebook اعلام کرد که 2 میلیون دلار سرمایه گذاری در اعطای بودجه مربیگری و آموزش به عنوان بخشی از آن در روزنامه نگاری پروژه برای حمایت از آسیا و اقیانوسیه ناشران پوشش بیماری همه گیر کوروناویروس (Covid-19).

Facebook را تغییر مسیر وجوه در ابتدا به معنای برای پيرايشی بتا صندوق کمک مالی است که کمک می کند تا اخبار و رسانه ها کارآفرینان به ideate, راه اندازی, تست و تکرار از محصولات و خدمات. این وجوه خواهد شد در حال حاضر به 50 ناشران از جمله پيرايشی آن چراغ در صندوق. ناشران را نیز دریافت کمک در مشاوره و آموزش روزنامه نگاران که پوشش همه گیر.

با توجه به Facebook ناشران به دنبال کمک به حرکت سخت اقتصادی تاثیر Covid-19 همه گیر و ساخت پایدار دیجیتال کسب و کار.

Facebook مشغول به کار خواهد شد با واکر پایه و اساس به دست وجوه به ناشران در استرالیا و نیوزیلند است که مستقر در خارج از مراکز شهر.

این حرکت توسط Facebook آینه گوگل تلاش های اخیر برای ایجاد یک روزنامه نگاری اضطراری صندوق امداد به ارائه پشتیبانی به صورت محلی و کوچک اتاق های خبر در خط مقدم از پوشش Covid-19.

مانند گوگل و Facebook نیز همکاری با مرکز بین المللی روزنامه نگاران (ICFJ) که در آن ارائه خواهد شد ترکیبی از کمک هزینه های آموزشی و حرفه ای, آموزشی.

Facebook نیز راه اندازی مجازی نسخه ای از آن خوان درآمد Accelerator گرانت و برنامه های آموزشی برای کمک به ناشران monetise خوانندگان خود را.

هر دو Facebook و گوگل متهم شده اند نقش قابل توجهی در وادار کردن رسانه های محلی صاحبان در استرالیا به شاتر عملیات به عنوان آنها را نگه غول سهم از درآمد حاصل از تبلیغات.

به عنوان یک نتیجه, دولت استرالیا خواهد آنها را وادار به مذاکره با حسن نیت در مورد نحوه پرداخت اخبار رسانه ها برای استفاده از مطالب خود را به توصیه رسانه های خبری پیش از الگوریتم تغییرات است که می تواند محتوای رتبه بندی به نفع منبع اصلی محتوای اخبار در صفحه جستجوی نتایج و به اشتراک گذاری داده ها با شرکت های رسانه ای

// در این مقاله برجسته

Facebook

محصولات ما توانمند سازی بیش از 2 میلیارد نفر در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن ایده های ارائه پشتیبانی و ایجاد یک تفاوت.

پیدا کردن اطلاعات بیشتر در

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im