واقعیت-بررسی: در کالیفرنیا بالا نرخ مالیات بر درآمد واقعا نمی ساخت غنی ساکنان سر تپه ؟

Category: سانتایمز Comments: No comments

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر است سنجاق بسیاری از اهداف بودجه خود را برای سال مالی آینده در رای دهندگان تصویب یک رای گیری, اندازه, اجازه به دولت برای افزایش نرخ مالیات بر بالا بگیر.

بدون تصویب متمم قانون اساسی در ماه نوامبر که اجازه ایلینوی به موسسه میزان بالاتر بر روی آن ساخت بیش از 250.000 دلار در سال, استاندار پیشنهادی بودجه دارد به یک $1.4 میلیارد دلار درآمد افزایش به آموزش و پرورش و سایر خدمات دولت است.

در یک مصاحبه در WTTW هفته پس از پریتزکر بودجه آدرس رئیس کمپین برای تصویب آن رای گیری شد و خواست به دفاع از این طرح مالیاتی که مخالفان می گویند خواهد شد درایو ساکنان و کسب و کار از دولت است.

“من فکر نمی کنم که هر گونه ارتباط بین افراد ترک دولت و نرخ مالیات گفت:” کوئنتین فولکس واگنی که صندلی رای بله برای کمپین انصاف و قبلا برای پریتزکر را 2018 کمپین فرماندار.

فولکس واگنی با اشاره به بالا بودن تعداد میلیونرهای در کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت ساخته شده و سپس ادعا می کنند که توجه ما را گرفتار. کالیفرنیا گفت: “بالا نرخ مالیات از 13.3 درصد است که بسیار بالا نرخ مالیات و مردم نمی روم.”

این پیشنهاد در ایالت ایلینوی را بالا نرخ مالیات به حدود 8 درصد.

در خام شماره کالیفرنیا دیدم بیشتر مردم به طور کلی ترک برای کشورهای دیگر در طول سال گذشته بیش از هر دیگر, با توجه به U. s. اداره آمار.

بنابراین ما تصمیم به پیدا کردن آنچه فولکس واگنی به معنای زمانی که او گفت: “مردم نمی روم” کالیفرنیا و اینکه آیا بالاترین-در-این-ملت بالا نرخ های حاشیه ای به طور خاص تحت تاثیر جمعیت آن است.

فقط میلیونرهای — نه کلی جمعیت

ما واقعیت-بررسی اظهارات از ایالت ایلینوی سیاستمداران در هر دو طرف بحث در مورد چگونه فارغ التحصیل-مالیات متحده هستند مراتب از جمله یک ادعای نادرست که نیویورک فرستاده خود را ثروتمند فرار دولت پس از سازماندهی یک ساختار مالیاتی نیاز به آنها را به پرداخت بیشتر.

Quentin Fulks, of Vote Yes For Fairness, discusses the proposed graduated income tax on WTTW-TV’s “Chicago Tonight.”
کوئنتین فولکس واگنی از رای بله برای انصاف در مورد پیشنهاد فارغ التحصیل مالیات بر درآمد WTTW-تلویزیون “شیکاگو امشب.”
تصویر روی صفحه نمایش

فولکس واگنی بود و همچنین صحبت کردن در مورد بالا بگیر سخنگوی به ما گفت.

“اگر شما نگاه کنید در کوئنتین پاسخ در WTTW روشن است او ارجاع کسانی که پرداخت 13.3 درصد نرخ مالیات در کالیفرنیا – کسانی که بیش از یک میلیون دلار – به عنوان کسانی که ترک دولت” رای مثبت برای انصاف سخنگوی لارا Sisselman نوشت: در یک ایمیل.

فولکس واگنی’ تعبیر در WTTW کمتر بود روشن است. از او خواسته شد در مورد مردم و کسب و کار خروج از دولت به طور کلی و نه به صراحت دولت است که ثروتمند نبودند leaving California. که گفت: چارچوب کلی از اظهارات خود که در بخشی از این مصاحبه نشان می دهد او با اشاره به کسانی که در واقع پرداخت نرخ بالای او اشاره کرد.

Quentin Fulks, center, of Vote Yes For Fairness, discusses the proposed graduated income tax on WTTW-TV’s “Chicago Tonight.”
کوئنتین Eve, مرکز, از رای بله برای انصاف در مورد پیشنهاد فارغ التحصیل مالیات بر درآمد WTTW-تلویزیون “شیکاگو امشب” با میزبان فیل پنک چپ و جیسون Heffley, راست, مدیر اجرایی, ایده, ایلینوی, یک گروه مخالف این پیشنهاد است.
تصویر روی صفحه نمایش.

حتی اگر فولکس واگنی کرده و صحبت در مورد جمعیت کالیفرنیا به طور کلی بیشتر او می خواهم که یک نقطه هنگامی که آن را به می آید که آیا دولت در سال 2012 با افزایش مالیات رانده کالیفرنیا دور.

بیشتر مردم چپ کالیفرنیا برای جاهای دیگر در کشور وجود دارد نقل مکان کرد از کشورهای دیگر در هر سال از آنجا که مالیات را افزایش دهد. اما مانند ایلینوی شده است که این مورد برای چند دهه. کالیفرنیا کلی جمعیت به رشد خود ادامه داد به دلیل مهاجرت از خارج از کشور و با داشتن بیش از تولد از مرگ و میر.

کالیفرنیا “دچار داخلی مهاجرت زیان (جنبش در داخل و خارج از سایر نقاط ایالات متحده) پس حداقل 2000 و چند سال قبل از آن” موسسه بروکینگز متخصص ویلیام فری نوشت: در یک ایمیل با استناد به یک تجزیه و تحلیل از آمار تخمین می زند او با ما به اشتراک گذاشته.

ارزیابی میلیونر مهاجرت تغییر

به فولکس واگنی و … تنها دولت ثروتمندترین پرداخت آن نرخ بالا — هر چند مانند پریتزکر طرح نرخ نیز بالا رفت و به میزان کمتر در آن ساخت بیش از 250.000 دلار است. کالیفرنیا نیست افزایش نرخ درآمد زیر این مبلغ است.

از سال 2005 تا سال 2012 درآمد بیش از 1 میلیون دلار بوده است مشمول مالیات در 10.3% وجود دارد. بنابراین ما تبدیل به تحقیق ارزیابی اثر 2012 افزایش داشت در مهاجرت در میان کسانی که موضوع را به رای فولکس واگنی برجسته شده است. برخی از یافته های خود در مورد دیگران نیست.

Gov. J.B. Pritzker
رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر به تشریح طرح خود را به جای ایلینویز’ تخت-نرخ مالیات بر درآمد با یک فارغ التحصیل ساختار در اسپرینگفیلد سال گذشته است.
فایل AP photo.

سخنگوی خود را ذکر یافته از یک سال 2018 گزارش توسط محققان در دانشگاه استنفورد مرکز در فقر & نابرابری است که نشان می دهد خالص مهاجرت از میلیونرهای کلی از سال 2007 باقی مانده است مثبت.

این مطالعه همچنین نشان داد – بر اساس تجزیه و تحلیل است که در مقایسه با مهاجرت تغییرات با یک گروه کنترل از بالا بگیر نه موضوع را به نرخ بالا – که در سال 2012 افزایش می دهد در واقع منجر به از دست دادن کوچک از 0.04% کالیفرنیا با جمعیت میلیونر.

“ما به طور کلی نتیجه گیری است, بله, میلیونرهای آیا گاهی اوقات حرکت به پایین مالیات متحده — به عنوان ما می بینیم برای کالیفرنیا در سال 2012” پژوهشگر کریستبل جوان گفت: ما یک ایمیل به در.

“در سال 2012 وجود دارد زیادی افزایش مالیات که تولید میلیونر-مهاجرت — اما یک مقدار که بیش از حد کوچک برای موضوع کلی برای درآمد دولت یا سیاست های مالیاتی,” او گفت:.

با استفاده از همان مجموعه ای از اطلاعات مالیاتی محققان در دانشگاه استنفورد محافظه کار موسسه هوور در بر داشت بزرگتر افزایش در نرخ خروج از میان بالا بگیر پس از سال 2012 است. گزارش خود را تعریف خروج مالیات دهندگان به طور گسترده تر از جوان و همکار او بود و نه نشانی خالص مهاجرت.

در همین حال گزارش های کالیفرنیا حزبی قانونی بازوی تحقیقاتی و ساکرامنتو زنبور عسل پیدا کرده اند که از اوایل 2000s دولت به دست آورده است به جای از دست ساکنان ساخت بیش از $100,000.

حاکم ما

گفت: او را نمی بیند ارتباط بین افراد ترک دولت و بالاتر از نرخ مالیات فولکس واگنی با اشاره به کالیفرنیا 13.3% نرخ بالا و گفت: “مردم نمی روم.”

دفتر روشن او تنها با اشاره به افراد مشمول که نرخ بالا است. بر اساس متن سخنان خود که حس می کند.

تحقیقات بر روی میلیونر مهاجرت در کالیفرنیا پس از دولت را بالا نرخ مالیات در سال 2012 مخلوط است. برای مثال دانشگاه استنفورد گزارش برجسته شده توسط فولکس واگنی’ دفتر در بر داشت تعداد کمی از میلیونرهای ترک پس از مالیات پیاده شد. اما آن را نیز یادداشت خالص مهاجرت از میلیونرهای به دولت مثبت باقی مانده است.

ما رای فولکس واگنی ” ادعا می کنند نیمی درست است.


نیمه واقعی – بیانیه است تا حدی دقیق است اما برگ از اطلاعات مهم و یا طول می کشد چیزهایی که خارج از چهار چوب.

اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر در شش PolitiFact رأی و چگونه ما را انتخاب کنید حقایق را بررسی کنید.

این بهتر است دولت در انجمن اجرا می شود PolitiFact, ایلینویمحلی بازو از سراسر کشور مشهور برنده جایزه پولیتزر واقعیت-چک کردن سازمانی که میزان صداقت از اظهارات رهبران دولتی و سیاستمداران است. BGA حقیقت-چک کردن سرویس تیمی هفتگی با خورشید بار در چاپ و آنلاین. شما می توانید پیدا کردن همه از این PolitiFact, ایلینوی داستان ما گزارش با هم در اینجا.

منابع

“بحث ایلینویز’ پیشنهاد فارغ التحصیل مالیات بر درآمد” WTTW فوریه. 25, 2020

آزادی مطبوعات سرشماری Dec. 30, 2019

ایمیل: رای مثبت به انصاف سخنگوی لارا Sisselman فوریه. 27, 2020

ایمیل: ویلیام فری ارشد همکار در موسسه بروکینگز شهری, سیاست, برنامه, فوریه. 27, 2020

تحلیل سرشماری ایالات متحده برآورد انجام شده توسط ویلیام فری

گزارش: میلیونر مهاجرت در کالیفرنیا و استنفورد مرکز در فقر & نابرابری جولای 2018

ایمیل: کریستبل جوان استادیار جامعه شناسی در دانشگاه کرنل Feb. 28 سال 2020

گزارش: پاسخ رفتاری به درآمد دولت مالیات بگیر بالا, اداره ملی تحقیقات اقتصادی, اکتبر. 2019

“کالیفرنیا از دست دادن ساکنان از طریق داخلی مهاجرت” قانونی تحلیلگر دفتر Feb. 21, 2018

“کالیفرنیا صادرات آن فقیر به, تگزاس, ایالات متحده آمریکا در حالی که ثروتمند حرکت مردم در” ساکرامنتو زنبور عسل 5 مارس 2017

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>