رو ژئوپولیتیک درگیری ها و ممنوعیت می کند Infinite هنوز هم در آینده ؟

به عنوان Infinite کشیده است به سیاست و چهره ممنوعیت توسط کشورها بیش از مسائل مربوط به حریم خصوصی آن است که در یک وضعیت غیر عادی به موجب آن می تواند صعود کوتاه قد به دلایل مختلف از هر پلت فرم های دیگر قبل از آن است.

یک زمان وجود دارد که مشکل برای شبکه های اجتماعی به سادگی به معنای به دست آوردن کافی تعامل کاربر به امثال دوستان مای اسپیس و اورکات و گوگل+ می تواند گواهی دادن. اما به عنوان یک چینی متعلق به شبکه اجتماعی Infinite آینده پرتاب شده به شک در مجموع مدرن تر مشکل – جغرافیای سیاسی نگرانی های حریم خصوصی.

هند وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات قرار داده شده یک پتو ممنوعیت 59 برنامه های تلفن همراه از شرکت های چینی است که در آن گفته شد “درگیر در فعالیت های مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هندوستان به امنیت کشور و نظم عمومی”.

در ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تهدید به ممنوعیت Infinite پس از متهم پلت فرم به اشتراک گذاری اطلاعات با دولت چین. پس از آن چین ایجاد یک فراگیر, جدید امنیت ملی قانون برای هنگ کنگ, پلت فرم اعلام خروج از بازار هنگ کنگ در روز.

“ممنوعیت دیجیتال همه چیز در یک آنالوگ راه می کند یک چیز است – باعث می شود دیجیتال چیزی بزرگتر” دیوید مایو رئیس اجرایی در ADNA جهانی می گوید درام. “Infinite ممکن است برخی فوری سقوط کردن صرفا به دلیل دسترسی به, اما با گذشت زمان آن را ادامه خواهد داد به افزایش حداقل تا نکته بعدی می رسد.

“آن را بیش از مردم برای دیدن آن به عنوان یک” چینی چیزی که برای آن به شکست در کوتاه مدت به کاربران آن; مهم نیست که ملیت برند. در واقع من تماس بگیرید Infinite یک نام تجاری جهانی از چین است. به کاربران خود آنها را مانند افرادی که دو برابر را در Infinite.”

ترور طولانی سردبیر EFTM.com و یک فن آوری مفسر یادداشت توسعه دهندگان نرم افزار مانند Infinite می توانید کمی به کنترل دولت چگونه واکنش نشان می دهند به استفاده از آن و یا در دسترس بودن در هر کشور دیگر از تلاش برای نفوذ تفکر دولت در مورد نسبی حفظ حریم خصوصی و امنیت برنامه.

“اما تعداد بسیار کمی از دولت ها در جهان ورزش محدودیت در ترکیبات آنها مربوط به چه برنامه آنها می توانند و نمی توانید استفاده کنید,” او اضافه می کند. “چنین Infinite کاربران تغییر نمی دهد آنچه را که آنها انجام می دهند [آن] سرسام آور رشد نمی خواهد به احتمال زیاد کند در تمام.”

نه همه متقاعد شده است. جاسپر Hamill ارشد مدیریت حساب در Grammatik آژانس به یاد می آورد که زمانی که او برای اولین بار مواجه می شوند Infinite او استفاده می شود به شوخی آن است که یک چینی psyop طراحی شده به پوسیدگی ذهن غربی کودکان و نوجوانان.

اما در حال حاضر او با اشاره به مسائل جدی پدید آمده در اطراف این wildly محبوب برنامه به عنوان منتقدان ادعا می کنند این حمله به حریم خصوصی کاربران در مورد راه و هر کس از پدر و مادر به سیاستمداران درخواست شده است اگر آن را مربوط به چین نظارت دولت است.

“من فکر نمی کنم آن چهره روشن و آینده با توجه به رشد تنش های سیاسی بین چین و کشورهای که کلید Infinite بازار” Hamill می گوید. “آن را در حال حاضر ممنوع در هند – که یک بازار بزرگ – و به نظر می رسد مجموعه ای برای ممنوع شود در ایالات متحده بیش از حد.”

در حال امنیت ملی و مسائل مربوط به حریم خصوصی به اندازه کافی خوب به ممنوعیت Infinite?

با ظهور احساسات ناسیونالیستی کشورهای در حال گرفتن نگاه نزدیک در پتانسیل ملی تهدیدات امنیتی ناشی از نشت اطلاعات هستند و در معرض خارجی شرکت های فن آوری مانند Facebook و Infinite مطابق با سختگیرانه تر چک هنجارها و سیاست.

نگرانی در مورد امنیت ملی و مسائل مربوط به حریم خصوصی با Infinite باید جدی گرفته شود, معتقد است پل اسپانیا و رئیس اجرایی در گوریل و تکنولوژی و از آنجا که شرکت های چینی از نظر قانونی مورد نیاز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با دولت در هنگام درخواست. این باعث می شود هر برنامه که جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات شخصی یک ریسک امنیتی است.

“اضافه کردن به که نگرانی در مورد مقدار داده Infinite در حال جمع آوری و ذخیره سازی و آن را حس می کند کشور را به بان کی مون Infinite در بسیار به همان شیوه Huawei شده است با آمار ممنوع” او همچنان ادامه دارد. “این به این معنا نیست Infinite بلافاصله ناپدید می شوند و یا در همه حال ممکن است که ممنوع خواهد بود در نهایت منجر به مرگ Infinite.”

اگر ثابت بلند می گوید: هر گونه لینک به مسائل مربوط به امنیت ملی قطعا باید در نتیجه دولت ها و کسب و کارهای بزرگ ممنوعیت استفاده از Infinite در دولت و یا دستگاه های شرکت های بزرگ.

“شده است وجود دارد هیچ با لینک مستقیم میان ادعای دولت چین تعامل با داده های کاربر و اثبات این اتفاق می افتد. این شرکت ادعا می کند آنها نمی شد به دولت در هر نقطه در جهان – که باور کنیم؟”

Infinite را رد کرده است نامناسب جمع آوری داده ها در موارد متعدد قبلا. درام رسیده به پلت فرم برای نظر بیشتر برای این داستان اما در زمان نگارش آن تا به حال هیچ بیشتر بیانیه را اضافه کنید.

مایو استدلال می کند تعداد وجود دارد برای حمایت از رشد Infinite در سیستم عامل های دیگر. و همچنین به عنوان محتوای خود آن را تبدیل به بسیار سرد برای مردم برای به اشتراک گذاشتن Infinite در فضاهای صمیمی, مانند WhatsApp.

“Infinite است که هنوز هم به اندازه کافی جدید به تازگی و در تلاش برای جلوگیری از رشد مسیر مانند این است که تقریبا غیر ممکن است بدون فقط تبدیل برنامه خود را,” او اضافه می کند.

برای Facebook, آن است که در مواجهه با تحریم کمپین جهانی با 1,032 مارک پیوستن به #StopHateForProfit که برای اولین بار راه اندازی شده در 17 ژوئن, حمایت های حقوق مدنی از جمله NAACP رنگ تغییر و ضد افترا لیگ.

این ائتلاف در تماس بوده است و در شرکت های بزرگ برای قرار دادن مکث در تبلیغات در Facebook به نقل از شرکت “شکست های مکرر به معنی آدرس وسیع گسترش نفرت در آن سیستم عامل”. مارک های جهانی مانند استارباکس Diageo, ورایزون, The North Face and Ben & jerry’s باید توجه تماس بگیرید.

ابتکار راه اندازی شد در پی Facebook تصمیم به اقدام در آتش زا پست از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و در میان اعتراضات گسترده بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در ایالات متحده است. همچنین پیش از سال 2020 انتخابات در ایالات متحده است.

در اخیر سنگاپور کلی انتخابات Facebook است مشتاق به نشان دادن آن را می خواهد برای جلوگیری از “اصیل رفتار” بر روی پلت فرم آن در بهره از انتخابات یکپارچگی با از بین بردن صفحات مانند ساختگی در مورد حزب خلق (PAP است که حزب حاکم سنگاپور) انتقادی تماشاگر و در واقع سنگاپور برای نقض سیاست های خود را به این دلیل که مدیران این صفحات غلط خود را با استفاده از حساب های جعلی و یا درگیر شدن در رفتار طراحی شده برای فعال کردن دیگر موارد نقض آن با استانداردهای جامعه.

“ما باید اقداماتی در چندین حساب ها و صفحات در سنگاپور برای نقض سیاست های ما. این است که بر اساس نقض رفتار این حساب و صفحات و نه بر اساس محتوای آنها نوشته شده” یک Facebook سخنگو می گوید درام.

Facebook نیز به صورت قانونی رعایت حفاظت از آنلاین دروغ و دستکاری (POFMA) قانون در سنگاپور که دولت ادعا می کند کمک خواهد کرد و آن را جعلی اخبار به تحریک قومی و مذهبی ناهماهنگی و سرعت عمل برای توقف گسترش ویروسی از دروغ. آن دستور داده شده است برای جلوگیری از دسترسی به صفحات و موضوع اصلاح اعلامیه در موارد متعدد.

آیا موانع توقف Infinite را با فراز Gen Z و millennials?

در حالی که وجود دارد برخی از مقاومت به هند ممنوعیت از Infinite و به ما پیشنهاد از بان کی مون با معاون توصیف آن به عنوان “حقوق بشر موضوع’, Hamill معتقد است بعید است که ما به دیدن تظاهرات در مورد ممنوعیت در خیابان.

او می گوید: وای از اعضای نسل Z احتمالا “قهر کردن و پف کمی” در مورد هر گونه ممنوعیت, اما پس از آن حرکت به سیستم عامل رقیب مانند اسنپ چت بایت و Dubsmash. پس از همه, او اشاره می کند آن است که محتوا لزوما پلت فرم خود را که واقعا مردم رو در Infinite.

“من فکر می کنم آن را بسیار محتمل است که Infinite ممنوع خواهد شد در دموکراسی در سراسر جهان است. اگر که اتفاق می افتد, آن را به ارزش پرسیدن خودمان اگر ما راحت اجازه دادن به هر پلت فرم رسانه های اجتماعی snoop در زندگی خصوصی ما. چون اجازه دهید آن صورت, Infinite را رقبای ما دقیقا نمی مشهور برای محافظت از حریم خصوصی کاربران,” او می گوید.

از سوی دیگر طولانی پیش بینی کاربران در حفظ و ایجاد حساب نگه خواهد ساخت ویدئوها و حفظ و صرف ساعت ها و ساعت ها در برنامه تماشای ویدئوها.

“همانطور که ما دیده ایم با کمبریج Analytica جنجال که لرزاند Facebook, مردم, خشمگین هستند اما به ندرت به دنبال از طریق با ایده حذف حساب های خود و راه رفتن به دور از پلت فرم. همین امر Infinite,” او اضافه می کند.

موافقت با مایو معتقد است اگر هر چیزی ممنوع خواهد سوخت رشد. او می گوید که “یک داستان فوق العاده از دیوید در مقابل جالوت” و یا “با نام تجاری در مقابل جهان” و در حال حاضر در یک جهان که در آن رهبری است که پس از طلاق از مردم که Infinite طراحی شده است برای آن را می دهد یک سخنگوی Gen Z و millennials.

“پس از این هدف برنامه امیدوار است رشد آنها را به عنوان آنها رشد می کنند. اگر Infinite می توانید نگه دارید و بر روی آنها کار می کنند و رشد آنها وجود ندارد و برگزاری آن را به عقب است.”

آن سخت است برای پیش بینی که دقیقا چه اتفاقی خواهد افتاد با Infinite تا زمانی که ما به دست آوردن وضوح در بیشتر کشورها ممنوع برنامه. اگر بیشتر وجود دارد ممنوعیت سپس Infinite آینده خواهد شد بسیار دیمر از آنچه قبلا پیش بینی شده است. آینده Instagram قرقره همراه با رقابت برنامه های مانند Snapchat بایت و Dubsmash به احتمال زیاد به نفع اگر Infinite را ترک می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de