مشهور شیکاگو فیلمساز گوردون کوین مبتلا به کروناویروس

Category: سانتایمز Comments: No comments

شیکاگو فیلمساز مستند Gordon کوین یک از بنیانگذاران Kartemquin فیلم که شامل اعتبار کلاسیک “Hoop Dreams” تشخیص داده شده است با کروناویروس یک دوست گفت: اواخر پنج شنبه.

جنی Rohrer سابق Kartemquin شریک نوشت: در Quinn جدید CaringBridge سایت است که او در شمال غربی بیمارستان یادبود.

“او به نظر می رسد که گرفتار این ویروس در حالی که در ملبورن جشنواره در استرالیا. او بیمار است برای حدود یک هفته پس از داشتن یک زمان سخت پیدا کردن یک COVID-19 تست و در نهایت بستری برای ER توسط دکتر” Rohrer نوشت: پس از مشورت با کوین همسر مگ Gerken.

او در یک ونتیلاتور برای زمان پس از تنفس مشکل اما “احساس خوب در حال حاضر” او نوشتن.

کوین 77, یکی از چندین دانشگاه شیکاگو فارغ التحصیلان که تاسیس Kartemquin در سال 1966 با هدف ایجاد, مستند کاوش در مسائل اجتماعی.

در آن سال او منتشر شد اولین فیلم “خانه ای برای زندگی” مشخصات دو افراد مسن ورود به یک خانه برای سالمندان که راجر ایبرت به نام “فوق العاده در حال حرکت فیلم مستند است.”

در سال 1994 او تهیه کننده اجرایی استودیو بهترین و شناخته شده فیلم نامزد جایزه اسکار شد شیکاگو بسکتبال, مستند “Hoop Dreams” به کارگردانی استیو جیمز.

او در حال حاضر است Kartemquin و مدیر هنری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>