قبل از COVID-19 خروش در فلوریدا مجبور به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خراش خود را در شخص ریاست جمهوری کنوانسیون در جکسونویل بالا گرفتن بسته برای بالا پایان جمهوریخواه اهدا کنندگان — که خواهد ماندن در سوانک تفریحی و بدست آوردن دسترسی VIP به ناروا اعضای کابینه — شد قیمت $1,161,200 هر زن و شوهر است.

دموکرات ها با در نظر گرفتن همه گیر تهدید جدی تر زودتر گفت: مردم برای آمدن به میلواکی در پایان ماه ژوئن. دموکراتیک جوشیدن بسته شامل همه-مجازی حوادث و صدر با اهدا کنندگان خواسته به 250.000 دلار و یا به منظور بالا بردن حداقل $500,000.

شیکاگو سان-تایمز به دست آمده جوشیدن بسته برای اوباما و دموکرات کنوانسیون اوت حوادث بسیار retooled به دلیل بیماری همه گیر.

دموکرات ها در حال برنامه ریزی چهار شب از برنامه نویسی Aug. 17-20 با جو بایدن پذیرش نامزدی در میلواکی بدون مخاطب از نمایندگان.

با کروناویروس عفونت های سر به فلک کشیده در فلوریدا مغلوب ساختن پیشی جستن در آخرین پنج شنبه لغو شد چهار-شب جکسون بخشی از کنوانسیون. رئیس جمهور نقل مکان کرد و بسیاری از حوادث از شارلوت, N. C., برای فرار از حکم به پوشیدن ماسک یا اجتماعی فاصله.

کسب و کار از نامزدی رئیس جمهور برگزار خواهد شد در شارلوت شروع Aug. 21 با تعداد بسیار کمی از مقامات. چگونه بقیه هفته را گشوده است ، روز چهارشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت ABC11 یک رالی-دورهام ایستگاه تهمت را قبول نامزدی خود را در شارلوت.

قبل از COVID-19 هر دو طرف با استفاده از کنوانسیون به فریب و یا پاداش مگا اهدا کنندگان که سرایدار, جمع آوری اعانه داده شده به آنها را به مطمئن شوید که آنها را از دسترسی به بهترین هتل ها و احزاب جلسات و کف اعتبار.

There is a pay-to-play جنبه این از ادم تنومند و بدقواره همکاران دریافت مقدار زیادی از فرصت ها برای ارتباط با انتخاب و منصوب کرد.

جمهوری خواهان

آن مشخص نشده است اگر جمهوری خواهان خواهد آمد تا با برخی از مرتب کردن بر اساس جایگزین کردن بسته برای همه فرد در فعالیت ها و احزاب آنها برنامه ریزی را در Omni Amelia Island Resort ریتز-کارلتون در Amelia Island north جکسون.

بخشی از جذابیت بسته بود و توانایی برای چهره زمان در حوادث با — با توجه به کنوانسیون دهنده ضبط خبرنگاری — مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس به علاوه دولت honchos داخلی وزیر دیوید برنارد; وزیر انرژی دن Brouillette; SBA مدیر Jovita کررنزا; وزیر مسکن بن کارسون; وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos; اداره ویلبر Ross; وزیر خزانه داری استیو Mnuchin; مراکز مدیکر و مدیکید خدمات مدیر Seema Verma; و مقامات کاخ سفید کلیان کانوی لری Kudlow و مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka و شوهرش جارد.

بسیار بالا ردیف سطح ریاست جمهوری “اعتماد” با $1,161,200 سهم نیاز به واجد شرایط.

که بسته شد شامل اولویت رزرو هتل; “برتر دسترسی” به کنوانسیون جلسات خصوصی مهمان نوازی سالن; “منحصر به فرد” پشت صحنه, تورهای; “VIP خدمات دربان برای کل کنوانسیون هفته است.”

کمتر نسخه از این پردازش می تواند در کاهش سهم سطح “معاون ریاست جمهوری اعتماد” در $580,600 هر زن و شوهر به “رئیس دایره” برای $250,000 اهدا کنندگان.

افرادی که جمع آوری پول از دیگران — به نام “bundlers” — همچنین می توانید قدرت پردازش برای مثال اگر کسی مطرح $500,00 از “15 یا بیشتر سهم منحصر به فرد” آنها می شده اند واجد شرایط برای Amelia Island قدرت پردازش حتی اگر آنها شخصا هرگز اهدا یک سکه.

دموکرات ها

در کنوانسیون گذشته نخبگان دموکراتیک اهدا کنندگان و bundlers ارائه می گردد بسته به آنها دسترسی VIP به هتل ها و احزاب و تاثیرگذار منصوب شده و مقامات منتخب.

2020 دموکراتیک کنوانسیون خواهد شد شناخته شده به عنوان بدون زواید COVID-19 گردهمایی با محروم کردن مجازی دهنده بسته است. اخیر جمع آوری کمک های مردمی توجه داشته باشید گفت: “ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن بایدن تیم بسته های مجازی دموکراتیک ملی کنوانسیون وقوع اوت 17 – 20th.”

مردم به 250.000 دلار و یا افزایش حداقل $500,000 واجد شرایط برای “ریاست جمهوری” سطح و کسانی که قدرت پردازش شامل “حق بیمه کنوانسیون خوش آمدید کیت;” چیزی به نام “طعم دنباله;” a “VIP کنوانسیون پیش نمایش; بعد از ظهر جلسات و دیگر کنوانسیون هفته روز مطالب; VIP وبگاه کنوانسیون عبور” و “کنوانسیون پست-gavel جشن است.”

به “معاونت ریاست جمهوری” ردیف خواستار کمک از $100 ، 000 یا بالا بردن 250.000 دلار است. که بسته شامل “بعد از ظهر جلسات و دیگر کنوانسیون هفته روز مطالب; یک “ترجیح” — در مقایسه با سطح بالاتر “حق بیمه” — کنوانسیون خوش آمدید کیت به همراه موارد دیگر.

این “سناتوری” سطح تماس برای یک سهم از $50,000 یا بالا بردن $100,000 با کمتر کنوانسیون خوش آمدید کیت و غیر VIP بعد از ظهر جلسات و جشن ها.

هنوز جزئیات به چه محتوای خاص خواهد بود در VIP مجازی حوادث.

در ضمن با وجود این همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن تیم است که هنوز هم در شخص رویدادهای مالی با رئیس جمهور در حالی که بایدن در حال جمع آوری اعانه مجازی. در چهارشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در تگزاس با عنوان جمع آوری کمک در اودسا ماریوت که در آن استخر گزارش اشاره کرد بسیاری از شرکت کنندگان نمی شد با پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de