Facebook راه اندازی chatbot و اخبار hub در هند برای مبارزه با اطلاعات غلط در coronavirus

Facebook ایجاد کرده است یک تاج مرکز Chatbot در آن رسول پلت فرم در هند به منظور بالا بردن آگاهی ارائه معتبر و دقیق اطلاعات به منظور کم ارزش کردن اخبار جعلی در مورد کوروناویروس.

این می آید پس از دولت هند صادر مشاوره به شرکت رسانه های اجتماعی به سرکوب گردش اطلاعات نادرست و تایید نشده داده ها بر روی شیوع مستقر شده و خود را به مقامات debunk خبر جعلی در 20 مارس.

شده است وجود دارد افزایش در اطلاعات غلط و جعلی اخبار coronavirus در سراسر سیستم عامل پس از وقوع اولین بار شناسایی شده در هند.

برای مثال گزارش رویترز چگونه دو روز پس از آزمایش مثبت برای این ویروس یک مرد هندی در کلکته درگذشت. این منجر به داد و بیداد کن جمعیت مبارزه با پلیس برای ساعت برای متوقف کردن مرد هولوکاست ترس آن را گسترش coronavirus و به مخاطره می اندازد ،

در Facebook, کاربران چپ پیام های توهین آمیز بر روی این مرد حساب متهم او را از ملاقات با خود را بر پایه آمریکایی و آمریکایی همسر به این ویروس مرگبار به شهر.

این اولین بار نیست Facebook متهم شده است که مورد استفاده قرار گیرد به گسترش اطلاعات غلط. WhatsApp تبدیل به یک کانال اصلی برای نادرست گزارش و بیان نفرت است که میان به اراذل و اوباش با خشونت و قتل در هند است.

Facebook کاربران می توانند شروع به دسترسی به تاج مرکز Chatbot و رسیدن به وزارت بهداشت به صورت معتبر خبری, رسمی, رسانی, اقدامات پیشگیرانه و اضطراری شماره تلفنی از طریق این Chatbot.

این Chatbot هر دو زبان انگلیسی و هندی زبان قابلیت به کاربران اجازه می دهد برای رفتن به Facebook صفحه در MyGov تاج Hub و سپس شروع به چت با تایپ کردن ‘شروع’ که بی درنگ آنها را به هر دو نوع در یک پرس و جو را انتخاب کنید و یا از یک لیست از سوالات متداول.

بسته به سوال کاربران را دریافت و تایید اطلاعات در قالب یک ویدئو infographic یا متن.

“در این زمان دشوار است مردم با استفاده از ما خانواده از برنامه های بیشتر از همیشه به ماندن متصل با دوستان و خانواده و جوامع” گفت: Ajit Mohan, معاون رئیس جمهور و مدیر عامل Facebook هند است.

“ما سپاسگزار برای این فرصت را به حمایت از دولت در سراسر وزارتخانه ارتباطات با ابزار و منابع به اشتراک گذاری به موقع و دقیق اطلاعات در کورونا ویروس به نگه داشتن افراد سالم و آگاه است. ما ادامه خواهد داد به انجام همه چیز ما می توانیم برای کمک به این کشور در تلاش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im